Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:45 11.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Аз пък какво преживях...нови [re: Simona] Отговор на мнението
Автор Wildberry (bitter)
Публикувано03.08.06 08:47



Затова искам сама да ида на море, първият път с мъжа ми гледахме да сме по-далечко един от друг. Добре, че бяхме с приятелско семейство, та имаше с кого да си уплътнявам времето - той с мъжа на риба , ние с жената си правим квото си искаме.


Е пресилих малко нещата, ама горе-долу така стана. Поне не се прескачахме, както казваш, пред банята.
Те си тръгнаха един ден преди нас, и ние се скарахме. Щото искаше да стана в 4:00 за да съм ходела с него на риба, че му било скучно сам! Отлично знае, колко непонасям риболова /занимание, тотално непонятно за мен/,еле пък да скоча в 4 часа!

Empta dolore docet experientia..

Тема Re: Аз пък какво преживях...нови [re: Bълk] Отговор на мнението
АвторMилa (Нерегистриран)
Публикувано03.08.06 08:58



Извинявай, обаче едва ли като си си легнал в осем сутринта имаш сили да предвидиш той кога ще се събуди, та да станеш преди него и т.н.



Тема Re: Аз пък какво преживях...нови [re: Bълk] Отговор на мнението
АвторMилa (Нерегистриран)
Публикувано03.08.06 09:23



Извинявай, обаче едва ли като си си легнал в осем сутринта имаш сили да предвидиш той кога ще се събуди, та да станеш преди него и т.н.



Тема Re: Ако може малко мъжко мнение, молянови [re: HotPlay] Отговор на мнението
АвторБapби (Нерегистриран)
Публикувано03.08.06 09:49



щом те е изнервил , не е добър знак. а може да е от това че за пръв път сте били заедно с дни. ти си била нервна, той ако е бил нервен. двама нервни на едно място дето да се опитват да изглеждат спокойни е = нервно на втора степен.

дай му време . или ще му мине или - не. ако промени отношението си и занапред значи те е видял не такава каквато е била представата му за теб и такава каквато е искал да си. проблемът едва ли е че не си била нагласена 24 часа.

поначало ако мъж и жена имат сериозни намарения един към друг едно такова ходене на почивка заедно за седмица- две е своеобразен тест за присобяемост един към друг - на неутрален терен . така човек разбира какъв е другия 24 часа и дали би го търпял такъв.



Тема Re: Ако може малко мъжко мнение, молянови [re: HotPlay] Отговор на мнението
Автор lnnerSilence (only then..)
Публикувано03.08.06 10:39



Нормално.. и мен когато ме видя първата сутрин заедно се опита да изкрещино не му стигна въздуха.. задави се.. посиня.. и се наложи да му правя изкуствено дишане и сърдечен масаж. Свикна с времето. Сега просто не ме буди когато стане.

Did I punish you for dreaming?
Did I break your heart and leave you crying?
..


Тема Re: Аз пък какво прочетох ...нови [re: Bълk] Отговор на мнението
АвторБapи (Нерегистриран)
Публикувано04.08.06 15:21



По-голяма дарба е да напишеш с рамките на минути две противоречиви мнения

едното :

извод: - не бива да спиш там където чукаш и не бива да чукаш там където спиш!

другото :

да започнеме от това, че ти трябваше да се събуждаш половин час преди него за душ и оправии и .........

извод : преди да напишеш нещо, помни какво си казал вече по същия въпрос и дали няма да е противоположно на вече казаното от теб .





Тема Re: Аз пък какво прочетох ...нови [re: Бapи] Отговор на мнението
Автор BълkМодератор (умора няма)
Публикувано04.08.06 15:24



едното не противоречи на другото





Тема Re: Ако може малко мъжко мнение, молянови [re: HotPlay] Отговор на мнението
АвторBce тaя (Нерегистриран)
Публикувано07.08.06 13:36



Моята приятелка и до днес ми опява за тва как съм се държал на морето. Даже след като се прибрахме искаше да се разделяме щото не съм я бил харесвал повече. А на мен ми се бяха струпали 1000 проблема на главата и не знаех на кой свят се намирам.



Тема Re: Ако може малко мъжко мнение, молянови [re: Бapби] Отговор на мнението
Авторбoнбoн (Нерегистриран)
Публикувано07.08.06 14:27



Аз пък точно на морето се срещнах с гаджето си, не само че не се изнервяхме и не си пречехме, ами аз на втория ден се пренесох при него и така и не се отделихме нито за миг, с малки изключения

Живяхме си в хармония и мисля, че по никакъв начин не си пречехме, напротив, сам поиска да продължим да се виждаме и след морето



Тема С удоволствие...нови [re: HotPlay] Отговор на мнението
Автор ABe (разсеян)
Публикувано07.08.06 15:10



отбелязвам, че не съм пуснал мнение по тъпата тема.

Наздраве!

Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.
Бъдете високи!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.