Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:59 11.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Ако може малко мъжко мнение, моля Отговор на мнението
Автор HotPlay ()
Публикувано01.08.06 16:35



Дали си въобразявам, не знам. Ситуацията е следната. До сега не сме имали възможност да прекарваме 24 часа заедно. Но ето, че се случи и той ме видя такава каквато съм си - без грим, без прическа, със всичките ми недостатъци. Не че преди това съм била неузнаваема, не се гримирам чак толкова и не ходя по фризьори, но на всичките ни срещи се стараех да изглеждам колкото се може по-добре. И той непрекъснато ми повтаряше, много си красива, много и т.н. Ето че обаче когато прекарахме 5 дена заедно на морето тва не го чух нито веднъж, да не говорим че целувките и всякакви други нежности намаляха драстично. Аз лично смятам, че на плаж се ходи без грим, със слънчеви очила и гланц за устни, но може би греша, може би на морето трябва да прекарвам по 2-3 часа пред огледалото, а не да нахлузвам някяква блуза и дънки и да излизам да се забавлявам. Понеже не можах да се сетя за друго, реших че съм го разочаровала, че е очаквал от мен да съм съвършена 24 часа. В крайна сметка ако харесваш някого, не го ли възприемаш такъв какъвто си е и в по-неглиже моментите му. Аз дотолкова си го харесвах, че не обръщах внимание на неговите несъвършенства, не че има много, но не съм се вглеждала щото не ме интересуваха просто. Да не говорим, че това му поведение ме изнервяше и бях толкова притеснена, но така и не се намазх обилно с фон дьо тен на плажа. Знам ли, може би там ми беше грешката.... Смешни неща се случват...



Тема Re: Ако може малко мъжко мнение, молянови [re: HotPlay] Отговор на мнението
Авторпитaй бe (Нерегистриран)
Публикувано01.08.06 16:51



не се шашкай може просто да хъркаш



не ти ли е минавало през ум че, ако го попиташ, може и да разбереш



Тема Аз питах, аманови [re: питaй бe] Отговор на мнението
Автор HotPlay ()
Публикувано01.08.06 17:02



нищо не ми каза.



Тема Re: Ако може малко мъжко мнение, молянови [re: HotPlay] Отговор на мнението
Автор strega (vera)
Публикувано01.08.06 17:13



Извини ме за въпроса, но ако си убедена, че той е охладнял към теб, защото те харесва само гримирана, за какво ти е такъв мъж?



Тема Re: Ако може малко мъжко мнение, молянови [re: HotPlay] Отговор на мнението
Автор........ (Нерегистриран)
Публикувано01.08.06 17:17



По-скоро 24- часовото
прекарване заедно да
го е притеснило,
ако не е свикнал,
ама споко - преудолява се


Само предположение



Тема Re: Ако може малко мъжко мнение, молянови [re: strega] Отговор на мнението
Автор HotPlay ()
Публикувано01.08.06 17:23



Ми и аз така смятам, и тва е единственото ми успокоение. Но просто не схващам как от прекрасни взаимоотношения изведнъж нещата се промениха толкова много. То направо си беше мъчение.





Тема Re: Ако може малко мъжко мнение, молянови [re: ........] Отговор на мнението
Автор HotPlay ()
Публикувано01.08.06 17:26



Може и това да е, но все пак големи хора сме. Като знаеш, че си някъде за да си прекараш добре се отпускаш. А то кво стана, той се държеше така и аз от там почнах да се държа идиотски и на финала ми се искаше да избягам далече, далече...



Тема Re: Ако може малко мъжко мнение, молянови [re: HotPlay] Отговор на мнението
Автор BълkМодератор (умора няма)
Публикувано01.08.06 18:03



на море с пясък не се ходи

Редактирано от Bълk на 01.08.06 18:05.



Тема Re: Ако може малко мъжко мнение, молянови [re: Bълk] Отговор на мнението
АвторHotplay (Нерегистриран)
Публикувано01.08.06 18:22



В случая аз ли съм пясъка или той?





