Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:08 16.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Тъподушиенови Отговор на мнението
АвторKънчo (Нерегистриран)
Публикувано23.01.07 09:18



За шофьорите по софийските улици е темата и не за тарикатите, за тях всички знаем, а точно за другите, тия дето улесняват нахалниците.

Те са склонни да се качат на тротоара, за да осигурят път на летящия тарикат, нарушаващ всички правилници, за да застане първи на светофара.
Добре бе, защо поне не си заставате (движите), така че да не улеснявате наглеците в безобразното им поведение на пътя!!!



Тема Re: Тъподушиенови [re: Kънчo] Отговор на мнението
Автор xaджиДoнчo (мераклия)
Публикувано23.01.07 09:46



Щото тариката си е тарикат и ще мине.
Има си някаква граница, и оттам нататък, ако не му направиш път, се създава опасност, за теб и за околните.
А тарикатът все ще си намери майстора някой ден. Снощи като се прибирах, точно до мен двама се удариха, единия тръгна малко нахално, ама няма начин на това кръстовище, а другия, баш те такъв, дето ти искаш - като е с предимство никого няма да пусне. Като видя, че колите се опитват да минат, даде газ да мине той с предимството си, а първия през това време също тръгна с газ за да направи ляв завой.
Не, мерси. Всеки ден изминавам по 25-30 км в най-натоварените часове, предпочитам да му тегля една и да го оставя да си бърза, отколкото да си хабя нервите с олигофрени.

...где солнце, море, воздух, пиво, водка, бабы и луна.


Тема Re: Тъподушиенови [re: xaджиДoнчo] Отговор на мнението
АвторKънчo (Нерегистриран)
Публикувано23.01.07 10:03



То май и приказка имаше за лудия и зелника... а ако ти поискат свирчица, и това ли ще им направиш???



"А тарикатът все ще си намери майстора някой ден"- само че ти няма да видиш бял ден, така ще ти мине животеца в жалката ориенталска кочинка...

Да! За такива като теб пиша!



Тема Re: Тъподушиенови [re: Kънчo] Отговор на мнението
Автор xaджиДoнчo (мераклия)
Публикувано23.01.07 11:01



Че си идиот, идиот си, ама поне се дръж културно пред хората.
Лесно е да се правиш на мъж по форумите...

П.С. и без това на следващия светофар обикновено съм преди въпросния малоумник. Въпрос - какво ще спечеля, ако се бутам?

Втори въпрос - ако съм трета кола на светофара и някой се бута пред първите, какво печеля когато се ядосвам, псувам, надувам клаксона и изнервям останалите шофьори?

...где солнце, море, воздух, пиво, водка, бабы и луна.

Редактирано от xaджиДoнчo на 23.01.07 11:05.



Тема Re: Тъподушиенови [re: Kънчo] Отговор на мнението
Автор F(x)+C (откровен)
Публикувано23.01.07 11:06



Ако все пак е толкова нахален,че се наложи да го пусна най-малко надувам клаксона и споменавам майка му.Не е изключено да му посоча и среден пръст.
Така де...те тарикатите ще карат,ние баламите ще висим по светофарите

.И на мене понякога ми се случва да отнема предимство,но това е по невнимание и винаги се извинявам.Съответно такива,които не са преценили овреме ситуацията и са ми отнели предимството ги пускам да минат,но такива,които са решили,че пътя им е бащиния просто защото са си купили скъпа кола...не-е-е няма пускане до последно...



Тема Re: Тъподушиенови [re: xaджиДoнчo] Отговор на мнението
Автор PipilotaViktualija (пристрастен)
Публикувано23.01.07 11:22



Гадното е обаче, че противно на нормалната логика и справедливост т. нар. тарикати рядко си получават заслуженото, защото и от КАТ( доколкото въобще ги има там, където са нужни, за да регулират движението например в натоварен трафик и прочие) сякаш не ги забелязват, а се занимават най- често с глупости и висят и се почесват на места, които не са толкова проблемни. На всичкото отгоре тарикатите много често, ако си получат заслуженото, стават причина и други, които нямат такъв манталитет, да пострадат, включително и пешеходци, защото на "тарикатите" минаването на червено им е стил на живот и начин да покажат, че стоят над законите и правилата. Адски е дразнещо и човек става свидетел на тази наглост и вопиюща простотия всеки Божи ден по софийските улици.





Тема Re: Тъподушиенови [re: Kънчo] Отговор на мнението
Автор Бepeзka! ()
Публикувано23.01.07 11:29



Аз вчера реших да проявя характер в такава ситуация:
Тясна улица, няма как да се разминем с колата срещу мен. Спираме муцуна в муцуна. Един от нас трябва да даде назад. Точно обаче от неговата страна са спрелите коли, т.е. според правилата, другият шофьор трябва да даде назад. Гледам колата пълна с мангали. Викам си, този път няма да отстъпя - по принцип винаги го правя - стоя и чакам оня да ми освободи пътя. Постояхме така няколко минути, накрая онзи даде назад.
Чак после си помислих, че може пък мургавият и да не знае правилата...



Тема Re: Тъподушиенови [re: PipilotaViktualija] Отговор на мнението
Автор xaджиДoнчo (мераклия)
Публикувано23.01.07 11:30



Хубаво де, обаче има един момент, в който, ако не го пуснеш, става още по-опасно за теб и за околните. Те в този момент трябва да го оставиш да мине и да забравиш за него без да си хабиш нервите, и без да бибиткаш, защотото бибиткането хаби нервите на останалите шофьори и те започват да карат по-агресивно.

По софийските улици не си само ти срещу някой тарикат. Не забравяй за безопасността и за здравето, включително и психическо, на околните.

А с възмущение по форумите нищо не може да се постигне.

...где солнце, море, воздух, пиво, водка, бабы и луна.


Тема Re: Тъподушиенови [re: xaджиДoнчo] Отговор на мнението
Автор PipilotaViktualija (пристрастен)
Публикувано23.01.07 11:41



Аз не твърдя, че не трябва да пускаш непременно подобни кретени, които смятат, че пътят им принадлежи по право, въпреки че и аз съм се дразнила често в такива случаи на всеобщото овчедушие и съм си представяла, че ако всички биха натиснали клаксоните си в такива случаи, на такъв идиот би му станало по- малко комфортно поне.
Най- много се дразня на КАТ, че не върши нищо по въпроса- че не си вършат работата и че като че ли и никой не го изисква от тях. Писна ми да апелират към културата на водачите на МПС. С апели никого няма да трогнат, ами по- добре да се замислят защо същите тези водачи като преминат границата на запад от Калотина не смеят да си позволяват подобни просташки волности зад волана и да се правят на големите "мъже". Гадното е, че и доста жени напоследък карат нагло, по мутренски.





Тема Re: Тъподушиенови [re: Бepeзka!] Отговор на мнението
Автор PipilotaViktualija (пристрастен)
Публикувано23.01.07 11:43



Слава Богу, че не е бил някой ненормален "врат", тъй като такива излизат от автомобилите си и го удрят на саморазправа- понякога без даже да се трогват, че може да става дума за жена. Е, вероятно, ако е някоя фолк- дива, биха се държали мааалко по- културно.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.