Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:54 19.05.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Ако може малко мъжко мнение, молянови Отговор на мнението
Автор HotPlay ()
Публикувано01.08.06 16:35



Дали си въобразявам, не знам. Ситуацията е следната. До сега не сме имали възможност да прекарваме 24 часа заедно. Но ето, че се случи и той ме видя такава каквато съм си - без грим, без прическа, със всичките ми недостатъци. Не че преди това съм била неузнаваема, не се гримирам чак толкова и не ходя по фризьори, но на всичките ни срещи се стараех да изглеждам колкото се може по-добре. И той непрекъснато ми повтаряше, много си красива, много и т.н. Ето че обаче когато прекарахме 5 дена заедно на морето тва не го чух нито веднъж, да не говорим че целувките и всякакви други нежности намаляха драстично. Аз лично смятам, че на плаж се ходи без грим, със слънчеви очила и гланц за устни, но може би греша, може би на морето трябва да прекарвам по 2-3 часа пред огледалото, а не да нахлузвам някяква блуза и дънки и да излизам да се забавлявам. Понеже не можах да се сетя за друго, реших че съм го разочаровала, че е очаквал от мен да съм съвършена 24 часа. В крайна сметка ако харесваш някого, не го ли възприемаш такъв какъвто си е и в по-неглиже моментите му. Аз дотолкова си го харесвах, че не обръщах внимание на неговите несъвършенства, не че има много, но не съм се вглеждала щото не ме интересуваха просто. Да не говорим, че това му поведение ме изнервяше и бях толкова притеснена, но така и не се намазх обилно с фон дьо тен на плажа. Знам ли, може би там ми беше грешката.... Смешни неща се случват...



Тема Re: Ако може малко мъжко мнение, молянови [re: HotPlay] Отговор на мнението
Авторпитaй бe (Нерегистриран)
Публикувано01.08.06 16:51



не се шашкай може просто да хъркаш



не ти ли е минавало през ум че, ако го попиташ, може и да разбереш



Тема Аз питах, аманови [re: питaй бe] Отговор на мнението
Автор HotPlay ()
Публикувано01.08.06 17:02



нищо не ми каза.



Тема Re: Ако може малко мъжко мнение, молянови [re: HotPlay] Отговор на мнението
Автор strega (vera)
Публикувано01.08.06 17:13



Извини ме за въпроса, но ако си убедена, че той е охладнял към теб, защото те харесва само гримирана, за какво ти е такъв мъж?



Тема Re: Ако може малко мъжко мнение, молянови [re: HotPlay] Отговор на мнението
Автор........ (Нерегистриран)
Публикувано01.08.06 17:17



По-скоро 24- часовото
прекарване заедно да
го е притеснило,
ако не е свикнал,
ама споко - преудолява се


Само предположение



Тема Re: Ако може малко мъжко мнение, молянови [re: strega] Отговор на мнението
Автор HotPlay ()
Публикувано01.08.06 17:23



Ми и аз така смятам, и тва е единственото ми успокоение. Но просто не схващам как от прекрасни взаимоотношения изведнъж нещата се промениха толкова много. То направо си беше мъчение.





Тема Re: Ако може малко мъжко мнение, молянови [re: ........] Отговор на мнението
Автор HotPlay ()
Публикувано01.08.06 17:26



Може и това да е, но все пак големи хора сме. Като знаеш, че си някъде за да си прекараш добре се отпускаш. А то кво стана, той се държеше така и аз от там почнах да се държа идиотски и на финала ми се искаше да избягам далече, далече...



Тема Re: Ако може малко мъжко мнение, молянови [re: HotPlay] Отговор на мнението
Автор BълkМодератор (умора няма)
Публикувано01.08.06 18:03



на море с пясък не се ходи

Редактирано от Bълk на 01.08.06 18:05.



Тема Re: Ако може малко мъжко мнение, молянови [re: Bълk] Отговор на мнението
АвторHotplay (Нерегистриран)
Публикувано01.08.06 18:22



В случая аз ли съм пясъка или той?





Тема Re: Ако може малко мъжко мнение, молянови [re: HotPlay] Отговор на мнението
Автор _olo_ (непознат )
Публикувано01.08.06 18:24



До тук нито едно мъжко мнение на въпроса ти в мъжкия клуб.
Мисля, че въобще не си даваш сметка какво се случва в главата му! Ако си съгласна, от мен можеш да получиш едно предположение:
Като си му казала, че искаш да отидете заедно на почивка (особено в относително ранен етап на връзката - не сте ходили поне за една нощ на хижа или вила да кажем!) първоначалната вътрешна реакция е: мале колко готино! Това момиче (мацка, кифла, пичка - в зависимост от манталитета и нивото на мъжа) май наистина ме обича! Ей че кеф!
Но после когато това наистина се случи, започват да те човъркат едни съмнения: ама тя сега какво си мисли... какво ли очаква от мен ... да не мисли да ме върже ...
И други: ами аз сутрин обичам да ставам рано, пък тя дали няма да се сърди. Ама аз пък си обичам да ставам рано - от къде на къде тя ще ми каже какво да правя! (това е само примерно, дано не си имала неблагоразумието наистина да се противопоставиш на някой негов навик открито! Просто е рано, дори и да мислиш, че това е нужно.)
Както правилно си отбелязала, вижда те как НАИСТИНА изглеждаш сутрин, като се събудиш. Т.е. етапа на флирта и влюбването приключва. Започва етапа на истинското опознаване и това важи и за двама ви. И той може да открие някой не дотам приятни неща за теб, както и ти за него. Мен например ме е мъчило съмнението дали ще мога да съм така интересен и забавен, за няколко дни, както съм бил на една среща със средна продължителност 2-3часа...
И още много други неща. Бих искал поста ми да е поне относително четим, така че оставям и на други да кажат още примери. Но мисълта ми е, че всъщност нищо лошо не се е случило (освен ако си пропуснала да споменеш нещо!). Така че, не прави кардинални изводи! И не допускай още първото препятствие помежду ви да те разколебава (виждам такива признаци в теб).
В края на краищата връзката се гради основно на взаимно доверие и ако той ти казва, че няма нищо - значи така е!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.