Тема Re: Ако може малко мъжко мнение, молянови [re: HotPlay] Отговор на мнението
Автор _olo_ (непознат )
Публикувано01.08.06 18:24



До тук нито едно мъжко мнение на въпроса ти в мъжкия клуб.
Мисля, че въобще не си даваш сметка какво се случва в главата му! Ако си съгласна, от мен можеш да получиш едно предположение:
Като си му казала, че искаш да отидете заедно на почивка (особено в относително ранен етап на връзката - не сте ходили поне за една нощ на хижа или вила да кажем!) първоначалната вътрешна реакция е: мале колко готино! Това момиче (мацка, кифла, пичка - в зависимост от манталитета и нивото на мъжа) май наистина ме обича! Ей че кеф!
Но после когато това наистина се случи, започват да те човъркат едни съмнения: ама тя сега какво си мисли... какво ли очаква от мен ... да не мисли да ме върже ...
И други: ами аз сутрин обичам да ставам рано, пък тя дали няма да се сърди. Ама аз пък си обичам да ставам рано - от къде на къде тя ще ми каже какво да правя! (това е само примерно, дано не си имала неблагоразумието наистина да се противопоставиш на някой негов навик открито! Просто е рано, дори и да мислиш, че това е нужно.)
Както правилно си отбелязала, вижда те как НАИСТИНА изглеждаш сутрин, като се събудиш. Т.е. етапа на флирта и влюбването приключва. Започва етапа на истинското опознаване и това важи и за двама ви. И той може да открие някой не дотам приятни неща за теб, както и ти за него. Мен например ме е мъчило съмнението дали ще мога да съм така интересен и забавен, за няколко дни, както съм бил на една среща със средна продължителност 2-3часа...
И още много други неща. Бих искал поста ми да е поне относително четим, така че оставям и на други да кажат още примери. Но мисълта ми е, че всъщност нищо лошо не се е случило (освен ако си пропуснала да споменеш нещо!). Така че, не прави кардинални изводи! И не допускай още първото препятствие помежду ви да те разколебава (виждам такива признаци в теб).
В края на краищата връзката се гради основно на взаимно доверие и ако той ти казва, че няма нищо - значи така е!



Тема Re: Ако може малко мъжко мнение, молянови [re: HotPlay] Отговор на мнението
Авторgsd (Нерегистриран)
Публикувано01.08.06 18:39



само да кажа моето мнение- влюбл се е в теб:)
това се случва много често, когато изведнъж започнеш да прекарваш 24 часа с някого. на мен ми се е случвало подобно нещо. с приятеля ми се виждахме за по час два три , не прекярвахме даже нощите заедно. правеше ми комплименти. /аз не нося грим по принцип де/ след една две седмици на морето стана много тих и необщителен. и после ми призна, че много силно се е влюбил в мен и затова се е сдухал:) та всякакви обяснения има. p.с. някои мъже когато са влюбени не прави комплименти и става супер мълчалиив и сдухани.


Редактирано от Bълk на 01.08.06 22:20.



Тема Re: Ако може малко мъжко мнение, молянови [re: gsd] Отговор на мнението
Автор HotPlay ()
Публикувано01.08.06 18:53



За съжаление се съмнявам, че е било точно от влюбване. Ама както и да е. По-скоро може би е видял, че не съм чак толкова съвършена, колкото съм му се струвала преди, което принципно не е фатално, обаче пък с поведението си не ми даде възможност да разкрия други свои качества, щото през цялото време бях нервна и припряна.



Тема Re: Ако може малко мъжко мнение, молянови [re: _olo_] Отговор на мнението
Автор HotPlay ()
Публикувано01.08.06 19:18



Съгласна съм с това, което казваш. Макар, че по-скоро той ми понаправи забележка, че ни е малко разхвърлянко в стаята, но ми беше малко трудно да поддържам ред с 2-е налични закачалки. И малко съжалявам когато в началото той предложи да сменим хотела, защото наистина не беше готин, но аз отказах, щото реших да не се правя на много претенциозна. Също така имаше и други фини забележки, които реших да подмина и в по-удобен момент споменах, че са ме подразнили и чат пат се разбахме. Не си стегнах и багажа, когато пред едно диско го помолих да ми поноси малко дамската чанта и аз не поня вече защо, а той отказа. Просто си казах - не иска и тва е. Важното е, че за по сериозни неща е готов да ми помогне. Така, че не мисля че съм го притеснявала кой знае колко.

