Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:23 27.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Тове е специално за РАБОТОХОЛИЦИТЕнови [re: Jolee] Отговор на мнението
Автор PipilotaViktualija (пристрастен)
Публикувано10.01.07 14:48



Това не е за работохолици, това е за всички нас, тъй като всички живеем, малко или повече, по този начин- неосъзнаващи, че "утре" за нас или за някой наш близък и обичан човек може и да няма. Вероятно това е някакъв начин за самосъхранение, вероятно е някаква инерция, която ни движи, вероятно е някакъв коловоз, в който, ако не се включим, ще се самоизключим от динамиката на живота, не знам... Така или иначе написаното е много истинско и мъдро. Разбрах го в най-силна степен, когато преди около година изгубих близък човек- внезапно и неочаквано. Беше несправедливо. Някой трябваше да ни попита дали бяхме си казали всичко, дали бяхме довършили общите си планове, дали...Ами ако последното, което сме си казали с близък човек, преди да го загубим, е било някоя грубост?
Ей в такива случаи човек осъзнава колко е важно да се обичаме- не някак абстрактно, а наистина. Да не си причиняваме болка взаимно и да не отлагаме хубавите думи и постъпки един към друг.
Много може да се пише по тази тема.
Много мъдра и хубава тема, Джоли.





Тема Re: Тове е специално за РАБОТОХОЛИЦИТЕнови [re: PipilotaViktualija] Отговор на мнението
Автор no_bs (anointed)
Публикувано10.01.07 18:43



Ей, тъкмо щях да го напиша (че е за всички нас, защото всички понякога забравяме). Добре, че дочетох докрая и видях, че си ме изпреварила.

По този повод - онзи ден четях

и малко по-късно се сетих да пробвам да хапна нещо със затворени очи. Определено беше по-различно усещане. Добре е човек да направи съзнателно усилие да изпитва всичко в по-пълна степен....



Тема Re: Тове е специално за РАБОТОХОЛИЦИТЕнови [re: no_bs] Отговор на мнението
Автор Dilithium (Trekkie)
Публикувано10.01.07 19:28



Как беше вакейшъна?

All sarcasm and humor intentional. If you don't see any, you aren't looking hard enough


Тема Re: Тове е специално за РАБОТОХОЛИЦИТЕнови [re: Dilithium] Отговор на мнението
Автор no_bs (anointed)
Публикувано10.01.07 19:39



Супер, благодаря. За пръв път от 6 години и половина не препускахме до някоя далечна дестинация. Мързел, хапване, пийване, тези три неща. Направих се на турист в Бостън - JFK Library, музеи, разходки....



Обаче сега пак ме хваща треската за пътешествия. Но то и не остава много до следващата ваканция - 7-8 седмици само. Ако завали и един сняг най-после, съвсем ще ме засърбят копитцата.


================

Beauty and the Feast



Тема Re: Тове е специално за РАБОТОХОЛИЦИТЕнови [re: no_bs] Отговор на мнението
Автор Dilithium (Trekkie)
Публикувано10.01.07 19:50



Брей снегът се изложи и при нас.
Подариха ми два чифта ски и ски обувки за мен и за половинката, но не пада сняг, трябва да кормуваме до Уискансин. Нот он май уотч бих казал.



All sarcasm and humor intentional. If you don't see any, you aren't looking hard enough

Тема Re: Тове е специално за РАБОТОХОЛИЦИТЕнови [re: Dilithium] Отговор на мнението
Автор no_bs (anointed)
Публикувано10.01.07 20:10



Направо започва да ми става странно вече, такава топла и безснежна зима досега тук (пък май и никъде другаде) не съм преживявала. В неделя ходих до плажа (сега е сезона, в който съм футболна вдовица

) и мислех, че ще е студено, а накрая се разхождах по една блузка само, макар и с дълъг ръкав. Направо вече се притеснявам как ще си оправдаем инвестицията в зимната тропическа ваканция. Да сменям дестинацията, що ли....


================

Beauty and the Feast



Тема Re: Тове е специално за РАБОТОХОЛИЦИТЕнови [re: no_bs] Отговор на мнението
Автор Dilithium (Trekkie)
Публикувано10.01.07 20:26



МИ не знам, аз нямам много напротив зимата да е по-лека, обаче ако лятото е по-топло отколото нормално.... направо топлинен удар ще получа, едвам го изтрайвам лятото.
Ако се окаже, че всичките тези неща с глобалното затопляне на климата са верни ще трябва да сменяме планетите :)))

All sarcasm and humor intentional. If you don't see any, you aren't looking hard enough


Тема Докато приказваме празни приказкинови [re: no_bs] Отговор на мнението
Автор Dilithium (Trekkie)
Публикувано10.01.07 20:32



Излиза че 2006 година е била най-топлата evAr.







All sarcasm and humor intentional. If you don't see any, you aren't looking hard enough

Тема Re: Тове е специално за РАБОТОХОЛИЦИТЕнови [re: Dilithium] Отговор на мнението
Автор no_bs (anointed)
Публикувано10.01.07 20:42



А, и аз нямам нищо против топлата зима с изключение на споменатата невъзможност да си justify-ваме разхода за зимната ваканция. Но това е бял кахър все пак.

Аз съм си топлолюбивичко, лятото ми е много любим сезон. Стига да не е влажно, може да е колкото си ще горещо.

*би му знаеш кое, съвсем ли сме се американизирали, щом си спретнахме таква дълга лакърдия на климатични теми. Е, и британците май често говорят за времето, имаме оправдание значи. Ейй, като казах британците - помниш ли Елея от "нашия" клуб? Тя се пресели на острова. Уф, отивам да папам, че не съм обядвала още и не може то така. Гладна мечка в клубове не пише!


================

Beauty and the Feast



Тема Re: Тове е специално за РАБОТОХОЛИЦИТЕ [re: no_bs] Отговор на мнението
Автор Dilithium (Trekkie)
Публикувано10.01.07 21:14



Хе хе браво на Елея,
То неведоми са пътищата божии нъл знаиш....


Аз имам чувството, че трудно бих свикнал с бритиш инглиша, наистина ми звучат като fags, но от друга страна няма да е зле човек да може да си ходи някой дълъг уикенд до БГ, даже и с каране бихме го направили какво толкова?!?! Хем може после багажника с домашничко да се напълни(свинско винско и подобни табятлийски нещица).
Сега похапнах една руска салата, цяла купа, моята снощи ходила да купи канейдиън бейкън ама и дали цял паунд, а не половин и да не се ягмоса взе че ми стъкна една руска салата.
Аз си бях взел две седмици офф, пак имах грип преди нова година донесен от мини частна детска градина. Кво да праиш.... отслабнал бях 4 паунда Но в момента май съм ги възстановил за три дни!!!! Тъпча се като прасе и жматкам химии. Купих си отделно глутамин и креатин на прах, но трудно се разтварят във вода, май ще ги изхвърля и купя на таблетки.

All sarcasm and humor intentional. If you don't see any, you aren't looking hard enough


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.