Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:45 30.05.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема запознанство от нета Отговор на мнението
Авторeмa (Нерегистриран)
Публикувано25.11.06 23:04



Мъже обръщам се към вас за съвет.Моля ви ,да не ме осъждаде строго.
Преди по- малко от месец се запознах с един мъж от нета.Срещнахме се 6 пъти на кафе .И двамата сме обвързани .Когато усетих ,че нещата може да излязат извън контрол ,го помолих да не се срещаме и да се опитаме да бъдем приятели .Контактите да бъдат само в чата .Той ми отговори ,че ще му е много трудно да ме забрави, че много ме харесва и обещава да не ме притиска за нищо, не търсел секс.Моли ме да продължим да се виждаме от време на време на кафе.Истината е, че между нас пламна нещо ...аз много го харесвам, но не искам да задълбочим отношенията ни.
Не зная как да постъпя ...да му повярвам ли ???



Тема Re: запознанство от нетанови [re: eмa] Отговор на мнението
Автор Гидиlongurмpъceн! (cancerogen)
Публикувано25.11.06 23:45



Искаш да кажеш "да му пусна ли",за кво има да му повярваш?Че много ти се кефи,ама не иска секс?


Абе откъде да знам...

По-добре на хората в устата,отколкото на баба ти в гъза!

Тема Не е въпроса дали ще вярваш на негонови [re: eмa] Отговор на мнението
Автор koм (новак)
Публикувано26.11.06 00:36



Така, като те слушам си готова. Стига той да те пожелае - ти няма да се спреш. Така, че - защо очакваш той да ти реши проблема и да не те пожелае.
Ако наистина не искаш нищо - изтрий го от листа си, блокирай контакта му и повече никога не се срещай с него. Не се заблуждавай, че може да сте само приятели.
Ако не - мини пак да кажеш как беше секса. И - внимателно, ей - не сте сами и двамата, така че - умната!



Тема хехе ...нови [re: eмa] Отговор на мнението
Автор BълkМодератор (умора няма)
Публикувано26.11.06 03:15



.. има ли някаква по-различна причина от секс или делова среща между мъж и жена?



искам мнение на авторка и тя да посочи поне една причина поради която един мъж трябва да се среща с нея!

Редактирано от Bълk на 26.11.06 03:18.



Тема Re: хехе ...нови [re: Bълk] Отговор на мнението
Автор HAДEЖДA™ (jedem das seine)
Публикувано26.11.06 08:05



E kaк да няма бе Вълчо - пиене на бира.



Този Свят и Прекрасен, и Грозен е МОЙ !
Той е Капка от МОЕТО СЪРЦЕ !!



Тема Re: хехе ...нови [re: Bълk] Отговор на мнението
Авторeмa (Нерегистриран)
Публикувано26.11.06 08:06



Разбира се че има -приятелство!Това да не е малко .Но за съжалежие между обвързани май е невъзможно.
Не е нормално да пиеш кафе с друг мъж и той да те гали по ръката ,да изтръпваш когато те погледне и целуне.Рано или късно ще се стигне и до секс.Благодарна съм му ,че не ме е притискал за нищо.
Прави сте-не можем да бъдем приятели.Не знам защо се заблуждавам ...може би защото ми е хубаво с него .
Истината е една трябва да се сложи край на това .
Благодаря ви !



Тема Re: хехе ...нови [re: Bълk] Отговор на мнението
Автор Jolee ()
Публикувано26.11.06 08:44



Ми не съм авторката на темата, но ще ти кажа една причина извън секса и бизнеса. Имам си един такъв приятел, с който имаме /непрофесионални/ общи интереси и приятелството върви много добре. Пък и радости и незгоди споделяме покрай всичко друго. Навремето приятелката му и тя като теб не вярваше, че имало приятелство между мъж и жена, но след като присъства на една от срещите ни се съгласи. Още от самото начало с него се разбрахме, че не се харесваме сексуално /това малко доуточнение беше споделено и от двете страни/ и така и до днес всичко си е точно и нямаме въпросителни. Мдамм





Тема Re: хехе ...нови [re: Jolee] Отговор на мнението
Автор Xoлдън (нормално уморен)
Публикувано26.11.06 09:01



И що не те харесва сексуално???




Избийте баламите и тарикатите ще умрат сами.

Тема Re: хехе ...нови [re: Xoлдън] Отговор на мнението
Автор HAДEЖДA™ (jedem das seine)
Публикувано26.11.06 09:12



Ееееее Холдънеее, не може да искаш да изръшкаш всичко живо от срещуположния пол бееее

, не от всички ти "става".

Този Свят и Прекрасен, и Грозен е МОЙ !
Той е Капка от МОЕТО СЪРЦЕ !!



Тема Re: хехе ...нови [re: eмa] Отговор на мнението
Автор HAДEЖДA™ (jedem das seine)
Публикувано26.11.06 09:20



Ти май повече от собствените си реакции се страхуваш, отколкото от неговите. Казваш че той не иска секс и не те притиска с нищо, ама въпреки това, ти искаш да бягаш. Значи по-скоро той е по-склонен да бъдете само приятели, а не ти.
И една друга заблуда - че ще се чувстваш по-добре, ако контактите ви останат само в чата. От виртуално общуване се хлътва много по-яко, отколкото от реално.

Този Свят и Прекрасен, и Грозен е МОЙ !
Той е Капка от МОЕТО СЪРЦЕ !!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.