Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:47 26.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Жена не се пита за възраст Отговор на мнението
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано08.02.07 07:33



А защо тогава, мъже, се оказва, че вие лъжете по-често за възрастта си в нета? Почти два пъти по-често. И аз бях го забелязала, но вече виждам и някаква статистика. Та, толкова ли ви тормозят няколко бръчки и бели косми в повече?

Редактирано от ПOЛУидиoтчeтo на 08.02.07 09:01.



Тема Ха-ха, това е смешнонови [re: ПOЛУидиoтчeтo] Отговор на мнението
Автор Ocoгoвeц (отвъд границата)
Публикувано08.02.07 08:39



До сайтовете за запознанства ли опряха за статистика.

Имам три бели косъма. И те не са по главата ми.

~*~
Капли на лице - это просто дождь, а может плачу это я...

Тема Че какво им е на сайтовете за запознанства?нови [re: Ocoгoвeц] Отговор на мнението
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано08.02.07 09:06



Обект за изследване като всеки друг. Без майтап и аз съм го забелязала. Наскоро бях и в едно странно заведение, пълно с предпенсионери и завършени такива. Половината мъже бяха с боядисани коси. А се шири мнението, че мъжете се разхубавявали с възрастта. Е, като са толкова спокойни в остаряването си, що се боядисват и си крият годините? Нещо взе да се обърква този свят или пък да се намества, знам ли...
А теб ще те питам след 15 години. И си отскуби белите косми да не стреснеш някоя обожателка. Като види белите косми ще си каже: "Леле-е-е на този какво ли му е минало през главата..."



Искам, искам, искам, иска-а-а-а-а-а-а-а-а-ам...

Тема Re: Че какво им е на сайтовете за запознанства?нови [re: ПOЛУидиoтчeтo] Отговор на мнението
Автор Ocoгoвeц (отвъд границата)
Публикувано08.02.07 09:18



Не знам, трудно ми е да си представя какво би ме накарало да се регистрирам в сайт за запознанства. Мисля да пропусна, засега дир.бг ми стига - три клубни дами, три бели косъма.



~*~
Капли на лице - это просто дождь, а может плачу это я...

Тема Re: Жена не се пита за възрастнови [re: ПOЛУидиoтчeтo] Отговор на мнението
Автормyнka (Нерегистриран)
Публикувано08.02.07 09:28



...ааама, те и за килограмите лъжат, и за височината и...хихихи





Тема А, ама в клубоветенови [re: ПOЛУидиoтчeтo] Отговор на мнението
Автор ABe (разсеян)
Публикувано08.02.07 15:06



и в сайтовете за запознанства ние, мъжете, веднага ставаме руси, синеоки и с атлетично телосложение. Ти не знаеше ли?

Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.
Бъдете високи!


Тема Re: А, ама в клубоветенови [re: ABe] Отговор на мнението
Автор PipilotaViktualija (старо куче)
Публикувано08.02.07 15:08



Що пък непременно руси и синеоки?





Тема Забелязала бях тенденциинови [re: ABe] Отговор на мнението
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано08.02.07 19:49



но си мислех, че само аз на такива попадам и такъв ми бил късмета. То се оказа закономерност. Та, защо се притеснявате от годините?

Искам, искам, искам, иска-а-а-а-а-а-а-а-а-ам...


Тема Re: Жена не се пита за възрастнови [re: ПOЛУидиoтчeтo] Отговор на мнението
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано08.02.07 20:57



Басииии, па ли аз съм 100 години назад, и толкова в страни???? Нямам опит със сайтове за запознанства, ама колкото мъже от виртуала познавам, никой не се е правил ни на пионерче, ни на брат на Пит.





Този Свят и Прекрасен, и Грозен е МОЙ !
Той е Капка от МОЕТО СЪРЦЕ !!



Тема Re: Жена не се пита за възрастнови [re: ПOЛУидиoтчeтo] Отговор на мнението
Автор тpънчeтo (more B than U;))
Публикувано08.02.07 21:10



напомни ми за моя зъболекар, който от суетност не си сложил очила
и ми направи беля...щото не вижда къде бърка с онази машинка...
аман от суетни мъже...аман



Редактирано от тpънчeтo на 08.02.07 21:12.



