Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:43 10.05.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Едно нещо, към което сте пристрастени?нови [re: Бapбapeлa] Отговор на мнението
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das seine)
Публикувано07.12.06 22:47



Аз пък си имам плюшено мече с раничкааа



Този Свят и Прекрасен, и Грозен е МОЙ !
Той е Капка от МОЕТО СЪРЦЕ !!



Тема Re: Едно нещо, към което сте пристрастени?нови [re: HAДEЖДA™] Отговор на мнението
Автор Бapбapeлa (moonlight)
Публикувано07.12.06 22:53



не е само маймунката... има и розов слон с вързана фльонга ' обичам те' , имам едно лъвче / е няма начин да нямам лъвче/ - което е доста странно изглеждащо за лъвче , но пък е супер ....имам и тигърче .... полуменажерия съм си направила .



имам и делфин от черупка на кахуа / ако не се лъжа за името на палмата / , също и костенурка .....

подсети ме да се завъртя към играчките пак .... и към магазина за мексикански стоки....

аааааа, къде ме завъртате бе хора.... работа имам.



Тема Re: Едно нещо, към което сте пристрастени?нови [re: SoulMate] Отговор на мнението
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das seine)
Публикувано07.12.06 23:00



Ама аз...хък..мък...не искам да си лекувам мързела....напротив. Дори в събота мисля едно тото да пусна.....ехааааа, джакпота и осигурен мързееееел

Този Свят и Прекрасен, и Грозен е МОЙ !
Той е Капка от МОЕТО СЪРЦЕ !!



Тема Re: Едно нещо, към което сте пристрастени?нови [re: Бapбapeлa] Отговор на мнението
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das seine)
Публикувано07.12.06 23:05



Оооооо Барбииии, ми че тя работата да не е заяк да избяга беее. Освен това, аз дет съм си един работохолик, па в 23 ч. не ми се бачка


Иначе и аз си имах любими плюшени говедца, ама кучето и котката се заиграха с тях и само мечо остана непокътнат

Този Свят и Прекрасен, и Грозен е МОЙ !
Той е Капка от МОЕТО СЪРЦЕ !!



Тема Re: Едно нещо, към което сте пристрастени?нови [re: SoulMate] Отговор на мнението
Автор white_rabbit ()
Публикувано07.12.06 23:06



интернет



Тема Re: Едно нещо, към което сте пристрастени?нови [re: HAДEЖДA™] Отговор на мнението
Автор Бapбapeлa (moonlight)
Публикувано07.12.06 23:07



как ще ти се работи по това време...ти не си си легнала сутринта в 3:30 .

тази сутрин в 3:30 ядох шоколад - цял. а работния ми ден започна някъде към 15 часа....



Тема Re: Едно нещо, към което сте пристрастени?нови [re: SoulMate] Отговор на мнението
Автор SVETl (Obichashta)
Публикувано08.12.06 02:48



Аz кЪм Жените и кЪм колата ми.

VINAGI SU6TESTVUVA NIAKOI,KOITO JELAE SUVSEM SU6TOTO,KOETO ISKA6 I TI!


Тема Сещам се веднага за тринови [re: SoulMate] Отговор на мнението
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано08.12.06 07:17



Храната, движението и секса. Като ми се прияде нещо, мисля го с дни и докато не си го направя, не мирясвам. Без движение също не мога, а що се отнася до секса, не че съм маниак, обаче по никакъв начин не мога да разбера как хората си карат спокойно без него с години. Няма начин просто.
Абе, в тая тема що нито един мъж няма? Клуба ли обърках или мъжете са толкова уравновесени, че към нищо не се пристрастяват?
Искам, искам, искам, иска-а-а-а-а-а-а-а-а-ам...

Редактирано от ПOЛУидиoтчeтo на 08.12.06 07:19.



Тема Re: Едно нещо, към което сте пристрастени?нови [re: white_rabbit] Отговор на мнението
Автор BълkМодератор (умора няма)
Публикувано08.12.06 08:19







Тема Малей, я чакай да...нови [re: SoulMate] Отговор на мнението
Автор ABe (разсеян)
Публикувано08.12.06 09:10



спретнем един списък:

- цигари
- кафе
- бира
- блус
- интернет
- работа
- подправки
- френска и италианска кухня, най-вече сосове
- Тери Пратчет
- книги, книги и пак книги
- ...

Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.
Бъдете високи!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.