Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:16 01.07.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Вчеранови Отговор на мнението
АвторБeзcтpaшнa (Нерегистриран)
Публикувано03.10.06 19:17



мъжът ми аз изминахме около 500 км/две посоки/ с мотор.Той кара с 210км/час.УМРЯХ ОТ СТРАХ ЗАД НЕГО.Наум изричах молитви,даже съчиних нови,главата ми се люшкаше насам-натам/сигурно щото е празна/,ако не беше каската имах чувството,че щеше да се откъсне и падне насред пътя.Накрая се усетих и безпомощно я подпрях на рамото му.Мислех,че ще се размажем някъде даже си представях варианти как точно се случва.Изглежда не съм за подобен вид екстремни преживявания.щЕ ме качи на мотора отново точно друг път!Няма климатик, няма airbags,и вкопчена в него през целия път като сиамски близнак.А, неее!!!Исках само да споделя преживяното.Не пътувахме по пътищата на БГ.А мъжът ми, тоз юнак, как мислите, луд ли е да кара с такава скорост,или аз съм мн.страхлива?....





Тема Re: Вчеранови [re: Бeзcтpaшнa] Отговор на мнението
Автор Apxaнreл (паднал ангел)
Публикувано03.10.06 19:21



...всеки сам си преценява риска :)
Аз не бих возил друг с подобна скорост, но той си е преценил...
Иначе мотора е.... ммммммм кууул :)

когато си на земята - небето не те привлича


Тема Re: Вчеранови [re: Бeзcтpaшнa] Отговор на мнението
Автор chocho_be (новак)
Публикувано03.10.06 20:01



Всеки си има ,праг на страха! Явно твоя е много нисък!



Първо мислете,после пишете!

Тема Re: Вчеранови [re: Бeзcтpaшнa] Отговор на мнението
Автор BълkМодератор (умора няма)
Публикувано03.10.06 20:34



той е за затвора



Тема Re: Вчеранови [re: Бeзcтpaшнa] Отговор на мнението
Автор тpънчeтo (ентусиаст)
Публикувано03.10.06 20:59



в случая едва ли е важно дали си страхлива. по-важното е, че сте живи.



Тема Re: Вчеранови [re: тpънчeтo] Отговор на мнението
Автор BълkМодератор (умора няма)
Публикувано03.10.06 21:08



тия могат да мрат, няма да е жал, заслужават си го, важното е, че не е пострадал някой друг поради малоумие на един моторджия.



Тема Re: Вчеранови [re: Бeзcтpaшнa] Отговор на мнението
Автор Xoлдън (нормално уморен)
Публикувано03.10.06 21:11



Чиста проба самоубийство и келешлък.Каската най много ще ти запази тиквата в приличен вид за погребението(но не е сигурно).А мъжът ти е луд за връзване.Аз не смея със стабилна кола да карам с тая скорост,камо ли с двуколка (та била и със 100 коня).Една изпаднала бурма на пътя от някой ТИР или друго и си на оня свят.
Избора е твой!А това ,че не било в БГ няма разлика.Най големите катастрофи съм ги гледал в Германия,където пътищата са супер и се кара с бясна скорост.
Хич не си страхлива и следващия път се качи на автобуса, тегли му една майна и се развеждай докато ти е време.Някой ден ще те пребие на 5 км. разстояние.


Избийте баламите и тарикатите ще умрат сами.

Тема Re: Вчеранови [re: Bълk] Отговор на мнението
АвторБeзcтpaшнa (Нерегистриран)
Публикувано03.10.06 21:40



Много злобно

Никъде не подчертавам, че ми харесва подобен"келешлък", не е нужно да ти е жал за нас ако се претрепем някъде,но наистина не е нужно да ну го пожелаваш едва ли неЗа себе си зная, че не бих се качила втори път,сега се опитвам да му внуша колко е опасна тази игра със смъртта.Но с грък на глава излиза ли се???Страх ме е за него.И как така определяш,че си го заслужаваме?Дори и аз в ролята си на безпомощен пътник



Тема Re: Вчеранови [re: Xoлдън] Отговор на мнението
АвторБeзcтpaшнa (Нерегистриран)
Публикувано03.10.06 22:07



Не зная какви доводи и примери да му изтъкна,че този риск е безумен и убийствен.

Зная,че и той го осъзнава, но не разбирам защо толкова много си вярва,че може да контролира ситуацията на пътя и да предвиди реакциите на всеки един шофьор.А и това за бурмите и камъчетата,да вярно е..какво да правяНе е въпросът страхът САМО ЗА МОЯ живот.Не искам да загубя мъжа си,още по-малко пък в нелепа катастрофа.Страх ме е.
Най-ужасното е,че се чувствам безсилна да повлияя.
Едва ли ще се разведем по този повод/след като има вариант да остана вдовица/.По-вероятно е да му скрия ключовете от всичките му мпс-та,и да пътува ТОЙ с автобус!!!



Тема Re: Вчеранови [re: Бeзcтpaшнa] Отговор на мнението
Автор Xoлдън (нормално уморен)
Публикувано03.10.06 22:39



Това с ключовете е най тъпото.Всеки ключар прави ключове и сменя ключалки.Не зная на колко години е брака ви,но май е отскоро.Без да правя генерални заключения става дума за безотговорен човек с всичките последици за в бъдеще.Извинявай ,ако не съм ти отговорил удобно за теб.
Всички катастрофи са направени от хора,които мислят,че могат да контролират ситуацията на пътя. Тая вечер като се прибирах от работа имаше две на един километър в София. Не можеш да повлияеш.Единственото (но не и достатъчно,защото се забравя) е една сравнително лека катастрофа, да оцелее,но с повреди ,за да се осъзнае.Но това не може да се програмира.


Избийте баламите и тарикатите ще умрат сами.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.