Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:44 28.05.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Току що си говорехме с една приятелканови Отговор на мнението
Автор Virgo (кобра)
Публикувано21.11.06 13:37



че тъй и тъй женската работа няма край + ангажиментите на работа та се питахме как мъжете приемат следната ситуация:
Мацка не работи, но срещу определена сума пере, чисти, готви + секс услуги на няколко мъже...
Един вид абонамент

Бихте ли приели нещо такова





Тема Re: Току що си говорехме с една приятелканови [re: Virgo] Отговор на мнението
Автор Shokou_io_kurayami (НейноВисочество)
Публикувано21.11.06 13:59



има тука една мадама англичанка решила е генерално проблема
турила е уеб камери из цялата си къща, праснала е един сайт с програма за деня.... седи и си върши домашната работа нo гола
народа плаща за да я гледа

за първия месец изкарала 21 000 GBP
дори не и се налага да предлага секс услуги

програмата е нещо подобно;
9.00-10.00 ще мия чиниите
10.00-11.00 ще гладя прането
11.00-12.00 ще чистя прах в дневната
и тн.

екстра идея и къщата и е много чиста вече

DON’T GET ANGRY … GET EVEN

Тема Да! Защо не! Нали за самотни мъже става дума?нови [re: Virgo] Отговор на мнението
Автор ASSASSlN (член)
Публикувано21.11.06 14:01



Аз съм разведен и точно такава мацка търся! Нека да обслужва и други мъже - нейна си работа. Работата си е работа. Плащам й - получавам. Другото не ме интересува.

Любов, обич, мечти, чувства, многоцветни дъги... Ала-бала! За мен щастието е да хапна, да пийна, да ебна и да полегна.



Тема Re: Да! Защо не! Нали за самотни мъже става дума?нови [re: ASSASSlN] Отговор на мнението
Автор Бapбapeлa (moonlight)
Публикувано21.11.06 14:08



За мен щастието е да хапна, да пийна, да ебна и да полегна. -животински първосигнален субект от мъжки човешки пол.





Тема Му-ха-хаааа! Първосигнален съм бил!нови [re: Бapбapeлa] Отговор на мнението
Автор ASSASSlN (член)
Публикувано21.11.06 14:22



Ти, като си второсигнална, щастлива ли си?

Сериозно питам! Но преди да ми отговориш, дефинирай ми понятието "щастие".

Чакам с нетърпение.

Редактирано от ASSASSlN на 21.11.06 14:38.



Тема Re: Му-хя-хаааа! Първосигнален съм бил!нови [re: ASSASSlN] Отговор на мнението
Автор Бapбapeлa (moonlight)
Публикувано21.11.06 14:32



Ти, като си второсигнална, щастлива ли си? - не, не съм щастлива и не защото съм второсигнална, а защото съм принудена да живея в мръсотията , която е навсякъде и във всичко към където посегнеш. под 'мръсотия' нямам предвид замърсената околна среда, а начина на живот на 99% от хората.



аз първосигнално нито искам да живея , нито мога да живея и не съм го можела никога досега , нито някога ще живея така .


щастието- всичко във и около човек , което го кара човек да се чувства добре в собствената си кожа .

щом си щастлив в мърсотията - това е твой избор.



Тема Хо-хо-хоооооооооооо! 99% от хората са мръсни!нови [re: Бapбapeлa] Отговор на мнението
Автор ASSASSlN (член)
Публикувано21.11.06 14:42



Хи-хи-хиииииииииииии! Ти си в 1-ния %.

Кис-кис-кииис! Готова си да те обявим за светица!





Тема Апропо, Барби! Прекаляваш с барбитуратитенови [re: Бapбapeлa] Отговор на мнението
Автор ASSASSlN (член)
Публикувано21.11.06 14:44



Много ти личи вече. Стегни се!



Тема Re: Хо-хо-хоооооооооооо! 99% от хората са мръсни!нови [re: ASSASSlN] Отговор на мнението
Автор Бapбapeлa (moonlight)
Публикувано21.11.06 14:46



Животинска реакция е твоята .... чувал ли си как се смеят хиените....

Който се смеел последен се смеел най-добре....

Смей се, но на себе си.

Не съм светица, а нормален човек... е за повечето съм ненормална, но това е техен проблем.

Кое ми личи бе. че съм нормална ли.... Нормална съм напук на всички в 'мръсотията' .

99 % от хората не само са мръсни, но и не знаят какво искат и защо го искат и какси го представят реализирано . също не искат да правят избор и да вземет решение, за което друг да не е виновен ...... това е твърде сложно за тях .

Теб какво те интересува всъщност с какво прекалявам и с какво - не. Касае ли те по някакъв начин.

Редактирано от Бapбapeлa на 21.11.06 14:50.



Тема Re: Му-хя-хаааа! Първосигнален съм бил!нови [re: Бapбapeлa] Отговор на мнението
Автор HAДEЖДA™ (dum spiro spero)
Публикувано21.11.06 14:47



Мдааааам, ако може едно уточнение - е ли понятието "собствена кожа" мерило?????
Нещастника е щастлив в собствената си нещастна кожа. Той няма да понесе щастието.
Този дето мисли, че света се върти около него - в неговата си.
Параноика, дето във всичко съзира заговор срещу себе си - в своята си - ако няма заговор - той ще си го измисли.
да не продължавам с примерите.

Този Свят и Прекрасен, и Грозен е МОЙ !
Той е Капка от МОЕТО СЪРЦЕ !!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.