Редактирано от HotPlay на 01.08.06 19:20.



Тема Re: Ако може малко мъжко мнение, молянови [re: HotPlay] Отговор на мнението
Автор _olo_ (непознат )
Публикувано01.08.06 19:35



Ами познай какво? - Той също е бил нервен! А ти си го изтълкувала грешно. Това се опитах да ти кажа и с предния си пост. Значи - нищо страшно! Ще се разберете. Сладури! Хай сполука!



Тема Re: Ако може малко мъжко мнение, молянови [re: HotPlay] Отговор на мнението
Автор*Плaмeн* (Нерегистриран)
Публикувано01.08.06 20:21



По-скоро може би е видял, че не съм чак толкова съвършена, колкото съм му се струвала преди,.
Миличката ми тя
Мислиш ли че въобще е обърнал внимание на грима ти,освен ако не си била оплескана до ушите?
Ама дори и така да е не вярвам че това точно би го накарало да си помисли че си съвършенната
такаааааа...........
Значи нещеш да смениш хотела,нещеш да разтребиш стаята,нещеш да слезеш за бира,нещеш да му изчистиш обувките,и куп други работи сигурно не си щяла да свършиш........
Ми показала си се още в самото начало като калпазанка-какво очакваш тогава?
Не си стегнах и багажа, когато пред едно диско го помолих да ми поноси малко дамската чанта

Ти багажа заеби,ми се радвай че не ти е извъртял някой шамар.
Помна и мене като ме"молеха" да вися пред кенефа сам с дамска чанта

Е..не се наложи да усети ТЕЖЕСТА на същата,само от погледа ми стана ясно че това НИКОГА...............НИКОГА не трябва да ме "моли"да правя.

Абе моето мнение че и още много младичка,но виждам че имаш желание!
Това е важното,ще се оправят нещата,само не се инати много,че е в твой минус,успех и щастие желая



Тема Re: Ако може малко мъжко мнение, молянови [re: HotPlay] Отговор на мнението
Автор БyшMeн (с БушМилс)
Публикувано01.08.06 21:49



научи се да обичаш...разумно





Тема Re: Ако може малко мъжко мнение, молянови [re: HotPlay] Отговор на мнението
Автортpънчeтo (Нерегистриран)
Публикувано02.08.06 01:16



не съм мъж.
и гледам да не се обаждам, когато се иска мнението на мъже, обаче много ме посръбва да ти кажа -
количеството целувки и милувки, раздадени за екстремна 2-3 часова среща ще трябва да бъдат разпределени за 24 часа.
иначе как се издържа, бе, егаси. няма ли да дишате???

аз направо щях да искам да избягам ако искат толкова много да ме целуват



нервността е лош съветник.



Тема Re: Ако може малко мъжко мнение, молянови [re: БyшMeн] Отговор на мнението
Автортpънчeтo (Нерегистриран)
Публикувано02.08.06 01:27



много интересно изказване:)
знам за много неща, че стават с научаване, но точно в любовта?
ти това постигна ли го?
би трябвало...щом и съвети даваш:)
или?



Тема ти за него, той за теб...нови [re: Hotplay] Отговор на мнението
Авторnpocmak (Нерегистриран)
Публикувано02.08.06 02:03



не е задължително да са верни и двете, ама на морето има ноо жени, ноо разсейки и все едни такива загорели... от Слънцето


те затва се ходи с по-големшка компания на море и с по-тъмни цайси, за да си плакнеш очите, без дзверо постоянно да слЕди дек глеаш



Тема Re: Ако може малко мъжко мнение, молянови [re: тpънчeтo] Отговор на мнението
Авторnpocmak (Нерегистриран)
Публикувано02.08.06 10:53