Тема Re: Жена не се пита за възрастнови [re: ПOЛУидиoтчeтo] Отговор на мнението
Автор Изтoчнaтa_Фeя (вълшебница)
Публикувано08.02.07 22:17



оффф....аз и да си казвам годините... не ми вярват че са толкова..



Тема Re: Жена не се пита за възрастнови [re: тpънчeтo] Отговор на мнението
Авторфpaнkи (Нерегистриран)
Публикувано09.02.07 01:14



тук ми идва да кажа ...

"аз шти дам 10000$......ама ако не ми ги върнеш

повече няма да ти давам.....и шти се разсърдя"







Тема Re: :)нови [re: фpaнkи] Отговор на мнението
Автор тpънчeтo (more B than U;))
Публикувано09.02.07 01:59



сакън!
аз нищо не искам...тъй рекох отдавна
и все се опитват да ми го осигурят





Тема Re: Че какво им е на сайтовете за запознанства?нови [re: ПOЛУидиoтчeтo] Отговор на мнението
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано09.02.07 02:05



Кво ти стана мар булка


Сайтове за запознанства,пенсионерски клубове.............

По-добре корем от бира,отколкото гърбица от работа

Тема Re: Че какво им е на сайтовете за запознанства?нови [re: Ocoгoвeц] Отговор на мнението
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано09.02.07 02:06



Въх,чакай да отскубна моите 8,че с тая тема да не стане пакост.



По-добре корем от бира,отколкото гърбица от работа

Тема Re: Че какво им е на сайтовете за запознанства?нови [re: *Плaмeн*] Отговор на мнението
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано09.02.07 08:15



Винаги защитавам сайтовете, щото там си намерих Идиота, а той ми е уникат.

Пенсионерските клубове са друга тема. То, не беше точно пенсионерски, ама имаше повечко възрастни. Там бях, щото ... абе няма да обяснявам тук защо. Вие ми обяснете, що се боядисвате.

Искам, искам, искам, иска-а-а-а-а-а-а-а-а-ам...

Тема Ахахаханови [re: ПOЛУидиoтчeтo] Отговор на мнението
Автор Ocoгoвeц (отвъд границата)
Публикувано09.02.07 08:50



там ли го намери? Сериозно?!

Не е зле, за консерва като теб.

~*~
Капли на лице - это просто дождь, а может плачу это я...

Тема Re: Ахахаханови [re: Ocoгoвeц] Отговор на мнението
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано09.02.07 09:17



Шо кайш, баби? Аз ли съм консерва? То, преди да реша в сайтовете, си викам:"Шъ ида в Адрес 4000, там да им пиша. Там все едни хубави хора пишат. Ей го на, оня ден един селскостопански труженик от Лещарово са беше появил. Мноу хубав чиляк, самостоятелен, с къща и десет свиньета гледа..." Писах там, ама не ме харесаха

. Неблагонадеждна, казват, че съм била. Много говоря за п...и. Ама ти не се отклонявай от темата.

Искам, искам, искам, иска-а-а-а-а-а-а-а-а-ам...

Тема Re: Ахахаханови [re: ПOЛУидиoтчeтo] Отговор на мнението
Автор Ocoгoвeц (отвъд границата)
Публикувано09.02.07 09:21



Не знам, аз не бих се боядисвал.

~*~
Капли на лице - это просто дождь, а может плачу это я...


Тема Re: Че какво им е на сайтовете за запознанства?нови [re: ПOЛУидиoтчeтo] Отговор на мнението
Автор Pisunqk ()
Публикувано09.02.07 12:12



никога не съм виждала мъж да си е боядисал косата за да си скрие белите косми


преди няколко години се запознах с едно момче. на 23 год беше, но косата му беше повече бяла отколкото черна
това никак не го притесняваше
странни наблюдения имаш



Тема Аз не се...нови [re: ПOЛУидиoтчeтo] Отговор на мнението
Автор ABe (разсеян)
Публикувано09.02.07 13:57



притеснявам от годините си.
Не ги крия или променям. Но пък и в клубове за запознанства не ходя.

Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.
Бъдете високи!


Тема Такъв е лафа.нови [re: PipilotaViktualija] Отговор на мнението
Автор ABe (разсеян)
Публикувано09.02.07 13:57





Наздраве!

Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.
Бъдете високи!

Тема Защо да не питам, щом питат мен?нови [re: ПOЛУидиoтчeтo] Отговор на мнението
Автор Kotaranko (хулиганко)
Публикувано13.02.07 17:27




На полуидотката искам да кажа, че подoбни сайтове служат за бързо намиране на секс и е нормално 99% да си правят реклама или да се стремят да се докопат до качествено чукане бързо издирвайки според търсачката на годините най-изявените полови атлети ... Били те мъже или жени ... А ето и резултатите от един мой експеримент:

Преди няколко месеца реших най-после да проведа един експеримент за който се канех отдавна. На една и съща снимка (моя но без глава) в сайт за запознанства регистрирах няколко профила с еднакви данни и един и същи текст (знаех че писалите в определена възрастова категория няма да надникнат по-нагоре и да видят, че е клонинг.

На-много интерес предизвика профил номер 2 който бе около 33г. Всички жени писали на него, бяха до една с по 3-5 години по-големи. Като има предвид, че в нета много се лъже за годините, пращат се стари снимки от аб. бал и почивката в 92 г. на Приморско смятам, че го налазиха основно 35-45 годишни домакини разтревожени от първите сериозни бръчки, увиснали тумбаци и побелелите си коси, къносани прилежно с лонда колор ...

Следващ по интерес бе обект номер 2... 23 годишен младок... На него пак основния наплив бе от лелки с покровителствен тон, или каки. Един вид ела пиленце кака да ти покаже какво е чукане и "Ще си ми благодарен" имаше и една напориста 18 г девойка за която 33 г е много .. ама много сериозен БАТКО ..

Номер три (на 43г.) горкият, така си и остана само с три-четири оферти от дами в пенсионна възраст (Най-младата бе написала, че е 43 година, но съм сигурен, че лъже в профила си като разпрана) ..

Признавам си, много бързо загубих интерес към този експеримент, но той съвсем правилно ми затвърди впечатлението, че се харчат основно мъже между 23-35 и понякога и на живо и в нета е по-добре да си замълчиш относно годините, особено при запознаване, за да не си отрязан внезапно и да имаш поне малък шанс .. Ако изглеждаш добре на живо, обикновено ти се опулват за миг и млъкват (младите момичета), но дамите над 35 се стресират яко и като нищо може да избягат или да решат че са шанса на живота ти и следващото след това идиотско поведение на 8-класнички с бръчки ...
За сериозна връзка или сериозно отношение към такива хора е глупаво да се мисли дори ...


Нека вятърът плиска в лицето ми дъжд. Няма нищо по-хубаво от лошото време.

Тема Re: Че какво им е на сайтовете за запознанства?нови [re: Pisunqk] Отговор на мнението
Автор Kotaranko (хулиганко)
Публикувано13.02.07 17:34



Повечето политици се боядисват .. Първанов например редовно го вапцат ... Иван Костов също .. и още други ..

Имам един познат който си скубе белите косми и ако не му се смея е само за да не се обиди, защото иначе е готин човек .. с 10 години е по-малък от мен но се е стресирал на тема години

Нека вятърът плиска в лицето ми дъжд. Няма нищо по-хубаво от лошото време.

Тема Re: Защо да не питам, щом питат мен?нови [re: Kotaranko] Отговор на мнението
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано14.02.07 19:01



Добре, де, ама нали за да се стигне до секс, трябва да се видите, освен ако не мислите да си пъшкате през слушалките, примерно.

Е, като се видите, тя нали ще разбере, че си излъгал за годините? Иначе, за секса е ясно, ама аз като видя някой, дето си е свалил 15 години, толкова ще се ядосам, че сексът ни ще се изрази главно в псувни.

Искам, искам, искам, иска-а-а-а-а-а-а-а-а-ам...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.