Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:57 11.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Офффф...кажете минови Отговор на мнението
Автор Бapбapeлa (moonlight)
Публикувано06.02.07 14:49



от три часа звъня по телефона на една държавна служба, дето не мога да отида лично защото е на 500 км..... петте телефонни линии дават свободно и никой не вдига ни една телефонна слушалка . това вече започна доста да ме изнервя и .... едвам се въздържам .....

дълбокото дишане не помага . разхождането напред -назад също..... навън не мога да ида да се разхождам сега.....кажете ми какво правите в такъв случай за да не побеснеете.





Тема Re: Офффф...кажете минови [re: Бapбapeлa] Отговор на мнението
Автор Govedtze (непознат)
Публикувано06.02.07 14:52



обади се просто след обедната им почивка, която е абстрактно понятие и варира от 11.30 ч до 15.30 ч. успех, знам какво е да се бориш с тях, другия път гледай да изровиш нечий жиесем и звъни на него...много мразят



take it easy!

Тема Re: Офффф...кажете минови [re: Бapбapeлa] Отговор на мнението
Автор Jolee (good Roger)
Публикувано06.02.07 15:01



Дай ми на мен да звънна.... Обикновенно нещо като ме нерви и не постигам успех го прехвърлям на някой неафектиран. Веднага става ! С колегите така правим и неаме никви грижи ни с клиенти ни с институции.
Е миналата седмица колегата цяла сутрин се нервеше и звънеше...Взех слушалката и на мен ми вдигнаха. Номера е да не се самонавиваш и всичко се нарежда !



Тема Re: Офффф...кажете минови [re: Jolee] Отговор на мнението
Автор Бapбapeлa (moonlight)
Публикувано06.02.07 15:06



свободно ми дава , не е проблема че не ми дава връзка ....просто явно там няма н_и_к_о_й цял ден .





Тема Re: Офффф...кажете минови [re: Бapбapeлa] Отговор на мнението
АвторRB (Нерегистриран)
Публикувано06.02.07 15:09



Питайте на услуги дали не е променен номерът - 144.





Тема Re: Офффф...кажете ми [re: RB] Отговор на мнението
Автор Бapбapeлa (moonlight)
Публикувано06.02.07 15:17



не е сменен...питах вече. не е една- пет тел.линии са и няма никой.





Тема Re: Офффф...кажете минови [re: Бapбapeлa] Отговор на мнението
Автор neverojatna (анаконда)
Публикувано06.02.07 15:21



потърси ги в интернет и ако имат мейл им пиши писмо, междувременно пак опитвай и успех!



съвестта е като женската девственост - пречи

Тема Re: Офффф...кажете минови [re: neverojatna] Отговор на мнението
Автор Бapбapeлa (moonlight)
Публикувано06.02.07 15:23



и в интернет ги намерих и майл писах.....макар че май ще чакам от умрял писмо...........

б_я_с_н_а ____ с_ъ_м ................



Тема Re: Офффф...кажете минови [re: Бapбapeлa] Отговор на мнението
Автор Дpy (див горянин)
Публикувано06.02.07 16:15



На мен в таквиз случаи ми идва отвътре, ма ей тъй ми изригва нЕкакво овчо спокойствие и започвам да звъня без спирка. Обаждам се в повреди няколко пъти, за да проверят телефона и отново на тях. Виждала съм ги, мамка им, как си седят до дрънчащите телефони и не им дреме, та затова решавам да ги изнервя максимално



В петък се борих с едни такива.....



Тема Re: Офффф...казвам тинови [re: Бapбapeлa] Отговор на мнението
Автор Cтaниcлaв! (luchador)
Публикувано06.02.07 17:39



ОСЪДИ ГИ ДА *** КРЕТЕНИТЕ



Ако се опитваш да се свържеш с Министерството на правосъдието... от сега ти съчувствам. Аз миналото лято всеки ден им звънях в продължение на 3 месеца и най-накрая ми вдигнах септември и бяха много учудени, че никой не ме отговарял.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.