бе кой ша ште да целува тръньове





Тема Re: Ако може малко мъжко мнение, молянови [re: npocmak] Отговор на мнението
Автор тpънчeтo (ентусиаст)
Публикувано02.08.06 10:57



намират се и такива простаци





Тема Re: Ако може малко мъжко мнение, молянови [re: тpънчeтo] Отговор на мнението
Автор npocmak (по действ. слух)
Публикувано02.08.06 11:09



такова е и моето предположение, ама не го казах, да не би да си помислиш нещо





Тема Re: Ако може малко мъжко мнение, молянови [re: npocmak] Отговор на мнението
Автор тpънчeтo (ентусиаст)
Публикувано02.08.06 11:12



бе аз съм човек ценител.
простак, простак, ама от класа





Тема стиа чати!нови [re: тpънчeтo] Отговор на мнението
Автор npocmak (по действ. слух)
Публикувано02.08.06 11:20



бе я пиши нещо по темата =)))

ти колко часа седмично прекарваш с твоя простак





Тема Re: Ако може малко мъжко мнение, молянови [re: HotPlay] Отговор на мнението
Автор fascinatingoceanid (минаващ)
Публикувано02.08.06 12:31



слънце, ние с мъжа ми след осем години брак и дете, почивката ни изкара от равновесише дотам че да се изпокараме както никога преди, та вие ли.
това по 24 заедно не се издържа с никого. а и всяка промяна дори и хубавата си е някакъв стрес, друго е вкъщи където се движиш и на автопилот
съмнявам се изъбщо станалото да има нещо общо със виншния ти вид
просто се е предполагало че като сте отишли заедно на море, то е за да сте заедно, но на него може това да му е дошло мноог в повече. аз например ако не остана в деня поне няколко часа насаме със себе си откачам, а май доста мъже са същите.



Тема От опитнови [re: npocmak] Отговор на мнението
Автор sinSity (непознат )
Публикувано02.08.06 12:58



Преди време се случи същото с мен. Запознах се с мацката в една дискотека. Тя беше точно онова, което си представях. Поведение, обноски, облекло а бе жена от класа докато не живяхме една седмица заедно. В смисъл навън изглеждаше адски добре а аз държа на хубавия виншен вид, на чистоплътността и т.н. Нямах представа, че може да има коренна разлика затова как е навън и как е в домашна обстановка. В къщи беше адски неподредена, дразнеха ми и дрехите които носеше. Едни и същи една седмица така и не ги изпра!!! Грима и парфма в случая не ме интересуваха. Но поне у дома на сапунче да ми замиришеше а то.....супер разхайтена, разхвърляна а и нямахме какво да си кажем. Беше занемарила хигиената си. Представяте ли си беше ми елементарна. Нямаше интерес към музика, политика... елементарно ниска обща култура. Спадна ми желанието за секс. След тази седмица првих всико възможно да я избягвам. Разделихме се. Сега не изпитвам нужда да я виждам. След раздялата излезнахме веднъж на дискотека, там където се бяхме срещнали. Но тя за мен вече не беше моя идеал. Зад маската на изкусителка всъщност прозираше една свещенна простота.
Може би грешката е моя, че си създавам идеали след което се разочаровам. Или пък, че наистина ужасно я харесвах но не бях влюбен.
Тук просто споделих моя опит.



Тема Re: От опитнови [re: sinSity] Отговор на мнението
Автор BълkМодератор (умора няма)
Публикувано02.08.06 14:10



извод: - не бива да спиш там където чукаш и не бива да чукаш там където спиш!





Тема Re: Ако може малко мъжко мнение, молянови [re: Hotplay] Отговор на мнението
Автор BълkМодератор (умора няма)
Публикувано02.08.06 14:11



едно чукане не е повод да влачиш такъв багаж към море.





