Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:49 24.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Възможно ли е това? Отговор на мнението
Автор ASSASSlN (старо куче)
Публикувано21.03.07 10:48



"Снощи умря котката ми. Беше най-хубавия пухкавел - сивкав персиец, с къси крачка и благ характер. Никога не се е качвал по масата. Не ми е правил никакви бели. Безкрайно кротък...
Човек да беше умрял, нямаше да ми е толкова мъчно."

Това го казва някаква си жена в "Клуб на разведените".

Ако съм наистина толкова луд, че не мога да разбера как така котката е повече от Човека - кажете ми, та с чиста съвест да си пръсна черепа!





Тема Re: Възможно ли е това?нови [re: ASSASSlN] Отговор на мнението
Авторфpaнkи (Нерегистриран)
Публикувано21.03.07 11:03



....ми що па да не е възможно бе - ти па се едно падаш от небето братче. има ги секви хора - питам я една путка :- имаш ли си някой?, а тя - да, имам си котка!



а иначе и аз си имах котка, и тя умря.......................



Тема Re: Възможно ли е това?нови [re: ASSASSlN] Отговор на мнението
Автор Soul Mate (гадище)
Публикувано21.03.07 11:04



Възможно е що.
На една приятелка като й умря папагалчето - от ония шарени ситнежи, дето с пинсета се пипат, щото с пръсти може да се сплескат, та майка й се разби от рев. Когато нашто куче беше на една крачка от смъртта всички в къщи ревахме тайно един от друг. Колкото по-голямо е животното, толкова по-силно е привързването и това е нормално - всеки ден го храниш, чистиш му космите, хокаш го ако свърши някоя беля, но го мислиш и си го обичаш (иначе за чий ще ти е да се грижиш за него).

Познавам и друг случай - на една госпожа й умря расовата персийска котка, която се котеше ежегодно доста изобилно. И госпожата изпаднала в такава дупка, че се облякла в черно и раздавала за "бог да прости" на колежките си. И 40 дни изнасяла за котката. Разбира се, всички били ей така:

, но знаели, че жали не котката, а парите, които няма да спечели.



Тема Дори някои улични кучета - катонови [re: ASSASSlN] Отговор на мнението
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано21.03.07 11:08



морал, отношение и поведение, са повече от твърде много хора...


Факт.

* * *
"We have no right to consume happiness without producing it." - George Bernard Shaw

Тема Re: Възможно ли е това?нови [re: ASSASSlN] Отговор на мнението
Автор Ocoгoвeц (тъжен)
Публикувано21.03.07 11:11



Преди няколко седмици пием бира с бившата и се появява леля й, много разстроена. Говореше за някакъв Дани, с висок креатинин и урея. Погледнах изследванията, наистина имаше бъбречна недостатъчност, директно за диализа. В този момент тя изтърси, че това било куче, на 11 години. Видимо се успокоих, малко кофти ми стана за нея, но все пак не е човек.

Говореше разни безмислици за трансплантация и прочие. Та кучетата имат около 16 кръвни групи, това просто не е възможно при тях, отхвърлят органа.
Някои хора се привързват невероятно много...

Я вернусь к тебе дождем
Утренней и метелью за окном


Тема Re: Възможно ли е това?нови [re: ASSASSlN] Отговор на мнението
Автор Jolee (good Roger)
Публикувано21.03.07 11:18



Котката не е повече от човека .....
Но предполагам жената, която го е написала или е много самотна или е много разочарована от хората, че да го напише така.
Привързването към животни и вещи е горе-долу естествената реакция на хората да се опитат да компенсира някаква празнота в живота си. Познавам такива хора. За съжалиние стават все повече.
Всеки сам си избира към какво, кого и доколко да се привърже.
Всеки има право да си го страда .... и не може да бъде съден или подиграван за това....



Тема Re: Възможно ли е това?нови [re: ASSASSlN] Отговор на мнението
Автор Бapбapeлa (светлина)
Публикувано21.03.07 11:37



Обича жената животните, какво лошо има в това.

Как ще коментираш мъж, които виси по 12 часа на ден при колата си, говори за колата си, възхищава се от нея все едно е повече от човек и е склонен да убие човек че я е одраскал примерно ..... Мен това ме учудва - любовта към ламарината . Котето все пак е живо същество....



Тема Re: Възможно ли е това?нови [re: Ocoгoвeц] Отговор на мнението
Автор PipilotaViktualija (автентична)
Публикувано21.03.07 11:48



Имам куче и книги за кучета, но това за първи път го научавам- че кучетата имат 16 кръвни групи. Благодаря за интересната информация.





Тема Re: Възможно ли е това?нови [re: PipilotaViktualija] Отговор на мнението
Автор Ocoгoвeц (тъжен)
Публикувано21.03.07 11:49



Бе, не помня точно колко, но бяха 16 или около 16. Имах една приятелка, ветеринар, разясни ми някои неща преди време за това, а и за заклещването при кучешки секс.



Я вернусь к тебе дождем
Утренней и метелью за окном


Тема Една стара мома се сетила, че требенови [re: фpaнkи] Отговор на мнението
Автор ASSASSlN (старо куче)
Публикувано21.03.07 11:59



тепърва да прави семейство... И се нахендри на мен. Нема лошо, ама по едно време скочи от масата в заведението и рече, че требе да бърза да разхожда кучето. Рекох й: Приятна разходка!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.