Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:27 29.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Абе, мъжЕ ...нови Отговор на мнението
АвторЖeнa, oбиkнoвeнa (Нерегистриран)
Публикувано13.11.06 16:13



... я кажете кога правите ето така!?

Флирт в продължение на почти цялото лято с тази Жена, обикновената.
Жената дава знак с едно уж случайно докосване, от което светва лампичка в мъжкото съзнание и почва да го гложда...
Флирта започва да става все по-привлекателен, все по-учестено диша този флирт, участниците не спират да се търсят.
Идва септември, средата, озовават се с още маса хора (и без половинките си)на едно страхотно местенце в провинцията - за два дни.
Следва една романтика, едно тъмнолилаво небе, звездите на есенното небе светят особено, усещането един за друг преминава в нежен секс на това местенце ...
Връщайки се от тая приказка си обещават още един секс ...
Две-три седмици по-късно се състои страхотен секс.
По подразбиране никой не пита другия какво правят по - нататък ...
Тя не го търси особено, защото се страхува от емоциите, които са я завладели, оставя нещата на времето, за да се поотърси от всичко това и най-вече от привличането си към този мъж. Той - през ден-два й се обажда - с повод, без повод ...
Тя си мисли, че той може би го прави, защото "му е паднал случай"; "защото може би му липсва секса й"; "защото сигурно му е скучно"; ...
На нея й е приятно, даже много - срещите й с него, може би два пъти в седмицата, обажданията му, присъствието му, макар и от другата страна на масата, когато не може да се докоснат пред очите на останалите присъстващи ... Лекичко го погалва с крака си под масата, усмихва му се дяволито, и го наблюдава как се опитва да се овладее ... и успява !

А всъщност, на нея й се иска да го прегърне ... да го целува, по очите може би. Тъмни, истински, някак тъжни, много мили ...
Абе, тя не е лигла!

После две бързи целувки на паркинга, ако е достатъчно тъмно ... и всички се връщат към живота.

Той настоява пак за секс ... ОК, тя ще му го подари пак.

Е, тази голяма бяла птица - Обикновена - Жена - какво си въобразява!?
Че този мъж е влюбен ли!?
Или че просто разнообразява семейния си живот!?

Не иска да си прави сметки, просто е влюбена и се пита, защото стомахът й се връзва на фльнга всеки път, когато види името му в телефона й, всеки път, когато го види ...

Я, кажете, бе, мъже, моля ви!
Кога един мъж се държи по подобен начин!?




Тема Re: Абе, мъжЕ ...нови [re: Жeнa, oбиkнoвeнa] Отговор на мнението
Авторrнoмa (Нерегистриран)
Публикувано13.11.06 19:23



Откачалка



Тема Re: Абе, мъжЕ ...нови [re: rнoмa] Отговор на мнението
Автор BълkМодератор (умора няма)
Публикувано14.11.06 01:34



що да е откачалка .. нещата са банални ... някакэв си с някакво си уморени от сивото ежедневие се срещат на някакъв корпоративен купо без половинките и двамата като са се напили ги подгонва инстинкта си виждат точната персона за чифтосване .. мъжът е женен, тя е омъжена ... той продължава да кара с разнообразяване на сивия живот, пък на нея й се подгъват краката и е готова да направи какво ли не (може да се възпитае добра секс робиня от нея щом обича да си потиска човешко и разумно в себе си за удоволствие на друг)

... жена .. ти я ебеш, а тя те целува ...



Тема Re: Абе, мъжЕ ...нови [re: Bълk] Отговор на мнението
Автор jaime14 (новак)
Публикувано14.11.06 02:44



женен, тя е омъжена ... той продължава да кара с разнообразяване на сивия живот, пък на нея й се подгъват краката и е готова да направи какво ли не (може да се възпитае добра секс робиня от нея щом обича да си потиска човешко и разумно в себе си за удоволствие на друг)
Zashto mislish, che go pravi za udovolstvie na niakoi drug, a ne za svoeto?





Тема Re: Абе, мъжЕ ...нови [re: jaime14] Отговор на мнението
Автор BълkМодератор (умора няма)
Публикувано14.11.06 03:07



а защо търси чуждо мнение при това положение? или иска да чуе, че от нея се иска само секс и се чувства виновна и търси опрощаване и успокояване на нейните страхове или си търси другата крайност като подкрепа, че всичко е нормално и това ти е истинската любов и т.н и т.п.



