Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:44 27.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема с кого живеем, моят дом е моята крепостнови Отговор на мнението
Автор rosovhrast (котка)
Публикувано09.08.06 15:43



Прочетох виц, който ме натъжи вместо да ме разсмее. Мъже защо си избирате да живеете с хора, които не харесвате? Аз лично смятам, че домът ми и личният ми свят са важни за мен и допускам там само хора, които харесвам и такива, с които ми е добре, налага ми се да правя изключение само за кръвни роднини, тъй като те не могат да се избират. Ако разбера, че съм сгрешила за някой човек, който съм допуснала до себе си, сменям или бърлогата или събърлогникът. Не разбирам смисъла да живееш като мухльо в къщи и да търсиш компенсация с перчене навън - смахната работа.
Как се чувства мъжа на работа?

- Като в рая - тук ангелче, там ангелче

Как се чувства мъжа на улицата?

- Като в градина - тук пиленце, там пиленце

А като се прибере в къщи как се чувства?

- Като в приказка - зад всяка врата - Баба Яга.



доброто винаги побеждава!

Тема Re: с кого живеем, моят дом е моята крепостнови [re: rosovhrast] Отговор на мнението
Автор fidgety (fury)
Публикувано09.08.06 17:25



Щото така по-лесно



La donna e mobile

Тема Re: с кого живеем, моят дом е моята крепостнови [re: rosovhrast] Отговор на мнението
Автор Kpokoдилчo (infant)
Публикувано09.08.06 18:04



Щото е по-лесно някой друг да носи отговорност. За някои хора - който ще да е друг.

А ти си зелен, като полята в родния ми край...


Тема Re: с кого живеем, моят дом е моята крепостнови [re: rosovhrast] Отговор на мнението
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано10.08.06 10:39



Щото нема никъкъв смесъл да
сменяш едни Баби Яги с други -
тези поне са си твоите





Тема Re: с кого живеем, моят дом е моята крепостнови [re: rosovhrast] Отговор на мнението
Автор тpънчeтo (ентусиаст)
Публикувано10.08.06 12:00



защото някои обичат безусловно.
ама ти си психолоШка и не ги разбираш тия работи





Тема Re: с кого живеем, моят дом е моята крепостнови [re: rosovhrast] Отговор на мнението
АвторPaл (Нерегистриран)
Публикувано10.08.06 18:04



И къде е блял като я е избирал?





Тема Re: с кого живеем, моят дом е моята крепостнови [re: Paл] Отговор на мнението
Автор kъcмeт (непознатa....)
Публикувано10.08.06 23:00



Ми блял е щото нали уж ние сме ги били избирали.....и той човека,нали традицийте,туй-онуй...такива ми ти работки.

Баба Яга





Тема Re: с кого живеем, моят дом е моята крепостнови [re: kъcмeт] Отговор на мнението
Авторpoзoв xpacт (Нерегистриран)
Публикувано11.08.06 08:54



Благодаря за остроумните и весели отговори.



Тема Re: с кого живеем, моят дом е моята крепостнови [re: .] Отговор на мнението
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано12.08.06 09:26



Ако си по-гадната и зла баба Яга, имаш ли шанс да бъдеш предпочетена пред останалите без творческо въображение баби Яги?


А, мъже?

Еба ти, колко надежда вложих в тези думи, не е истина!





Тема Re: с кого живеем, моят дом е моята крепостнови [re: Roxana] Отговор на мнението
Автор npocmak (по действ. слух)
Публикувано12.08.06 10:54



първо се гледа външността и тогава всичко останало

за съжаление е така... или за да възтержествува красотата в природата






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.