Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:38 28.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема И на мен не ми се обажда, но ми е гадно, а не.....нови Отговор на мнението
АвторШyшa (Нерегистриран)
Публикувано12.09.06 19:30



И на мен не ми се обажда, но ми е гадно, а не интересно. Подобна история на тази тук някъде - няколко прекрасни дни и нощи и после - тишина, само дето не ми беше безразлично, а ми ми беше супер приятно. Готин секс, много весели истории, много гушкане и сега - нищо... Както и да е. Ще го преживея, само се чудя как да реагирам ако го срещна някъде - "О, здрасти. Радвам се да те видя.","Здравей, доста приятно си изкарахме, жалко че свърши бързо." или хладно "Здрасти", отминавам го и продължавам. Или просто да не се занимавам с глупости, да се радвам на добре прекараното време и да видя как и с кого бих могла да прекарам още хубави моменти и ако може да продължат по-дълго. Кви сте такива дришльовци, поне се обадете да кажете едно "здрасти", дори и само заради готиния секс, така поне шанса да ви пуснат пак е доста по-голям...



Тема Re: само се чудя как да реагирамнови [re: Шyшa] Отговор на мнението
Автор npocmak (по действ. слух)
Публикувано12.09.06 20:08



аз пък ти се чудя на акъла, защо ти е да си създаваш предварителна нагласа как да реагираш.

остави нещата да се случват.
отговри му, така, както ще го почустваш,
когато (ако) го видиш.

да се обадим, викаш...
а ако не ни е харесал секса?
трябва ли да в взаимно?



Тема И аз откачам!нови [re: Шyшa] Отговор на мнението
АвторЛизa (Нерегистриран)
Публикувано12.09.06 21:37



Ами, мила, и на мен не ми се обажда и ми е адски гадно, макар в моята история да има не само няколко дни гушкане, секс и весели истории, ами "уж" връзка, е , да, не много продължителна-само 1 месец, но все пак някакъв вид взаимност. И в един момент всичко се скапва зардаи едно голямо недоразумение според мен, но той не звъни вече, както и аз. От инат няма да му звънна, приемам го като унижение и то не обикновено унижение, ами жестоко умопотресаващо унижение, защото смятам себе си за изключително права в случая! В момента умирам от мъка как може всичко да е ок и за един ден всичко да се скапе, не мога да повярвам, че един човек ще иска да е с мен, да ме гушка като луд цяла нощ в продължение на месец, а на следващия ден вече няма да се сеща за мен! Полудявам, но няма да му звънна, не мога.



Тема Re: И аз откачам!нови [re: Лизa] Отговор на мнението
АвторШyшa (Нерегистриран)
Публикувано12.09.06 23:42



5:0, мила. И аз няма да ме су обадя. Няма, няма. Беше вълшебно, но за мен приключи. Много му благодаря за всичко, но това съм аз и това е той. Don't give up. Money - OK, travelling - OK - Miami, L.A. Paris, London - I do not care - I am in Sofia, if you know what I mean.



Тема Re: И аз откачам!нови [re: Шyшa] Отговор на мнението
АвторЛизa (Нерегистриран)
Публикувано13.09.06 00:00



Така е, не мога повече да се боря за мъже, на които явно не им пука, който иска да ме види или просто да ме чуе как съм- знае ми телефона! Но ме е яд, по дяволите, много ме е яд на него





Тема Re: Аз не откачам! [re: Лизa] Отговор на мнението
Автор sinSity (непознат )
Публикувано13.09.06 12:30



Ако сте им се качвали на главата на пичовете как ще ви звъннат?
Вие най-добре си знаете!



Тема Re: Аз не откачам!нови [re: sinSity] Отговор на мнението
АвторЛизa (Нерегистриран)
Публикувано13.09.06 17:37



на никой на главата не съм се качвала, все на моята се качват. Ако му звънна и в този случай ще е същото, ще ми се качи на главата и ще си прави каквото си поиска.



Тема Re: Аз не откачам!нови [re: Лизa] Отговор на мнението
АвторЛизa (Нерегистриран)
Публикувано14.09.06 20:57



Леле, каква съм патка, толкова се палих тук, че няма да му звъня и т.н., а днес взех, че му звъннах, а той взе, че не вдигна, ужас, направо не знам какво стана, наистина не разбирам как може всичко да наред и един ден всичко да се скапе, че дори да не ми вдига, лайно. Все такива си ги намирам-лайна



Тема Re: Аз не откачам!нови [re: Лизa] Отговор на мнението
АвторKristina (Нерегистриран)
Публикувано14.09.06 22:59



Виж, тва се се случвало на всеки, сигурно дори и на него. Тъпо е, но бас държа, че и ти си го правила. Все не си вдигнала на някого, така че не си подривай самочувствието. 100% някой истински пич си мисли за теб, а ти може би дори и представа си нямаш. На твое място аз също щях да откача, може би и мен това ме чака. Може би и аз ще звънна след 2-3 дена, а той няма да ми вдигне, но това значи само едно - той е леко прост. Всеки готин мъж който не иска да си говори с някоя мацка, би следвало да вдигне и да и каже поне едно "здравей", а това че той не го е направил си е лайняна постъпка, а смятам, че на теб лайна не са ти притрябвали. Един съвет от мен, който и аз бих искала да приложа, макар да знам колко е трудно - бъди добра, прости му, не го мрази, усмихни се и си помисли за всичко хубаво, което предстои, и най-вече - бъди търпелива. Щом нещо не се получава, не се мъчи. Остави го, не си хаби енергията. Човек рядко среща готини хора, но надеждата че все пак има такива, не трабва да умира. Живота понякога е голяма помия, но понякога, вярно че рядко и за кратко, може да е много, много сладък. Живей за тези моменти.



Тема Re: Аз не откачам!нови [re: Kristina] Отговор на мнението
АвторЛизa (Нерегистриран)
Публикувано15.09.06 13:06



Благодаря ти Напълно права си. Да, наистина, няма смисъл да си хабя енергията за нещо, което явно не си заслужава, колкото и да ми е трудно да го призная. Насила хубост не става, а и мъж, който няма елементарни обноски, каквито би трябвало да има всеки уважаващ себе си мъж, не би трябвало да е сред приоритетите ми. Само че като се замисля всичките ми мъже са такива, външно различни, а всъщност напълно еднакви. Старата песен на нов глас. И аз всеки път се опитвам да повярвам, че този е 'различен' и всеки път оставам много наранена от връзките си. Знам, че има и момчета, които не биха постъпвали така селско и за които отношенията им с мен биха били на първо място, но не знам защо не попадам на такива или ако попадна не ме впечатляват....Може и аз да имам вина,все пак аз такива си ги търся явно. Но нищо не може да оправдае селски и просташки постъпки. Е, наистина и аз съм ги правила подобни понякога, права си, че на всеки се е случвало, мисля си дали не ми се връща за една моя много голяма грешка в миналото ми, с която нараних много човек, който безумно обичах...От тогава все на лайна попадам и сърцето ми е вече на пух и прах. Скапаха ме тия мъже, подлудиха ме, побъркаха ме. И всеки следващ път всичко се повтаря, а аз вече нямам сили да се боря за някой. И странното е, че всеки път аз съм тази, която страда. Повече не искам по дяволите




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.