Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:22 02.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Къде да намеря "нормална" жена?нови Отговор на мнението
Автор Bilbao (непознат )
Публикувано27.12.06 00:42



Преди шест години се разделих с ученическата си любов, след което така и не можах да срещна момиче, с което да имам нещо повече от "секс без ангажименти". Може би тогава нещо в мен се прекърши. Малкото момичета, в които съм намирал нещо или са женени, или си имат приятели. Лепят ми се все разни годзили, на които се налага да казвам че си падам по мъже. Въпреки че с това ги шокирам, мисля че е по-добре отколкото в прав текст да кажа "Не ме кефиш!". Давам си сметка, че може би имам прекалено високи критерии, но не може в България да има толкова малко жени с които да имам някакви общи интереси и в същото време да ме привличат.

Не очаквам нещо кой знае какво от този постинг, но все пак ми е интересно - каде и как намирате вашите половинки?



Тема Re: Къде да намеря "нормална" жена?нови [re: Bilbao] Отговор на мнението
Авторнинa (Нерегистриран)
Публикувано27.12.06 10:39



като наричаш жените годзили няма и да намериш



Тема Re: Къде да намеря "нормална" жена?нови [re: Bilbao] Отговор на мнението
Автор indra (macondo)
Публикувано27.12.06 10:43



в билбао, къде другаде. има известна вероятност да е ета терористка, но това се преживява, нали?

какви са ти критериите за нормалност, впрочем?



Тема Re: Къде да намеря "нормална" жена?нови [re: indra] Отговор на мнението
Автор Bilbao (непознат )
Публикувано27.12.06 12:13



Ето я моята

, за която пет пари не давам дали е терористка или не е. Проблема е, че нямам никаква идея как да осъществя контакт с нея. Иначе я одобрявам за майка на децата ми. :-)

Нормалноста е в някаква степен да сме да една вълна и да имаме какво да си кажем, както и да я намирам за привлекателна. Обикновено така се получава, че ако е симпатична, то не знае на кой свят е - в главата и е вакум, а ако имаме някакви сходни интереси или прилича на тюлен, или на настъпен козунак. Не съм Брат Пит и аз, но колкото и да дам от себе си не мога да кажа на черното бяло.



Тема Re: Къде да намеря "нормална" жена?нови [re: Bilbao] Отговор на мнението
Автор Бapбapeлa (frozen)
Публикувано27.12.06 12:14



там където ще намериш и 'нормален' мъж - там има 'нормални' жени.

дай си сметка не само какво искаш и какви претенции , а как те виждат жените. човек се дразни у другите от поведение, което той самия проявява.



Тема Re: Къде да намеря "нормална" жена?нови [re: Бapбapeлa] Отговор на мнението
Автор Bilbao (непознат )
Публикувано27.12.06 12:35



Ако някой някога с нещо ме е подразнил (все едно мъж или жена) се опитвам никога да не правя това нещо. Значи греда, не е това причината.



Тема Re: Къде да намеря "нормална" жена?нови [re: Bilbao] Отговор на мнението
Автор indra (macondo)
Публикувано27.12.06 12:35



пусни си TVE и поне визуален контакт ще имаш. щото като гледам това е испанския биг брадър. за майката на децата - прав си: като гледам, вече има едно на пет, значи е изпитана и става.

нормалността изглежда съвсем разумна в представите ти.
наистина ли винаги интересните са с косми между зъбите? щото, че красивите честичко са кухи - това си го знам.

всъщност снощи си говорих с един тип доколко е вярно, че който търси намира. намира този, който не търси. търсещия обикновено бърка пътя.



Тема Re: Къде да намеря "нормална" жена?нови [re: Bilbao] Отговор на мнението
Автор Бapбapeлa (frozen)
Публикувано27.12.06 12:43



Не ме разбра .Причината е в теб - вгледай се в себе си , анализирай себе си. ... или още не е дошъл момента да намериш жената, която търсиш. за съдбата е рано да ти обяснявам- млад си още за да намесваш съдбата.



Тема Re: Къде да намеря "нормална" жена?нови [re: indra] Отговор на мнението
Автор Bilbao (непознат )
Публикувано27.12.06 13:01



Свирен мач - сезона приключи. Тя стигна до финала, но не спечели.

Чак с косми между зъбите не съм срещал, но все така се случва че не намирам нищо което да ме привлича. По някое време бях започнал да се замислям дали аз не изглеждам твърде зле.

Какво предлагаш ти - да спра да търся, защото бъркам пътя ли? :-)



Тема Re: Къде да намеря "нормална" жена?нови [re: Bilbao] Отговор на мнението
Автор BълkМодератор (умора няма)
Публикувано27.12.06 13:25



нямаш ли си друга работа, че и жена си търсиш?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.