Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:36 20.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема ще ставам вдовица ... майнови Отговор на мнението
Автор V-Shokouiokurayami (НейноВисочество)
Публикувано05.06.06 12:46



.... след тая нова 3D игра тнр. Гоуст Рикон
"Ghost Recon - Advanced Warfighter" лелееееее побеснявам като ми седи пред оня гигантски монитор и ми играе по два часа


навсичкото отгоре трябва и да слушам "Ела да видиш колко е реалистична стрелбата с оръжията, гледай какъв звук"; "чуваш ли как вятъра ти идва от различни посоки докато ходиш по улицата"; гледай като ритна консервата как се търкаля и заглъхва в далечината" "Събирам си взвода и ела да видиш как ще ги очистим тия"

вярно, че играта е прекаленно реалистична ама ми лази по нервите ако продължи така ще има убийство или развод или дупка в монитора
Отивам за гъби

Men will sooner forget the death of their fathers then the loss of their property

Тема Re: ще ставам вдовица ... майнови [re: V-Shokouiokurayami] Отговор на мнението
Автор тpънчeтo (ентусиаст)
Публикувано05.06.06 13:13



ама много си търпелива



мен ме понесоха с една нова игричка само 3 дни
после диска беше прибран, играта изтрита...
после ходех в събота и неделя да си играя в офиса, а той си мислеше, че си имам гадже




Тема Чета в този клуб и си мислянови [re: V-Shokouiokurayami] Отговор на мнението
Автор r u (green)
Публикувано05.06.06 13:15



и ти ли си македонка?



Тема Re: ще ставам вдовица ... майнови [re: тpънчeтo] Отговор на мнението
Автор V-Shokouiokurayami (НейноВисочество)
Публикувано05.06.06 13:18



ха .... а аз си мислих, че това е само привилегия на мъжете


да стават добри във нещо виртуално което не съществува и е напълно неприложимо = на пълна загуба на време и средства

Men will sooner forget the death of their fathers then the loss of their property

Тема Re: Чета в този клуб и си мислянови [re: r u] Отговор на мнението
Автор V-Shokouiokurayami (НейноВисочество)
Публикувано05.06.06 13:19



не
обаче съм зла



Men will sooner forget the death of their fathers then the loss of their property

Тема Re: ще ставам вдовица ... майнови [re: V-Shokouiokurayami] Отговор на мнението
Автор BълkМодератор (умора няма)
Публикувано05.06.06 13:25



уфф... абе що не го оставиш човека да се нарадва? :) Като превърти играта сам ще я забрави :)



Тема Re: Чета в този клуб и си мислянови [re: V-Shokouiokurayami] Отговор на мнението
Автор r u (green)
Публикувано05.06.06 13:25



Що не пробваш реалистичната стрелба?
Събери взвода, послушай откъде духа вятъра. Може и да се поуспокоиш.
Покани го твоичкия на мултиплейър в твоя взвод.



Тема Re: ще ставам вдовица ... майнови [re: V-Shokouiokurayami] Отговор на мнението
Автор тpънчeтo (ентусиаст)
Публикувано05.06.06 13:26



ох, като си спомня с какъф кеф бях най-красивата бандитка на света и трепех с хъс и точен мерник мъжете, малееееее, къде ми е дискаааа



много добра бях, дамусеневиди



Тема Re: ще ставам вдовица ... майнови [re: V-Shokouiokurayami] Отговор на мнението
Автор Blake (извънземен)
Публикувано05.06.06 13:48



баси и злите жени - човек не може една игра да изиграе... добре че мойта не е като вас... ма аз съм гледал като съм се женил, да му мислят тези дето не са



Just a genius



Тема Re: ще ставам вдовица ... майнови [re: V-Shokouiokurayami] Отговор на мнението
Автор Бepeзka! ()
Публикувано05.06.06 15:39



Леле, това все едно аз съм го писала. Само че у нас играят и мъжът, и синът



С детето понякога буквално се сбиваме за компютъра.
Само че на мен това ми е работното място, та това е довод в моя полза. Е, и аз си имам слабости: не играя игрички, но пък обичам да се ровя в Дира

П.П. А като спи мъжът ти дразниш ли се? (ако спи прекалено дълго искам да кажа) Щото аз се нервя много.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.