Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:50 26.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re: защо изневеряват мъжете?нови [re: escapade] Отговор на мнението
Автор Гидиlongurмpъceн! (cancerogen)
Публикувано08.02.07 13:42



Що не,малко хора се метат от любов?


Приеми го несериозно тогава и продължавай в същия дух...да видим дали мъжа ще спре да ти изневерява.
Кво питаш тогава?Хем го боли,хем го сърби!
Иначе съм сехванал с някоя и ми е гот,нямам проблеми!

По-добре на хората в устата,отколкото на баба ти в гъза!

Редактирано от Гидиlongurмpъceн! на 08.02.07 13:43.



Тема ...винаги е така.....нови [re: escapade] Отговор на мнението
Автор Apxaнreл (паднал ангел)
Публикувано08.02.07 13:43



.... тъпо е да кажеш, срещайки някой дето не познаваш, че това ще е човека с който ще живееш завинаги...
Та всяко нещо започва ей така на шега... уж несериозно и за малко.. а после прераства в ... каквото - такова....
В това си права...



когато си на земята - небето не те привлича

Тема Re: защо изневеряват мъжете?нови [re: Гидиlongurмpъceн!] Отговор на мнението
Автор escapade (новак)
Публикувано08.02.07 14:05



ми не, аз просто попитах, защото ми е интересна каква е мъжката логика, не че очаквам някой да ми помогне от вас да реша какво да правя..



Тема Re: ...винаги е така.....нови [re: Apxaнreл] Отговор на мнението
Автор escapade (новак)
Публикувано08.02.07 14:10



абе среща се и другия вариант.. ама май много рядко.. или само по филмите :)





Тема Re: Уважаема, ...нови [re: escapade] Отговор на мнението
Автор Бapбapeлa (moonlight)
Публикувано08.02.07 14:20



проблемът е, че при него никога не е преставало това постоянно търсене.. - замисляла ли се защо е така , защо още търси ...... не се обиждай, но за него ти не си Жената с главно Ж каквото и да правиш ..... затова той още търси и като намери жената с главно Ж .. това че имате брак не означава че си го вързала доживот ; и деца да имате - също . Намери ли жената с главно Ж , той ще отиде при нея.

мъже правят това - имат връзка, дори се женят за жена , но...търсят жената с главното Ж..... като я намерят отиват при нея и нищо не ги спира - ни разводи, ни деца, нищо.


така че помисли си защо той още търси ..



Тема Re: Странен въпрос с отдавна известен отговорнови [re: escapade] Отговор на мнението
Автор Дpy (див горянин)
Публикувано08.02.07 14:21



Глей сега,мацка! Всички тук присъстващи сме изключения

Естествено,че не съм те имала теб предвид!

А от всичките ми приятели (не интимни партньори) не изневерява само един. Другите ми обясняват,че не изневеряват,а ние така го определяме туй им действие Правели го за разнообразие, защото мацката им се е нахвърлила и те не могат да кажат не, защото точно в този миг са искали секс, а еди коя си е била под ръка...... Никой от тях не се чувства гузен, обичат си жените и им обръщат достатъчно внимание.
Някой по-горе беше казал нещо хубаво: Когато съм с нея съм само неин, когато не съм.... (важното е да не разберем, че става страшно!!!)



Тема Re: Уважаема, ...нови [re: Бapбapeлa] Отговор на мнението
Автор escapade (новак)
Публикувано08.02.07 14:28



Барби, там е работата, че изобщо не сме женени, нито аз искам да се женим.. той е този, който рисува съвместното ни бъдеще.. включително къде ще живеем, кога ще се бракуваме и прочие..
ясно е, че щом продължава - още търси.. понякога дори се питам дали продължава, за да се убеди, че няма да намери по-добро...
да не говорим, че като сложа край - и почва да иска да се върна...
дори така се получи и спирането за 5 месеца да търси.. след като си тръгнах един път...



Тема Re: защо изневеряват мъжете?нови [re: escapade] Отговор на мнението
АвторBepo (Нерегистриран)
Публикувано08.02.07 15:02



Каква е мъжката логика- мъжете сме си малко свини, такава. Жените, ако изневеряват със сърцето си, то мъжете... не точно с него. А и вкрая на краищата, жената е пазителката на семейното огнище, нали? Така че, по- важни се оказват нейните действия и поведение... Уф, ще стане много сложно.



Тема Re: Няма как сексолог да го обяснинови [re: Гидиlongurмpъceн!] Отговор на мнението
Автор PipilotaViktualija (старо куче)
Публикувано08.02.07 15:05



Не ми се участва в темата, но трябва да призная, че в написаното от теб има и доста истина. Уви.





Тема Re: Уважаема, ...нови [re: escapade] Отговор на мнението
Автор Бapбapeлa (moonlight)
Публикувано08.02.07 15:19



не иска явно да живее сам докато търси или да живее с една жена няколко месеца, после с друга жена няколко месеца......иска да има нещо сигурно , а ти си това сега ..... не е приятно никак , защото се получава че си някаква постоянна резерва ..... това го има в мъжката психика- винаги да има резерва под ръка .

аз не бих издържала такова поведение на мъж - иди ми, доди ми ..... и съм прекратявала връзка въпреки обещания, обяснения и какви ли не теории ..... по-добре сама отколкото с мъж, чието поведение ще ме нерви ...и съм го правила реално неедин път ....

разбираш ли колко е гадно това за теб, да се чувстваш използвана ...... какво бих направила аз - ще говоря с него и ще го питам какво съм аз за него и дали вижда годините занапред с мен . ще му обясня че това негово поведение не ми харесва , чувствам се използвана и не искам да продължавам повече така, защото ми вреди . ще му дам време да си помисли и да даде отговор ..... да реши какво иска, с кого го иска и как си го представя реализирано занапред. отговори от рода че насилваш нещата, че сега не е време за такива разговори са измъкване и шикалкавене и неискане да вземе решение .... това мъже го правят често...искай отговор конкретен.

той нека се убеждава дали си най-доброто за него....но не за сметка на твоето душевно състояние и равновесие...... и време .


вероятно няма да ти е приятно да четеш това, но аз съм човек който говори директно ..... не си губи времето с мъж, който не знае какво иска .




Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.