Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:22 23.05.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Студентски щуротии Отговор на мнението
Автор ABe (разсеян)
Публикувано08.12.06 11:13



По случай празника да си припомним кой какви щуротии е правил като студент, а?

Най-голямата дивотия при мен беше, че подправих печата на факултета.
Нали трябваше да бягам от лекции, за да мога да работя, та зимата в трети курс не можах да си заверя семестъра. Хубаво, не е трудно да фалшифицираш подписа на преподавателя. Да, ама печатът на студентски отдел... Кофти работа.

Та с последни пари си купих от една книжарница комплект резци и длетца от тези, детските, дето им трябват за часовете по трудово обучение, тампонче за печати, мастило и пет картофа. И бутилка джин. И цяла нощ дялах печата. Първите два опита - неуспешни. Не съм свикнал да мисля и гравирам буквите огледални...

Но на сутринта вече бях направил приличен фалшификат и ... няма проблеми. Третият картоф свърши работа. Не ми се наложи да прекъсна.

Ваш ред е.

Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.
Бъдете високи!

Редактирано от ABe на 08.12.06 14:53.



Тема Аз май нямам такиванови [re: ABe] Отговор на мнението
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано08.12.06 12:29



Когато започнах да уча вече бях с едно дете, т.е. сериозна, омъжена жена

, пример за подражание и хвалба от страна на колегите:"Пък ние в нашата група си имаме майка. И с дете."
Иначе, докато мъжът ми беше студент имахме малко реализирани прескачания по етажите на общежитията, щото гадния портиер не винаги ме пускаше да вляза, пък аз много държах, ама то това май не се брои.

Искам, искам, искам, иска-а-а-а-а-а-а-а-а-ам...

Тема Re: Студентски щуротиинови [re: ABe] Отговор на мнението
Автор eднoporъ (~)
Публикувано08.12.06 12:58



...гръмнах ел.инсталацията на целия етаж в общежитието благодарение на неумелото си боравене с печка...


...а беше януари...
...сесийно време...

П.С. Много ме мразиха тогава...



Тема Re: Студентски щуротиинови [re: ABe] Отговор на мнението
Автор indra (macondo)
Публикувано08.12.06 13:11



а по мое време забраниха да се пуши в сградата.
тогава още пушех и някакси ми се струваше несправедливо да бия път до двора, за да си запаля цигара. по това време с пренебрежение гледах и на злия пожарникар, дето дебнеше такива като мен. обаче изловиха едно приятелче и за назидание му взеха студентските права за една година. и настана сдухза пушачите.
ама на мен продължаваше да не ми се разхожда до двора и на принтера на един приятел (тогава дори компютър нямах още) си направих много културни табелки - формат А4, с рамка и текст "Място за пушене". и като ми се припуши, избирах си място насред коридора, лепвах табелката над мен и спокойно си палех цигара.

ех, спомени.... за конспирацията с неудобните плакати, издирването и нова телевизия ще разкажа друг път...





Тема Браво! Печелиш...нови [re: indra] Отговор на мнението
Автор ABe (разсеян)
Публикувано08.12.06 14:26



преходното знаме!

Много ме накефи с твойта хитринка!

Наздраве!

Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.
Бъдете високи!


Тема Веднъж не бях се...нови [re: eднoporъ] Отговор на мнението
Автор ABe (разсеян)
Публикувано08.12.06 14:44



подготвил за един изпит, зимна сесия, петък, а парното в нашия корпус на СУ беше нещо в ремонт.

Специално отидох много рано сутринта с извит като "U" дебел кабел с махната изолация по върховете на U-то. И изгорих бушоните по целия етаж, че и по съседните етажи. Имах много бледа и бегла представа как е организирано ел. захранването на аудитории, сем. зали и кабинети на преподавателите... Сту-у-уд, мамата си трака. Преподавателят си носеше една ел. печка с два реотана за изпита, ама... нъцки. И го излъгахме, че така е в целия корпус...
Изпитът се отложи за понеделник, а аз през уикенда си научих достатъчно, та да се явя спокойно на него.

Наздраве!

Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.
Бъдете високи!

Редактирано от ABe на 08.12.06 14:55.



Тема Re: Браво! Печелиш...нови [re: ABe] Отговор на мнението
Автор indra (macondo)
Публикувано08.12.06 15:19




а потупване по рамото пред строя?




Тема Re: Студентски щуротиинови [re: ABe] Отговор на мнението
Автор Jolee ()
Публикувано08.12.06 15:48



Миииииии само помня, че лекторите искаха да ме гонят.... защото не си затварях устата и ги карах да се смеят точно, докато се опитват да бъдат най най-сериозни.



Тема Две думи самонови [re: ABe] Отговор на мнението
Автор Dilithium (Trekkie)
Публикувано08.12.06 16:11



Групов Секс



All sarcasm and humor intentional. If you don't see any, you aren't looking hard enough

Тема Re: Веднъж не бях се...нови [re: ABe] Отговор на мнението
Автор eднoporъ (~)
Публикувано09.12.06 10:11





А припадък симулирал ли си?
Имаше ефект... но само за мен, естествено, друг не намаза...




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.