Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:47 28.05.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема sreshtite s geni kogato imash "lubima" Отговор на мнението
Авторизлъraнa (Нерегистриран)
Публикувано19.11.06 02:00



Гаджета сме от близо 4 години от 2.5 години случайно разбрах, че огромна част от времето, когато не сме заедно, той прекарва в сайтове за запознанства и чатове.
Не само това, а и ходи по срещи.
Ходих извесно време като смазана с тухла четворка, но после му казах направо, че съм разбрала какво прави, че съм много наранена и че това, което прави не ми харесва. Той видимо не показа, че се е притеснил, изсмя се и каза, че това го прави ей така, а не защото си търси друга. Правил го, защото искал да се среща и с други хора.........а има и други приятели и реални познати.... с които би могъл да излиза. Има и мен, но е имало дни, когато казва, че ще е зает с едикакво си, а се оказва, че просто седи пред компютъра и чати, или е на поредната чат среща.
А не намери начин и време да ме запознае с повечето си приятели, нито с майка си - не говоря за някакво годежно запознаване и т.н., а просто по човешки...
Само ще вметна, че когато се запознахме все още бях женена.
Той в началото казваше, че се среща с други хора, защото аз имам и други ангажименти.... Но аз подадох молба за развод и от май месец съм разведена и само негова.. каквато бях и преди, защото със съпруга ми от 5 години нямам сексуални контакти.
Нещо повече - февруари забременях от приятеля ми. Той винаги е казвал, че ме вижда майка на децата муи че ще е много щастлив ако забременея.... Но не стана така.... в края на краищата направих аборт, защото той се оказа "притеснен и неподготвен ".
Междувременно изобщо не е спрял чатовете и срещите. Твърди, че не са нищо повече от за едно кафе, но защо се чувствам пренебрегната и предадена според вас? ....
Вие какво бихте направили на мое място?



Тема Re: sreshtite s geni kogato imash "lubima"нови [re: излъraнa] Отговор на мнението
Авторcool_alyn (Нерегистриран)
Публикувано19.11.06 10:35



Събираш си багажчето, ето това правиш:)



Тема Re: sreshtite s geni kogato imash "lubima"нови [re: излъraнa] Отговор на мнението
АвторMila (Нерегистриран)
Публикувано19.11.06 13:18



Сигурно си супер специална, за да си мислиш, след запознанството с теб, той ще се промени.То една Светлана от Биг Брадър ни стига! Баси и глупавите хора дето се навъдиха: сексуална революция и Инет.
Направо потръпвам като си помисля думата "чат" какво мръсно съдържание има за някои.Особено з атези, които търсят някакво развлечение, било то и виртуален секс.
Ох,не искам да те упреквам, сигурно не си се чувствала добре и в семейството си, където не си пртавила секс с мъжа си, но вземи се огледай и промени нещо в себе си, за да не сеобвързваш с такива мъже!То любовникът ти май е още по-голяма мърша..



Тема Re: sreshtite s geni kogato imash "lubima"нови [re: излъraнa] Отговор на мнението
Автор himka (познат)
Публикувано19.11.06 14:09



тръгвай си у време :)
щом сега го прави ( аз също имам профил в такива сайтове, но не излизам с хората правя го ей така, за да разпускам :) ) той няма да се промени заради теб колко и да те обича. тук някъде имаше такава тема като твоя случай потърси го. но щом си направила и аборт заради него...нямам думи, защо гледаш за него, а не това какво ти чувстваш,искаш и мечтаеш



Тема Re: Ич не го мислИнови [re: излъraнa] Отговор на мнението
АвторЖeнa (Нерегистриран)
Публикувано19.11.06 14:44



този човек има сериозен дефицит - емоционален, като повечето от нас.
Аз също съм така - с тази разлика, че не чатя и не ходя по срещи. И с тази, че реалните ми познанства много намаляха в последните години. По различни причини.
Но аз самата усещам, че имам страхотна нужда от среща с хора - да приказвам с тях, да ги слушам, те да ме слушат ... да си говорим.

Но за това, което си описала - направо си бий камшиците от този човек. Още повече, че си свободна жена. Разведена.
А за аборта - не съжалявай - това се казва - всяко зло - за добро.



Тема Re: Ич не го мислИнови [re: Жeнa] Отговор на мнението
Авторocтaп (Нерегистриран)
Публикувано19.11.06 16:34



наистина ти трябва нов човек, повтарям горните мнения но същевременно си мисля че трябва да направиш нещо съвсем сама и само за теб, но да е важно и също знай, ти не си неговия човек




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.