Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:15 10.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Защо не пиетенови Отговор на мнението
Автор Бapбapeлa (moonlight)
Публикувано16.11.06 11:25



вино бе мъже..... виното го изнасят , а вие пиете разни вносни боклуци.

90% от вината ни са за износ
Търговците закъсаха за вагони, не могат да стигнат до Русия







Тема Re: Защо не пиетенови [re: Бapбapeлa] Отговор на мнението
Автор cъp_Aйвънxoy (рицар)
Публикувано16.11.06 11:53



Права си! Виното е мъжко питие! Ама нещо напоследък от толкоз стрес и какво ли още не се поразвалихме.

А за вносните боклуци не си права. По кръчмите хората си пият предимно българска ракийка.
А такива, като мен пият предимно ракийката, която сами са си направили... или техни приятели. С домашно мезенце!



Напразно и самите богове с глупостта на хората се борят.

Тема Re: Защо не пиетенови [re: Бapбapeлa] Отговор на мнението
Автор HAДEЖДA™ (dum spiro spero)
Публикувано16.11.06 12:04



Абе.... аз лично не съм винарка, ама не можеш да ме убедиш в качеството на т.нар. масови вина. Добре, че и голяма част от руските консуматори не са от претенциозните пиячи, и на "тройной" скланят, ако няма друго, та имаме все още пазар там. Оня ден пийнах от някакво вини, което съпругът ми си го купува - е сцепи ми се главата, се едно ракия "цар кировка" съм пила.



Този Свят и Прекрасен, и Грозен е МОЙ !
Той е Капка от МОЕТО СЪРЦЕ !!



Тема Re: Защо не пиетенови [re: Бapбapeлa] Отговор на мнението
Автор xaджиДoнчo (мераклия)
Публикувано16.11.06 12:08



Щото това, което се предлага на българския пазар, с извинение, ама е л..на с г..на. Не може при ограничен брой читави лозови масиви да се произвежда такова количество вино. От лозята се изтисква максимума, което влошава качеството на гроздето. Допълнително се прекалява с добавките и подобрителите - винарските къщи пазаруват огромни количества от фирмите вносители на хранителни добавки (проверена информация, но имената са конфиденциални, от основните производители в БГ).
Домашно, само домашно, иначе по-добре медицински спирт да си купувам.

...где солнце, море, воздух, пиво, водка, бабы и луна.


Тема Re: Защо не пиетенови [re: xaджиДoнчo] Отговор на мнението
Автор PipilotaViktualija (ентусиаст)
Публикувано16.11.06 12:22



Е, хаджията ги разбира тези работи. Нали беше кръчмар, хаджи Дончо- усеща се професионалната гледна точка!





Тема Re: Защо не пиетенови [re: Бapбapeлa] Отговор на мнението
Автор Ocoroвeц (акварел)
Публикувано16.11.06 13:40



Пием.

Дорога невоздержанности и излишеств ведет к храму мудрости


Тема Re: Защо не пиетенови [re: PipilotaViktualija] Отговор на мнението
Автор55 (Нерегистриран)
Публикувано16.11.06 13:48



Учудва ме Вашият ентусиазъм и съпричастност към темата. Аз също пия, макар и много малко, но не считам, че пиенето на алкохол е най- доброто, което човек може да направи. И аз като Хаджи Дончо се задоволявам с това, което сам си произвеждам, но удоволствието ми идва най-вече от качеството на продуктите, което съм постигнал, а не от самата консумация.



Тема Re: Защо не пиетенови [re: 55] Отговор на мнението
Автор PipilotaViktualija (ентусиаст)
Публикувано16.11.06 13:51



Като си си адресирал постинга към мен, де го видя тоз' ентусиазъм,а?

Ще те изненадам- аз пък даже изобщо не пия алкохол, ни купен, ни собствен. Не ми е вкусно и не мога грам да близна. Е?



Тема Re: Защо не пиетенови [re: PipilotaViktualija] Отговор на мнението
Автор55 (Нерегистриран)
Публикувано16.11.06 14:03



Не се пали толкова! Не съм го адресирал само към теб - съвпадението е механично. Не ме учудва, че не близваш алкохол. Чел съм и други твои постове. Определено имаш позитивно излъчване, и това ми харесва.



Тема Re: Защо не пиетенови [re: 55] Отговор на мнението
Автор xaджиДoнчo (мераклия)
Публикувано16.11.06 14:16



Е, с малка разлика, аз не произвеждам, и от известно време почти не употребявам.

Преди около 2-3 години бях страстен почитател на вината. Честно казано, към края купувах предимно вносни, при това от евтините - на цена колкото българските вина "с претенции" са. Като качество - класи над тях.

Предполагам, че за износ се правят съвсем различни партиди, както и тези за изложение. Ходил съм на изложения за вино - качеството на вината там и същите вина от магазина е абсолютно различно.

...где солнце, море, воздух, пиво, водка, бабы и луна.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.