Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:08 11.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: НеКурва?нови [re: ha!] Отговор на мнението
Автор BълkМодератор (умора няма)
Публикувано30.07.06 23:37



чесането движи света!





Тема Re: НеКурва?нови [re: ha!] Отговор на мнението
Автор _olo_ (непознат )
Публикувано01.08.06 06:34



Ох! Благодаря ти, че ме светна и помогна за "отзеленването" ми! И силно се надявам, че като престарея и се сбабичосам като тебе, и аз ще започна да мисля правилно ... като тебе! Разбирам те много добре! Секса липсва страшно, а пък вече и виаграта не помага ... Ужас!
ОчарователноОкеанско (Син кит?), именно че не им е вродено! Трябва си интрига, нещо което да ни заинтригува. По това се различаваме от животните. Но ... ти няма как да знаеш. Не се притеснявай (орева форума, че не си начесана, ей!). Се ще се намери некой кочонь и за тебе.

Редактирано от _olo_ на 01.08.06 06:35.



Тема Re: НеКурва?нови [re: rosov hrast] Отговор на мнението
АвторLea (Нерегистриран)
Публикувано01.08.06 14:56



Нещо си се объркал.Аз познавам такива и не е вярно че децата им са неподготвени за гнусотийте в обществото.Напротив, те са носители на една нова култура и могат да си я създадат за себе си и за други хора.



Тема Re: Оффнови [re: _olo_] Отговор на мнението
Автор....... (Нерегистриран)
Публикувано01.08.06 15:01



Тоз ник уй ли е,
или ракетка





Тема Re: Оффнови [re: .......] Отговор на мнението
Автор _olo_ (непознат )
Публикувано01.08.06 18:26



Този ник е символ за полова принадлежност. На клавиатурата си нямам кръгче със стрелка.



Тема Re: НеКурва?нови [re: _olo_] Отговор на мнението
Автор fascinatingoceanid (минаващ)
Публикувано02.08.06 12:53



слънцееее,
аз дали съм начесана е проблем на мъжа ми, ама това че доста мъже си остават зелени вече е проблем на доста женибе ... а след това и на мъжете им щото контра в жена не остава нали знаеш. ако нещо не е наред в леглото тя луд щете направи за всичко останало и за капак и рогца ще ти сложи


и кой ще е крив а?
всички мъже са големи маняци на темата те да водат парада... ама това минава първо през леглото..., най-малкото щото ако на жената не й е кеф, тя запазва самоконтрол, а ти не и кой на кого дава тогава а, затова все жените "не ви пускат" щото го обръщате на пускане, на от тях да мине да ви изтърпаят вие да се начешете? Ми ти ако почти не й доставяш удоволствие, а тя на тебе ти доставя, този дисбаланс и съответното й отношение и недоволство от него не се ли отразява на отношенията като цяло м? Тя не иска ли някаква компенсация като ти се налага да стане нейното за куп други неща. А тва става щото на повечето мъже истината няма да имчпонесе на оная работа и от лош секс ще си оставят жените без никакъв. и жените си трайкат, чакат мъжете сами дасе сетят и междувременно си отмъщават или се облагодетелствот с това което могат. Ми не са криви да ти кажа, нагаждат се според условията.
Аз след качествен секс с мъжа ми и на челна стойка да ме помоли да застана... знаеш ли колко лесно ще ми иде отвътре да се съглася, и ще ми е все тая за кво му е тая изгъзица. Щото да ти кажа хубавия секс действа на жените мнооого СЪГЛАСИТЕЛНО ама повечето мъже не си знаят интереса май И НЕ СЕ ВЪЗПОЛЗВАТ ОТ ТАЗИ НИ СЛАБОСТ.



Тема К`во като е курва!?нови [re: nobledeath] Отговор на мнението
АвторKънчo oт Гypмaзoвo (Нерегистриран)
Публикувано07.08.06 17:31



Има два вида жени, грозни и хубави, всичко останало са маловажни подробности ....


И к`во като не е курва, когато е грозна като смъртта!?



Тема има такива които поне изглеждатнови [re: nobledeath] Отговор на мнението
Авторzaphod (Нерегистриран)
Публикувано09.08.06 08:17



даже така си ги описваме със някои приятели - "изглежда като некурва". това обаче е само външен изглед, дали наистина е така е трудно да се каже. иначе сигурно има истински некурви, ама няма достоверен метод да ги познаваш на улицата.



Тема Re: НеКурва?нови [re: nobledeath] Отговор на мнението
АвторHeKypвa (Нерегистриран)
Публикувано09.08.06 12:56



Майка ти.
Но все пак и тя е жена, нали?...



Тема Re: НеКурва?нови [re: nobledeath] Отговор на мнението
Автор the*last*woman (непознат)
Публикувано10.08.06 14:19



Пак не звучи правдоподобно.:))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.