Тема Re: Абе, мъжЕ ...нови [re: jaime14] Отговор на мнението
АвторЖeнaтa (Нерегистриран)
Публикувано14.11.06 04:37



Правя го, защото ме привлича адски този мъж.
Това не ми се случва нито всеки месец, нито всяка година ...
Опитвам се да не изпадам в илюзии за "истинската любов" и пр. и не потъвам в такива.
Просто ми е хубаво с него и се срещаме.

Не мога да оценя дали е терапия или не ... и не това е важно.
Дори не се питам аз за него какво съм ....

Сексът е естествен ход на нещата, просто се случи.
Състоя се.

И не се чувствам виновна.



Тема Re: Абе, мъжЕ ...нови [re: Bълk] Отговор на мнението
АвторЖeнaтa (Нерегистриран)
Публикувано14.11.06 04:39



ти не четеш ли какво питам!?

Кога се държите като хлапаци, това питам!?



Тема Re: Абе, мъжЕ ...нови [re: Жeнaтa] Отговор на мнението
Автор Pisunqk ()
Публикувано14.11.06 09:19



хаха
ми винаги се държат така
и твойто мъжле се държи така докато на теб ти се състои секс с женения
и т.н. и т.н..........



Тема Малко женска солидарностнови [re: Жeнaтa] Отговор на мнението
АвторCъзвeздиe (Нерегистриран)
Публикувано14.11.06 19:12



Мила, ясен отговор, черно на бяло няма да има. Този мъж според мен не мисли по въпроса, ситуацията му е удобна. Това не го прави лош, просто си е мъж. А ти като жена, съвсем естествено анализираш нещата... Само от теб зависи кога ше спреш и какво ще поискаш от него. Не е зле да пробваш да поговорите и да формулирате ясни очаквания и правила. Аз съм психолог, с разговори си уреждам нещата, не знам дали това е най-удачният вариант за вас двамата обаче.

Явно е достатъчно смел човекът, браво за което ... Аз бях в подобна ситуация: флирт, огромно желание, но него все го тресеше съвестта. Та слушах за тая съвест няколко пъти, веднъж дори решихме да не се виждаме. Ама не издържахме, пак се награбихме. Все се терзаеше дали не му се сърдя за нещо, отговоряла съм на въпроса "Сърдиш ли ми се?" поне 100 пъти. Обича да е безгрешен, номер 1...

И така докато не разбрах, че познавам жена му лично (той беше крил този факт много усърдно). И я харесвам и въобще не знаех как ще я гледам в лицето. Като реакция на възмущението и объркването ми той би отбой. Пет минути преди да изкопча името на жена му от него, той само броеше секундите до следващата ни среща... Но проявих ли и аз малко съвест, изведнъж се загрижи за връзката си, много държал на жена си. И така... Не е лесно с тия неща, човек трябва добре да познава себе си. Докато в началото обяви готовност за аферка, любовта или там каквото има към жена си нямало да му пречат. Но после се оказа, че го е шубе... Да не го разкрият, да не се влюби в мен, Господ знае само.

Айде, изплаках си и аз мъката. Пожелавам да получиш някаква яснота скоро. И се наслаждавай на секса.





Тема Re: Абе, мъжЕ ...нови [re: Жeнa, oбиkнoвeнa] Отговор на мнението
Автор PipilotaViktualija (член)
Публикувано14.11.06 20:49



За него не съм сигурна, но ти звучиш определно като влюбена. Наслаждавай се на моментите ви заедно и не се опитвай да ги анализираш прекалено. Що се отнася до него, моят опит говори, че един мъж може да те иска неистово, да желае да прави любов с теб често, да те извежда на вечеря пр. и въпреки това да не е влюбен в теб в класическия смисъл. Има други фактори, извън секса, които подсказват дали този човек вижда в теб Жената- дали има нужда от теб и през деня, дали ставаш част от мисълта му, дали е склонен да афишира връзката си с теб пред приятели и познати, дали споделя с теб и други неща, освен леглото си, дали иска да остава при теб до сутринта и му е приятно да пиете заедно сутрешното си кафе и т.н., и т.н. Влюбването при мъжа като че ли има малко по- различна "схема", но пък когато един мъж е наистина влюбен, смея да твърдя, че е по-задълбочен от нас, жените, в чувствата си.
Желая ти успех! Отпусни се и се наслаждавай! Майната му на многото разсъждения!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.