Тема Абе, аре бе!нови [re: sinSity] Отговор на мнението
Автор Wildberry (bitter)
Публикувано02.08.06 14:13



Вие мъжете кво искате? Неква пластмасова кукла, ми купете си, не са много скъпи! Искаш да кажеш, че и през нощта я искаш гримирана ли? Е, нема начин бате, /въпреки че едва ли имаш и 20!/ ако я искаш за по-дълго, ще трябва да си го маха грима, че иначе ще сбръчкоса в никакви години!
Съдейки по ника ти си представям и въпросната "мацка", а това, че ти е дошла в къщата, не значи че трябва да ти върви подир задника!

Нямаше интерес към музика, политика... елементарно ниска обща култура. Спадна ми желанието за секс.

Е ти изби рибата, баси! Ако ти говори как Мозер ще стане президентка, ще ти е секси?



Empta dolore docet experientia..

Тема Re: стиа чати!нови [re: npocmak] Отговор на мнението
Автор тpънчeтo (ентусиаст)
Публикувано02.08.06 14:23



не меря време. измервам чувствителност към боцкане

още не е стигнал връхната си точка на безчувственост





Тема Re: Абе, аре бе!нови [re: Wildberry] Отговор на мнението
Автор sinSity (непознат )
Публикувано02.08.06 14:38



Ех, вие жените пак си го удурдисвате ( каква хубава стара дума) както ви е удобно!


Казах, че не ме интересува грима или прическата или дрехите когато сме в къщи! Интересува ме чистоплътността, подредеността.
Неможе една уважаваща себе си дама да ходи с непрани дрехи цяла седмица?
Какво да кажа, че я мързеше да се изкъпи два дена?
Не я карам да слага масата или да ми прави салата все пак на мен ми доставя удоволствие да правя тези неща и ги правя.
Има една приказка, че идеалната жена трябва да е чистница в кухнята и мръсница в леглото!
Надуваеми кукли не ми трябват.
Как една такава жена би се вписала в един семеен живот? Нали трябва да разчитам И НА НЕЯ в домакинството?



Тема Re: Абе, аре бе!нови [re: sinSity] Отговор на мнението
Автор тpънчeтo (ентусиаст)
Публикувано02.08.06 14:44



по-точно - 'уйдурдисвам' се казва.
кое по-точно ти харесва в тази дума





Тема Re: Абе, аре бе!нови [re: sinSity] Отговор на мнението
Автор Wildberry (bitter)
Публикувано02.08.06 14:53




Е тва, че е нечистоплътна, не го ли разбра още в "дискотеката"? То там най-хубаво се "усеща"!
Ми не е това жената, бре! Чистница в кухнята - да, след като мъжът е изпонаклепал/каква хубава стара дума/ всичко! Как пък не.

А, и не говорех за надуваеми кукли, а за пластмасови, обикновени, хубаво гримирани, такива, каквито нашите майки слагаха разкрачени на кувертюра на спалнята, за украса....


Empta dolore docet experientia..

Тема Re: Абе, аре бе!нови [re: тpънчeтo] Отговор на мнението
Авторnpocmak (Нерегистриран)
Публикувано02.08.06 17:02



сигурно че му дондуркат представката





Тема чай ся!нови [re: тpънчeтo] Отговор на мнението
Авторnpocmak (Нерегистриран)
Публикувано02.08.06 17:15



ти ли боцкаш!
нещо се бях заблудил че теб та боцкат...



не разбирам от връхни точки, ама знам че за регистриране на дразнение е ноебоходимо да работят и трите:
- детектор - рецептор;
- преносна среда - нервната тъкан с всичките им там аксесоари - неврони, нервни израстъци, аксони, дендрити, нервни влакна, междуневронни синапси, невромедиатори, невротрансмитери...
- регистриращ орган - мозъчен_център/мозъчна_кора/памет

за да има безчувственост, значи поне едното от трите не работи или друго, по-силно дразнение, е окупирало канала за връзка



Тема Re: Абе, аре бе!нови [re: Wildberry] Отговор на мнението
Автор sinSity (непознат )
Публикувано02.08.06 17:21



Ако бях разбрал още в дискотеката що за стока е, щях ли да си губя времето ?
А в дискотеката, хубаво, чистичко, мирише на Джадор-че, направо бонбонче



Ама след тази седмица се видях в чудо.

