Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:47 28.04.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Уфф!Осрахме се,но по европейски!! Отговор на мнението
Автор Xoлдън (нормално уморен)
Публикувано03.01.07 22:36



Гласихме го това пусто еврочленство има няма две петилетки,цяло министерство му направихме.
И ся кво?Нямало бланки,щото не били съгласувани с евро п...е чиновниците де,пък и да имало образци не били отпечатени,пък и да били отпечатени не се знаело къде са.
Трябвало визи за комшиите,ама нашите чиновници по странство дето трябвало да ги издават (дето са към същото о..о е..о министерство) го ударили на запой и хал хабер си нямат.
Меги кунева щеше да съди румънците за таксите на дунав мост,сега прати русенци да си търсят правата при арменския поп.
Сега и километраж ще ни сложат на великите лични карти,дето ни одраха,че били велики и незаменими да не минем по-вече от 50 км. от границата.Ама не били 50 км. а били 2 години.
Бе хубава работа ама циганска.


Избийте баламите и тарикатите ще умрат сами.

Тема Re: Уфф!Осрахме се,но по европейски!!нови [re: Xoлдън] Отговор на мнението
АвторБapби (Нерегистриран)
Публикувано03.01.07 22:41



Холдън направи ми една услуга

в този линк



дали в дясно под 'Полезно' дето пише 'Програмни продукти' се отваря при теб , защото съм лееекинко побесняла.



Тема Re: Уфф!Осрахме се,но по европейски!!нови [re: Бapби] Отговор на мнението
Автор Soul Mate (Cherry Pie)
Публикувано03.01.07 23:06



The page cannot be found

Съжалявам.
Сутринта вдигни телефона и ги БАМ БАМ БАМ!!

Хйеви мйетъл форйевър!!


Тема Re: Уфф!Осрахме се,но по европейски!!нови [re: Soul Mate] Отговор на мнението
АвторБapби (Нерегистриран)
Публикувано03.01.07 23:15



при някои хора слава Господа се отваря- чакам да ми го пратят в пощата , това дето ми трябва от линка . скъсах си неврите 2 часа , а аз кого ще скъсам утре..............





Тема Re: Уфф!Осрахме се,но по европейски!!нови [re: Бapби] Отговор на мнението
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано04.01.07 11:11



Отваря се нормално.


Welcome to the real world!




Тема Re: Уфф!Осрахме се,но по европейски!!нови [re: Mopфиyc] Отговор на мнението
АвторБapби (Нерегистриран)
Публикувано04.01.07 12:13



и при мен днес се отваря. проблемът беше снощи- щото ми трябваше 'за вчера ' . добре че са имам приятели на линия когато са ми нужни , да ми помогнат ..... сега псувам по друг параграф тия дето са писали софтуера.


що не е насреща ми онзи дето е измишльотил всичко това.....бедна му е фантазията какво ще му се случи



Тема Re: Уфф!Осрахме се,но по европейски!!нови [re: Бapби] Отговор на мнението
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано06.01.07 22:16



Да няма *.msi в архива ?!?
Ако съм познал, разархивирай го някъде, десен бутон на msi чето - Install


Welcome to the real world!


Редактирано от Mopфиyc на 06.01.07 22:16.



Тема Re: Уфф!Осрахме се,но по европейски!!нови [re: Mopфиyc] Отговор на мнението
Автор BълkМодератор (умора няма)
Публикувано06.01.07 22:40



а де е линух или бсд версии? предполагам, че държава с този софтуер ще предостави и компютър с необходима ОС и настроики за ползване на тази програма?



Тема Re: Уфф!Осрахме се,но по европейски!!нови [re: Bълk] Отговор на мнението
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано06.01.07 22:59



A aз от де да знам... просто имах подобно оплакване от някакъв архив и казвам как се оправя.


Welcome to the real world!




Тема Re: Уфф!Осрахме се,но по европейски!!нови [re: Mopфиyc] Отговор на мнението
Автор BълkМодератор (умора няма)
Публикувано06.01.07 23:12



ми ... аз съм тъп и съм свикнал да чета лицензи и предпочитам да купя един лаптоп с 200 еуро по-евтино с линух, предполагам, че сега имам право да изискам от държава да ми предостави софтуер за моята дистрибуция или да ми осигури лиценз за друга ос заедно с покриване на режийните разходи




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.