Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:01 11.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Абе, аре бе!нови [re: Wildberry] Отговор на мнението
Автор sinSity (непознат )
Публикувано02.08.06 14:38



Ех, вие жените пак си го удурдисвате ( каква хубава стара дума) както ви е удобно!


Казах, че не ме интересува грима или прическата или дрехите когато сме в къщи! Интересува ме чистоплътността, подредеността.
Неможе една уважаваща себе си дама да ходи с непрани дрехи цяла седмица?
Какво да кажа, че я мързеше да се изкъпи два дена?
Не я карам да слага масата или да ми прави салата все пак на мен ми доставя удоволствие да правя тези неща и ги правя.
Има една приказка, че идеалната жена трябва да е чистница в кухнята и мръсница в леглото!
Надуваеми кукли не ми трябват.
Как една такава жена би се вписала в един семеен живот? Нали трябва да разчитам И НА НЕЯ в домакинството?



Тема Re: Абе, аре бе!нови [re: sinSity] Отговор на мнението
Автор тpънчeтo (ентусиаст)
Публикувано02.08.06 14:44



по-точно - 'уйдурдисвам' се казва.
кое по-точно ти харесва в тази дума





Тема Re: Абе, аре бе!нови [re: sinSity] Отговор на мнението
Автор Wildberry (bitter)
Публикувано02.08.06 14:53




Е тва, че е нечистоплътна, не го ли разбра още в "дискотеката"? То там най-хубаво се "усеща"!
Ми не е това жената, бре! Чистница в кухнята - да, след като мъжът е изпонаклепал/каква хубава стара дума/ всичко! Как пък не.

А, и не говорех за надуваеми кукли, а за пластмасови, обикновени, хубаво гримирани, такива, каквито нашите майки слагаха разкрачени на кувертюра на спалнята, за украса....


Empta dolore docet experientia..

Тема Re: Абе, аре бе!нови [re: тpънчeтo] Отговор на мнението
Авторnpocmak (Нерегистриран)
Публикувано02.08.06 17:02



сигурно че му дондуркат представката





Тема чай ся!нови [re: тpънчeтo] Отговор на мнението
Авторnpocmak (Нерегистриран)
Публикувано02.08.06 17:15



ти ли боцкаш!
нещо се бях заблудил че теб та боцкат...



не разбирам от връхни точки, ама знам че за регистриране на дразнение е ноебоходимо да работят и трите:
- детектор - рецептор;
- преносна среда - нервната тъкан с всичките им там аксесоари - неврони, нервни израстъци, аксони, дендрити, нервни влакна, междуневронни синапси, невромедиатори, невротрансмитери...
- регистриращ орган - мозъчен_център/мозъчна_кора/памет

за да има безчувственост, значи поне едното от трите не работи или друго, по-силно дразнение, е окупирало канала за връзка



Тема Re: Абе, аре бе!нови [re: Wildberry] Отговор на мнението
Автор sinSity (непознат )
Публикувано02.08.06 17:21



Ако бях разбрал още в дискотеката що за стока е, щях ли да си губя времето ?
А в дискотеката, хубаво, чистичко, мирише на Джадор-че, направо бонбонче



Ама след тази седмица се видях в чудо.

Ами предпочитам такава кукла за украса, поне няма да ми задава въпроса: "Ще правим ли секс за да се изкъпя?????????"




Тема Е-е-е!нови [re: sinSity] Отговор на мнението
Автор Wildberry (bitter)
Публикувано02.08.06 18:30



Ми такива - довиждане съм

!
Как си изтърпял и цяла седмица

Empta dolore docet experientia..

Тема оле, бате!нови [re: npocmak] Отговор на мнението
Автор тpънчeтo (ентусиаст)
Публикувано02.08.06 18:57



за да разбере една жена дали приемащото сигналите
мъжко устройство е безчувствено - не й трябват толкова много знания



ама за да не си капо -
преносната среда е заета..упс..наета линия, физическия носител е кабел с усукана двойна нишка
регистриращия орган е фри сървър за мен:)
а детектора, ми к'во за детектора - много лично става, а аз съм дискретна




Тема Аз пък какво преживях...нови [re: Wildberry] Отговор на мнението
АвторSimona (Нерегистриран)
Публикувано02.08.06 20:24



Аз пък голяма любов с един българин, който живее от години в Бразилия и с който поддържахме няква безумна връзка 3 години, идваше си за по 3 месеца по 2-3 пъти, понякога и повече в годината. През по-голямата част от времето си беше тук, щото си има бизнес някакъв. Както и да е. Аз също доста пътувам по работа и връзката ни ми допадаше и тази година бях доста дълго време в Щатите и почти не можахме да се видим лятото. Та идва си той, мен ме няма и като се връщам се оказва, че той заминава след 5 дена. И решаваме да прекараме на БГ черноморието 3-4 дена. Заминаваме с неговите приятели на експресен уикенд. До този момент все едно бяхме родени един за друг, обаче там какво се случи. От въздуха или от какво и аз не знам, обаче все едно бяхме на заточение. То първо зор че няма време и съответно през деня рано търчане на плаж, а вечер до 8 сутринта по барове и дискотеки и аз абсолютно откачих - нервна и истерична, той каквото каже и аз обратното. Кво да ядем, къде да ходим - не се разбрахме. А тва в стаята каква суматоха беше - не е истина. Ние поне имахме доста закачалки в гардероба, но не ни стигнаха, то не бяха дънки, блузи и кърпи из цялата стая. Аз не можех да си намеря нищо, ама нищо. Сутрин като се събудехме се прескачахме пред банята и аз обикновено го гледах лошо. Кълна се - не знам защо! А през цялото време пред хотела непрекъснато висяха приятели и все ни чакаха да се оправим. Той поне е мъж и бързо се оправяше, а аз нямах време косата да си среша, да не говорим за специален грим и други приготовления - никакъв шанс. Та все си бях една такава, чорлава и без самочувствие. И въобще не исках да го гледам. Той си лафи с неговите френдове, аз с некви девойки и с приятелите му, но не и с него. Черен ми беше. Не знам точно защо. То и той не се натискаше много много да се целуваме и прегръщаме. А иначе не може да ни отлепи човек един от друг. Като свърши всичко въздъхнах с облекчение. Сигурна съм, че и той така. На всичкото отгоре на финала се оказа че билета му бил за един ден по-рано и трябваше да се изнесе в 11 сутринта. Бяхме на плажа. Аз го целунах по бузата за чао. Той мен по челото, ама много набързо - да не си помислите че нещо любовно. Така, че и аз не знам... Бях ужасно влюбена, а сега съм ужасно объркана.



Тема Re: Аз пък какво преживях...нови [re: Simona] Отговор на мнението
Автор BълkМодератор (умора няма)
Публикувано03.08.06 03:51



да можеш да живееш с друг човек без да си пречите е дарба - да започнеме от това, че ти трябваше да се събуждаш половин час преди него за душ и оправии и след това око той все още спи - да легнеш до него и си бутнеш дупето към оная му работа та той да те опъне и да е щастлив до обяд.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.