Ами предпочитам такава кукла за украса, поне няма да ми задава въпроса: "Ще правим ли секс за да се изкъпя?????????"




Тема Е-е-е!нови [re: sinSity] Отговор на мнението
Автор Wildberry (bitter)
Публикувано02.08.06 18:30



Ми такива - довиждане съм

!
Как си изтърпял и цяла седмица

Empta dolore docet experientia..

Тема оле, бате!нови [re: npocmak] Отговор на мнението
Автор тpънчeтo (ентусиаст)
Публикувано02.08.06 18:57



за да разбере една жена дали приемащото сигналите
мъжко устройство е безчувствено - не й трябват толкова много знания



ама за да не си капо -
преносната среда е заета..упс..наета линия, физическия носител е кабел с усукана двойна нишка
регистриращия орган е фри сървър за мен:)
а детектора, ми к'во за детектора - много лично става, а аз съм дискретна




Тема Аз пък какво преживях...нови [re: Wildberry] Отговор на мнението
АвторSimona (Нерегистриран)
Публикувано02.08.06 20:24



Аз пък голяма любов с един българин, който живее от години в Бразилия и с който поддържахме няква безумна връзка 3 години, идваше си за по 3 месеца по 2-3 пъти, понякога и повече в годината. През по-голямата част от времето си беше тук, щото си има бизнес някакъв. Както и да е. Аз също доста пътувам по работа и връзката ни ми допадаше и тази година бях доста дълго време в Щатите и почти не можахме да се видим лятото. Та идва си той, мен ме няма и като се връщам се оказва, че той заминава след 5 дена. И решаваме да прекараме на БГ черноморието 3-4 дена. Заминаваме с неговите приятели на експресен уикенд. До този момент все едно бяхме родени един за друг, обаче там какво се случи. От въздуха или от какво и аз не знам, обаче все едно бяхме на заточение. То първо зор че няма време и съответно през деня рано търчане на плаж, а вечер до 8 сутринта по барове и дискотеки и аз абсолютно откачих - нервна и истерична, той каквото каже и аз обратното. Кво да ядем, къде да ходим - не се разбрахме. А тва в стаята каква суматоха беше - не е истина. Ние поне имахме доста закачалки в гардероба, но не ни стигнаха, то не бяха дънки, блузи и кърпи из цялата стая. Аз не можех да си намеря нищо, ама нищо. Сутрин като се събудехме се прескачахме пред банята и аз обикновено го гледах лошо. Кълна се - не знам защо! А през цялото време пред хотела непрекъснато висяха приятели и все ни чакаха да се оправим. Той поне е мъж и бързо се оправяше, а аз нямах време косата да си среша, да не говорим за специален грим и други приготовления - никакъв шанс. Та все си бях една такава, чорлава и без самочувствие. И въобще не исках да го гледам. Той си лафи с неговите френдове, аз с некви девойки и с приятелите му, но не и с него. Черен ми беше. Не знам точно защо. То и той не се натискаше много много да се целуваме и прегръщаме. А иначе не може да ни отлепи човек един от друг. Като свърши всичко въздъхнах с облекчение. Сигурна съм, че и той така. На всичкото отгоре на финала се оказа че билета му бил за един ден по-рано и трябваше да се изнесе в 11 сутринта. Бяхме на плажа. Аз го целунах по бузата за чао. Той мен по челото, ама много набързо - да не си помислите че нещо любовно. Така, че и аз не знам... Бях ужасно влюбена, а сега съм ужасно объркана.



Тема Re: Аз пък какво преживях...нови [re: Simona] Отговор на мнението
Автор BълkМодератор (умора няма)
Публикувано03.08.06 03:51



да можеш да живееш с друг човек без да си пречите е дарба - да започнеме от това, че ти трябваше да се събуждаш половин час преди него за душ и оправии и след това око той все още спи - да легнеш до него и си бутнеш дупето към оная му работа та той да те опъне и да е щастлив до обяд.



