Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:07 28.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема защо мъжете миришатнови Отговор на мнението
Автор(Нерегистриран)
Публикувано10.11.06 06:28



повече от жените



Тема na kakvo miri6at pove4e? na myje li =]нови [re: xм] Отговор на мнението
Автор npocmak (по действ. слух)
Публикувано10.11.06 08:30



markirat si jenite v teritoriqta im.
po-to4no myjete aerirat teritoriqta okolo sebe si, a jenite idvat da si vyrtqt opa6kite, kydeto mirizmata gi privli4a.
s vyrteneto na opa6kata jensjata otdelq specifi4na mirizma, s koqto privli4a, omaiva myjkiq i mu pokazva 4e e gotova.
pri jenite tova se izrazqva v parfiumiraneto i sledata ot nego, koqto ostavqt sled sebe si, kato trygnat na lovna "razhodka"



Тема Re: защо мъжете миришатнови [re: xм] Отговор на мнението
Автор Шeмeтнa. (шматка)
Публикувано10.11.06 10:21



Някои миришат други не миришат-въпрос на хигиена и на физиология. Но не мога да направя обобщение, че мъжете миришат повече от жените, щото аз к'ви жени съм надушвала....залютява ти на очите.





Тема Re: защо мъжете миришат [re: xм] Отговор на мнението
Автор fidgety (fury)
Публикувано10.11.06 12:00



Всичко опира до лична хигиена, дори не толкова до физиология вече... Отнася се и за двата пола. Виж, по отношение на чорапките, въпросът е друг



La donna e mobile

Тема Напоследъкнови [re: xм] Отговор на мнението
Автор Virgo (кобра)
Публикувано10.11.06 12:59



имам точно обратните впечатления.....



Тема Re: Напоследъкнови [re: Virgo] Отговор на мнението
АвторCтyдeн (Нерегистриран)
Публикувано10.11.06 14:26



Не бих могъл да кажа дали мъжете миришат повече или жените. Според мен по-точно би било да се попита защо българите миришат повече. Пътувам непрекъснато в цяла Европа и Северна Америка.
При все, че в големите градове на повечето европейски държави и на USA е пълно с хора от всякакви раси (черни, араби, китайци), нито по улиците, нито в градския им транспорт някога ме е лъхвала таква смрад на застояла пот и некъпани тела, каквато ме е удряла в носа по улиците на София. За жалост мога да заключа, че по-нечистоплътна и смрадлива нация от българската няма. Жалко, много жалко.



Тема Re: Напоследъкнови [re: Cтyдeн] Отговор на мнението
Автор SoulMate (гадище)
Публикувано10.11.06 15:18



"За жалост мога да заключа, че по-нечистоплътна и смрадлива нация от българската няма."

Шампион по душенето на хората по света. Кога успя да подушиш китайците и арабите, та да формираш толкова мъдро заключение??





Тема Re: na kakvo miri6at pove4e? na myje li =]нови [re: npocmak] Отговор на мнението
Автор SoulMate (гадище)
Публикувано10.11.06 15:27



Да доразвия теорията за "ловната разходка":
Като се парфюмират, жените съблюдават и друга тактика - количеството парфюм и следователно миризмата трябва да привлича мъжките екземляри и директно да нокаутира женските, които навлизат в периметъра на действие.
Нокаутирани може да има и сред мъжките, но онези, които издържат на газовата атака, са "дъ риъл мен".





Тема Re: na kakvo miri6at pove4e? na myje li =]нови [re: SoulMate] Отговор на мнението
Автор cъp_Aйвънxoy (рицар)
Публикувано10.11.06 15:32



Четох скоро, че в Швеция (май беше там) са забранили да се ползват парфюми на обществени места.

В тази връзка се сещам, че мускуса (една от основните съставки в дамските парфюми за "атака"

) действал на мъжете по три начина:
1. Въжбужда ги
2. Предизвиква алергична реакция
3. Не им действа изобщо.

Та мисълта ми е, че не е лошо дамите да ползват парфюми с мускус само, ако отиват на среща с човек, с когото мислят да осъществяват интимен контакт и да са убедени, че му мускуса му действа по т.1!



Тема ахааа...нови [re: SoulMate] Отговор на мнението
Автор npocmak (по действ. слух)
Публикувано10.11.06 18:25



затова, значи, жените толкова често отскачат до дамската тоалетна да си "напудрят носа"



сигурно докато ние най-неподозиращо си седим над питието,
там прехвърчат искри и се води война с бойни омайни вещества?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.