Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:30 17.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Normalno li e?!нови Отговор на мнението
АвторVaznutena (Нерегистриран)
Публикувано08.11.06 14:52



Предварително се извинявам, че пускам темата тук, след като вече я постнах в клуб Любов! Имам нужда от мъжки мнение, а и мисля, че темата е по-подходяща за Ваши клуб!

Нормално ли е началникът Ви, през цялото време да обсъжда външността Ви и да Ви говори глупости, вместо да си налегне парцалите и да работи?

И още нещо

Когато не му се хващате на номерцата се цупи като малко момченце и просто изчезва (въобще не се появява на работа)!

Ха кажете ми, що за поведежие е това. Не е на зрял мъж, който знае какво иска със сигурност



Тема Re: анови [re: Vaznutena] Отговор на мнението
Автор тpънчeтo (пристрастен)
Публикувано08.11.06 14:57



защо в клуб 'любов' ???



Тема Re: анови [re: тpънчeтo] Отговор на мнението
Авторvazmutena (Нерегистриран)
Публикувано08.11.06 15:03



Защото първо го пуснах, а после мислих къде е по-добре



и реших, че в мъжкия клуб и е мястото на темата.

Моля, за мнение



Тема Re: Normalno li e?!нови [re: Vaznutena] Отговор на мнението
Автор fidgety (fury)
Публикувано08.11.06 15:06



На запад на това му викат сексуален тормоз... Може пък и просто да те е харесал и невъздържано да те задява... Ама ако толкова ти е неприятно, просто учтиво го помоли да не те коментира така натрапчиво, защото се притесняваш...

La donna e mobile


Тема Re: Normalno li e?!нови [re: Vaznutena] Отговор на мнението
АвторДaaaaaa (Нерегистриран)
Публикувано08.11.06 15:17



Да не ти намеква нещо, че не е подходящ видът ти за работа?
По принцип не ти е работа да следиш къде ти ходи началника.....



Тема Re: Normalno li e?!нови [re: fidgety] Отговор на мнението
Авторvazmutena (Нерегистриран)
Публикувано08.11.06 15:26



Да той си ме харесва, но не ме сваля.
Просто ми се радва предполагам.
Както и да е не ми е приятно това държание.
Имам чувството, че просто ен иска да работиме, а само чака да дойдат някакви промени и затова нищо не прави, само дърдори глупости. Мисли ме за тъпа и наивна и че ми е интересно.





Тема Re: Normalno li e?!нови [re: Дaaaaaa] Отговор на мнението
Авторvazmutena (Нерегистриран)
Публикувано08.11.06 15:29



Едва ли има нещо общо с въда ми - ходя изключително само с делово облекло, както трябва да бъде!

Както писах по-нагоре, разиграва разни театри. Не иска да работи, само да седи и чака нещо да се случи. Аз като отида при него ми говори купища глупости, за да минава времето просто



Не го следя къде ходи! И през ум не ми е минавало! Обаче ме ядосва - държи се като децата. И се сърди даже, без да има за какво.

Аз мисля, че ако има проблем е по-добре да си го каже откровено, а не да ме кара и мен да играя глупавото момиченце.



Тема Re: Normalno li e?!нови [re: Vaznutena] Отговор на мнението
АвторPaл (Нерегистриран)
Публикувано08.11.06 15:42



Няма никакъв смисъл да се ядосваш на началник. Явно от скоро работиш. Ти си служител. Гледай си киното.



Тема Re: Normalno li e?!нови [re: vazmutena] Отговор на мнението
Автор fidgety (fury)
Публикувано08.11.06 15:42



Ами това се оправя, като му отвърнеш нещо в стил "казвам ти, дъще, сещай се, снахо"... Намекни му по достатъчно очеваден начин, че не са ти приятни ласкателствата му и да ги преустанови... Иначе ще продължи да ти дудня, няма отърване.. А действително е гадно, след като интересът не е взаимен.

La donna e mobile


Тема Re: Normalno li e?!нови [re: fidgety] Отговор на мнението
Авторvazmutena (Нерегистриран)
Публикувано08.11.06 15:50



Да много е неприятно



Ще послушам съвета ти и ще го резна здраво




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.