Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:16 06.07.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Вярно ли е че това което харесват мъжетенови [re: Бapбapeлa] Отговор на мнението
Автор strega (vera)
Публикувано31.07.06 00:42



Барби,без маникюр и гладене - цели 20-30 минути? Представям си и ако се гладеше...





Тема Re: Вярно ли е че това което харесват мъжетенови [re: kem.kem.] Отговор на мнението
Автор strega (vera)
Публикувано31.07.06 00:43



Тъй де, тя жената прави анкета точно за това - кой какво разбира под "привлекателна". Ама пак повечето си оставяте вратичка с общи приказки... Май само Вълчо е уточнил точни критерии за предпочитанията си.

А много ми е интересно - ти тва с маргаритките и "излющения" лак как го установи? Сложи си очилата, за да се убедиш, или направо пита мацката що ходи в такъв вид, та тя те светна, че то са маргаритки?





Тема Re: Вярно ли е че това което харесват мъжетенови [re: strega] Отговор на мнението
Автор BълkМодератор (умора няма)
Публикувано31.07.06 01:28



мда .. аз продължавам да държа на челната стойка!



Тема Re: Вярно ли е че това което харесват мъжетенови [re: strega] Отговор на мнението
АвторБapби (Нерегистриран)
Публикувано31.07.06 10:51



нямам навик да излизам мръсна .





Тема Re: бряхнови [re: fascinatingoceanid] Отговор на мнението
Автор БyшMeн (с БушМилс)
Публикувано31.07.06 11:58



ти си била огИн момиче



що се отнася до "издокарването", аз досега не съм видял некой, дето има поне капка ум в черапа си да е налетял на някоя, само щото въпросната се е изрисувала, намазала, напудрила, фризирала, ноктясала и тенясала.

виж за токчетата...определено ме кефят когато са съчетани със стил, а не къса, прозираща пола, гол пъп и високи токчета! веднъж, един чужденец ми сподели: "в БГ момичетата се обличат доста фриволно и предизвикателно", визирайки дефилиращите по улицата екземпляри от женски пол на видима възраст от 14 до 44 години. отговорих му, че такъв е стилът, налаган от телевизионната и фолк култура.



Тема Re: Вярно ли е че това което харесват мъжетенови [re: Бapби] Отговор на мнението
Автор strega (vera)
Публикувано31.07.06 12:12



Що, в къщи мръсна ли ходиш?



Майтап, Барби....горе си уточнила, че времето включва само обличане и гримирВане...



Тема Re: Вярно ли е че това което харесват мъжетенови [re: Bълk] Отговор на мнението
Автор strega (vera)
Публикувано31.07.06 12:13



И как е, има ли кандидатки?





Тема Re: Вярно ли е че това което харесват мъжетенови [re: strega] Отговор на мнението
Автор fascinatingoceanid (минаващ)
Публикувано01.08.06 07:45




не отричам правото на всеки да изглежда така както че чувства харесван
не можеш да отречеш обаче че всички тези екстри отнемат от времето ти всеки ден с неясен ефект. именно и това питах мъжете - кое забелязват и кое не защото ще се чувствам адски тъпо да си губя цял живот от времето за неща които са оф топик, а някои неща включително маникюра излиза че са такива.
Просто пробвах и с маникюр(адски неудобно ако е досат дълъг, не знам как се свиква с това) и без, ами никой от мъжете около мене не помнеше нищо по въпроса, дори от днес за вчера, значи- напразни усилия.
и това ме провокира да питам кое са усилията които си заслучават (освен това по рождение, което с козметика трудно се наваксва)



Тема Re: Вярно ли е че това което харесват мъжетенови [re: fascinatingoceanid] Отговор на мнението
Авторrosov hrast (Нерегистриран)
Публикувано01.08.06 08:47



Винаги съм мислила, че мъжете харесват жени с излъчване за свежест, самоуважение и собствен стил, придържам се в личния си живот към този стил на поведение, никога не се гримирам, но независимо дали съм с костюм или дънки, държа да изглеждам добре в собствените си очи пред огледалото, бижута - малко само като лек полъх. Обаче има едно голямо - "но", направи ми впечатление, че когато съм много уморена и болна, видът ми е блед и вял, имам сенки под очите, нямам сили да вървя бодро по улицата, косата ми не е направена, дори може да съм и много неугледна на вид, в този момент, за мой ужас, много мъже ме харесват и заглеждат, аз на шега ги наричам с доста неприятна думичка "............" , която ще спестя, но излиза, че има мъже, които си падат по смачкани и нещастни жени, а това са мъже с добър външен вид, добре облечени и видимо поне с добро обществено положение. А кажете ми сега, кое е вярно - дали да ходим чорлави и облещени или да изглеждаме - чистоплътни, свежи и елегантни? Май има смисъл само това, което ни харесва на нас самите, а ухажори винаги ще има, отделен въпрос е, колко е трудно да имаш дългогодишна успешна връзка със съжителство, но това е друга тема....





Тема Виж сега,нови [re: fascinatingoceanid] Отговор на мнението
Автор strega (vera)
Публикувано01.08.06 14:15



Първо, не отговаряш на нито един от въпросите, които ти зададох. Защо? Нямаш отговор или всъщност не мислиш така, а написаното е лаф да става?



Второ, споменатите "екстри" са въпрос на навик и не отнемат кой знае какво време. Гримът отнема между 5 и 10 минути сутрин, аз лично го правя, докато си пия кафето, така че равносметката е 0 загубени минути. Поддържането на маникюра /нямам предвид залитания от рода на рисуваните маргаритки, за които пишеше някъде из темата/ изисква 20-30 минути веднаж седмично, не виждам защо да не ги отделя, след като с маникюр се чувствам по-комфортно. А обуването на обувки на висок ток ти гарантирам, че отнема точно толкова време, колкото и обуването на такива без ток и значително по-малко от връзването на връзки на маратонки.

Трето, и основно - в това май че е разликата в разбиранията ни. Аз ходя с маникюр, токчета и грим, защото така се харесвам АЗ, а не защото искам да ме хареса НЯКОЙ ДРУГ. Не бих променила вида си, за да привлека нечие внимание. От опит мога да ти кажа, че като изключим пристрастията към определен типаж, всички мъже харесват точно това - жени, които харесват сами себе си. Ама то и това е, както казваш, "по рождение"...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.