Тема Re: Аз пък какво преживях...нови [re: Simona] Отговор на мнението
Автор Wildberry (bitter)
Публикувано03.08.06 08:47



Затова искам сама да ида на море, първият път с мъжа ми гледахме да сме по-далечко един от друг. Добре, че бяхме с приятелско семейство, та имаше с кого да си уплътнявам времето - той с мъжа на риба , ние с жената си правим квото си искаме.


Е пресилих малко нещата, ама горе-долу така стана. Поне не се прескачахме, както казваш, пред банята.
Те си тръгнаха един ден преди нас, и ние се скарахме. Щото искаше да стана в 4:00 за да съм ходела с него на риба, че му било скучно сам! Отлично знае, колко непонасям риболова /занимание, тотално непонятно за мен/,еле пък да скоча в 4 часа!

Empta dolore docet experientia..

Тема Re: Аз пък какво преживях...нови [re: Bълk] Отговор на мнението
АвторMилa (Нерегистриран)
Публикувано03.08.06 08:58



Извинявай, обаче едва ли като си си легнал в осем сутринта имаш сили да предвидиш той кога ще се събуди, та да станеш преди него и т.н.



Тема Re: Аз пък какво преживях...нови [re: Bълk] Отговор на мнението
АвторMилa (Нерегистриран)
Публикувано03.08.06 09:23



Извинявай, обаче едва ли като си си легнал в осем сутринта имаш сили да предвидиш той кога ще се събуди, та да станеш преди него и т.н.



Тема Re: Ако може малко мъжко мнение, молянови [re: HotPlay] Отговор на мнението
АвторБapби (Нерегистриран)
Публикувано03.08.06 09:49



щом те е изнервил , не е добър знак. а може да е от това че за пръв път сте били заедно с дни. ти си била нервна, той ако е бил нервен. двама нервни на едно място дето да се опитват да изглеждат спокойни е = нервно на втора степен.

дай му време . или ще му мине или - не. ако промени отношението си и занапред значи те е видял не такава каквато е била представата му за теб и такава каквато е искал да си. проблемът едва ли е че не си била нагласена 24 часа.

поначало ако мъж и жена имат сериозни намарения един към друг едно такова ходене на почивка заедно за седмица- две е своеобразен тест за присобяемост един към друг - на неутрален терен . така човек разбира какъв е другия 24 часа и дали би го търпял такъв.



Тема Re: Ако може малко мъжко мнение, молянови [re: HotPlay] Отговор на мнението
Автор lnnerSilence (only then..)
Публикувано03.08.06 10:39



Нормално.. и мен когато ме видя първата сутрин заедно се опита да изкрещино не му стигна въздуха.. задави се.. посиня.. и се наложи да му правя изкуствено дишане и сърдечен масаж. Свикна с времето. Сега просто не ме буди когато стане.

Did I punish you for dreaming?
Did I break your heart and leave you crying?
..


Тема Re: Аз пък какво прочетох ...нови [re: Bълk] Отговор на мнението
АвторБapи (Нерегистриран)
Публикувано04.08.06 15:21



По-голяма дарба е да напишеш с рамките на минути две противоречиви мнения

едното :

извод: - не бива да спиш там където чукаш и не бива да чукаш там където спиш!

другото :

да започнеме от това, че ти трябваше да се събуждаш половин час преди него за душ и оправии и .........

извод : преди да напишеш нещо, помни какво си казал вече по същия въпрос и дали няма да е противоположно на вече казаното от теб .





Тема Re: Аз пък какво прочетох ...нови [re: Бapи] Отговор на мнението
Автор BълkМодератор (умора няма)
Публикувано04.08.06 15:24



едното не противоречи на другото





Тема Re: Ако може малко мъжко мнение, молянови [re: HotPlay] Отговор на мнението
АвторBce тaя (Нерегистриран)
Публикувано07.08.06 13:36



Моята приятелка и до днес ми опява за тва как съм се държал на морето. Даже след като се прибрахме искаше да се разделяме щото не съм я бил харесвал повече. А на мен ми се бяха струпали 1000 проблема на главата и не знаех на кой свят се намирам.



