Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:31 29.09.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема как да намекнеш на някой да се изкъпе?нови Отговор на мнението
АвторMaлkoтoПopнo (Нерегистриран)
Публикувано18.08.06 10:38



как да реагирам и какво да кажа на Мъж който не си е мил пишката а иска да му духам инесе смущава да си я извади с разни жълтички неща по нея - не го направих нищо не казах - познаваме се от дълго време и уж сме приятели - как да му кажа нещо така че да не го засегна ? и зъбите също не си беше измил ...
благодаря: женски екземпляр
на път съм да си изгпадя отвращение към духането заради този снощен случай



Тема Re: как да намекнеш на някой да се изкъпе?нови [re: MaлkoтoПopнo] Отговор на мнението
АвторXXL (Нерегистриран)
Публикувано18.08.06 11:05



Директно го завличаш в банята!!!!!!!!!!!!!!!!
То при тези директното
казване едва ли ще има ефект,
ти за намеци говориш





Тема Re: как да намекнеш на някой да се изкъпе?нови [re: MaлkoтoПopнo] Отговор на мнението
Автор bushi (punk drummer)
Публикувано18.08.06 11:07



няма какво да му намекваш да се къпе, а му го казваш директно: Абе пич, или се къпеш или няма сФирка! Но от друга страна се чудя как въобще се е стигнало до там, че да му правих сфирки като го гледаш че не се е къпал??!?!?! При това ти си жена и винаги можеш да си имислиш оправдание да избегнеш духането - например че те боли зъб





Тема Re: как да намекнеш на някой да се изкъпе?нови [re: MaлkoтoПopнo] Отговор на мнението
Автор Гидиlongurмpъceн! (cancerogen)
Публикувано18.08.06 11:08



Питаш го:Абе ти след секс къпеш ли се?
Оня като ти каже "да",реконтрираш:Ми начи е крайно време да чукнеш нещо!(освен мене)


Ако ти кажое "не" му кажи да се ебе в гъза.
А са по темата,ако не ти се лапат клеясали пишки го прати да се умие.
Ти да не мислиш,че ще улижа някоя дето ми вони и киселее,ебал съм й майката!даже може да й се издрайфам в пичката ,за да й е кофти.

По-добре на хората в устата,отколкото на баба ти в гъза!

Редактирано от Гидиlongurмpъceн! на 18.08.06 11:09.



Тема И аз така ...нови [re: MaлkoтoПopнo] Отговор на мнението
Автор ДъpвeнФилocoф ()
Публикувано18.08.06 17:50



... ще те посъветвам де, не нещо друго.


Няма намеци тука - в прав текст си му казваш. В края на краищата той е в грешка. Няма какво да се засяга. А и мъже колкото искаш.

Само два съвета. Първо следващия път не дей да свириш на мръсни инструменти. И второ - не си прави генерални изводи. не всички мъже са такива. Не, че познавам повече от една пишка де ...



Тема Re:слушай мененови [re: ДъpвeнФилocoф] Отговор на мнението
Авторkiki (Нерегистриран)
Публикувано18.08.06 21:49



След секс като се гушнете и си говорите му кажи, че много се възбуцдаш като правиш френска на мита патка. А ониа ако пак не жлезе в час следващия път си му го кажи направо.



Тема Re:слушай мененови [re: kiki] Отговор на мнението
Автор Гидиlongurмpъceн! (cancerogen)
Публикувано19.08.06 13:44



Пък една сподели,че се възбужда като й лъха на пот и амоняк от чепа......не си го мих с дни докато не хвана сирене и не почервеня!
(гнусен съм,а?

)

По-добре на хората в устата,отколкото на баба ти в гъза!

Тема Лонгуре:)))))))) [re: Гидиlongurмpъceн!] Отговор на мнението
Автор Jolee ()
Публикувано19.08.06 14:43



....наистина си гнусен





Ся не ми скачай - сам попита !




Тема По тематанови [re: Jolee] Отговор на мнението
Автор energy_67 ()
Публикувано19.08.06 15:15



Не знам за тебе,ама аз веднага го отсвирвам тоя.Щом досега няма хигиенни навици,ти няма да му ги създадеш тепърва.Ей,тва някои хора да им се чудиш на акъла,баси гнусния наглец!Отвратеняк,ми няма да го погледна повече.Всеки път като го видя и за това ще се сещам.Никога няма да ми се прииска повече да се чукам с него и ще стана фригидна!Пази боже!



Жалиш някой,който няма обувки докато не срещнеш друг,който няма крака.

Тема Re: как да намекнеш на някой да се изкъпе?нови [re: MaлkoтoПopнo] Отговор на мнението
Авторkosmi (Нерегистриран)
Публикувано19.08.06 23:26



Ама какво ще НАМЕКВАШ?! Казваш директно в прав текст-"Отиди в банята!". Къде го намери тоя бре? Да не е някой клошар? Как може да няма ЕЛЕМЕНТАРНИ ХИГИЕННИ НАВИЦИ? Явно ще да е некой чичо от село, дето са къпи само по празници със сапун и легенче на двора!


Ама и ти си за бой, много як бой-но явно ти харесва да лапаш немити патки. Внимавай, следващата стъпка е пис и скат (който знае,ще разбере)
Дискастинг, бльок, ще се издрайфам на клавиатуратааа!!!
Такъв и за приятел не става даже. Ако ми е познат, ще се срещам с него: той на единия тротоар, аз - на отсрещния, и си викаме през улицата




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.