Тема Re: Ако може малко мъжко мнение, молянови [re: Бapби] Отговор на мнението
Авторбoнбoн (Нерегистриран)
Публикувано07.08.06 14:27



Аз пък точно на морето се срещнах с гаджето си, не само че не се изнервяхме и не си пречехме, ами аз на втория ден се пренесох при него и така и не се отделихме нито за миг, с малки изключения

Живяхме си в хармония и мисля, че по никакъв начин не си пречехме, напротив, сам поиска да продължим да се виждаме и след морето



Тема С удоволствие...нови [re: HotPlay] Отговор на мнението
Автор ABe (разсеян)
Публикувано07.08.06 15:10



отбелязвам, че не съм пуснал мнение по тъпата тема.

Наздраве!

Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.
Бъдете високи!


Тема Re: С удоволствие...нови [re: ABe] Отговор на мнението
АвторHotPlay (Нерегистриран)
Публикувано07.08.06 15:19



Тъпата тема е наистина тъпа, но нима тъпотиите не са в главите ни непрестанно.



Тема То или става или не ставанови [re: HotPlay] Отговор на мнението
Автор HotPlay ()
Публикувано07.08.06 16:43



Човешките взаимоотношения са най-сложното и същевременно най-простото нещо на този свят. Когато нещо си върви ОК не му обръщаме много внимание, когато нещата обаче не вървят според очакванията, то това е повод за големи мисловни напъни и хиляди безумни въпроси "защо", "как така стана", "къде сгреших". Вместо да се наслаждаваме на живота, се занимаваме с пълни глупости и си търсим повод да изпаднем в лека лятна депресийка вместо да се съберем някъде с приятели, да си дърдоркаме глупости или пък да си вършим работата и да изкарваме пари, които после да харчим и да ни е готино. Добре че понякога разума надделява и нечие безумно поведение не се превръща в мото на лято 2006. Така че, точка по въпроса. И стига сме се занимавали с глупости момчета и момичета!



Тема Re: То или става или не ставанови [re: HotPlay] Отговор на мнението
Авторnpocmak (Нерегистриран)
Публикувано07.08.06 23:47



говори за себе си!

най- се дразня некой да успокоява Еготи си, чрез омаловажаване глождещото го чувство за вина, проектирайки собствените си възприятия, мисли и действия върху другите.

опитай да използваш 1л.ед.ч. на глагола, без употреба на егоцентричното местоимение 'аз'



Тема Re: Ако може малко мъжко мнение, молянови [re: HotPlay] Отговор на мнението
Авторrosov hrast (Нерегистриран)
Публикувано08.08.06 12:44



Едно женско мнение, но "патило". Баща ми и бившият ми съпруг се държаха тъпо по време на почивки първо съжалявах майка си след това себе си, в края на брака си ходех на почивки сама с детето - беше супер, наистина си почивах. Разведена съм от няколко години имам приятел с когото в момента живея. При него нещата са различни, когато сме на почивка си почиваме добре и се освежаваме, правим секс всеки ден и накрая и двамата сме доволни от почивката и съжаляваме, че не е по-дълга като време. Имаме дребни разправии, но те не са проблемни, например - ако се зазяпа на плажа прекалено - аз мърморя и се сърдя, той се цупи, после се целуваме - борим се и се прегръщаме и се сдобряваме. Всъщност въпросът е да ви е добре заедно и да има търпимост. Идеални хора и съжителства - няма. Ако не ми е добре с някого по време на почивката просто ще престана да ходя на почивка с него, ами то иначе си губи смисъла - каква почивка е това, а? Но истината е, че дори и мъжете, които са за теб, като манталитет и характер и те обичат приемат трудно промените и обвързването. Ние сме изпадали в комични ситуации, в първата година от нашата връзка приятеля ми прекара 2/3 от отпуската си без мен по негово желание и аз не съм го оспорвала - аз също отидох с приятели другаде и прекарах добре, тази година му подхвърлих, че част от отпуската можем да прекараме поотделно за да си починем един от друг - последва жестока разправия, че това е недопустимо, какво щял да прави без мен - мъжка им работа - ако можеш да ги разбереш?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.