Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:31 10.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема ...мъжки клуб ли бре ?....нови Отговор на мнението
Автор Apxaнreл (паднал ангел)
Публикувано26.06.06 20:16



... аууу бе знаех си че трябвало да дойда тук за да си намеря нещо за вечерта... Как що ? Защото тук било пълно с жени дето ги интересува мъжката същност... а какво по добро за стръв от мъж за подобна порода жена ?
Ами да... нека ни разучава... изследва (колкото по-бавно толкова по-добре)... опитва да разбере... а ние... горките "жертви"... ми ние ще се правим че сме питомни...
Алоууууу

... кво казахте... кога почва теста за езда ?

П.П... бе тук едно сърдещо сте да сте видяли а ? Когат се сърдят са най... страстни ... ядосани такива

когато си на земята - небето не те привлича

Редактирано от Apxaнreл на 26.06.06 20:17.



Тема Re: ...мъжки клуб ли бре ?....нови [re: Apxaнreл] Отговор на мнението
Автор zlodeika (eнтусиаст)
Публикувано26.06.06 21:37



Теста за езда става ммм....при особени обстоятелства.
Ама не разбрахме за бесните,ядосани такива.Какво за тях?Не те ли хваща страх да си им наблизо?М?



Тема Re: ...мъжки клуб ли бре ?....нови [re: Apxaнreл] Отговор на мнението
АвторБapби (Нерегистриран)
Публикувано26.06.06 21:40



то май не остана какво да ви се изследва... тъпчете на едно място има няма от 100-на години





Тема Re: ...мъжки клуб ли бре ?....нови [re: zlodeika] Отговор на мнението
Автор Apxaнreл (паднал ангел)
Публикувано26.06.06 21:40



... ъъъъ ? Страх от ядосана жена ?... Тц...!!!
По ме хваща страх кат гледам на къде върви света... Мъжете почнаха да циврят че жените ги ползвали за секс за една вечер ????? Бе аз ли полудявам или... това се случва ? Са остава да се размрънкат че не ги влачите на шопинг.....


Я си ни яздете и си беснейте отгоре.... ... Изкарайте си яда и си пазарувайте после сами

когато си на земята - небето не те привлича

Тема Re: ...мъжки клуб ли бре ?....нови [re: Бapби] Отговор на мнението
Автор Apxaнreл (паднал ангел)
Публикувано26.06.06 21:43



... ми то е добре ако се окаже така... но моите наблюдения сочат друго... че мъжете изчезват :)
Иначе най добре си е да тъпчем на едно място... Еххх ако и вие можехте така да си оставате като в момента на първата ни среща... а не да се променяте... баси мечтата щеше да е :)



когато си на земята - небето не те привлича

Тема Re: ...мъжки клуб ли бре ?....нови [re: Apxaнreл] Отговор на мнението
АвторБapби (Нерегистриран)
Публикувано26.06.06 21:48



то мъже останаха ли.... има едно такова нещо метросексуалност му казват дето от него мъж може да стане маймуна.



а вие що не оставате такива като на първата среща...ммм.... пишат в друг клуб що така принцът станал бил след време жаба.



Тема Re: ...мъжки клуб ли бре ?....нови [re: Бapби] Отговор на мнението
Автор Apxaнreл (паднал ангел)
Публикувано26.06.06 21:52



Амииии как да ти кажа... не става :)... Именно затова и човек според мен не бива да драматизира кат се заговори за изневяра ... Иначе защо не сме същите... знам ли... май така сме устроени... и ние и вие...
Колкото до метросексуалноста тези съм гои оставил да ги вършат младите... аз съм си по... вас само


Кат каза обаче думата маймуна... не знам що ама ми харесва :) хахахаххахах

когато си на земята - небето не те привлича

Тема Re: ...мъжки клуб ли бре ?....нови [re: Apxaнreл] Отговор на мнението
Автор zlodeika (eнтусиаст)
Публикувано26.06.06 21:54



аааахахахахаа,много сладко за жабата,дето колежката спомена.)))))Ей,жабок....страхотно е,че се променяме.Иначе бихме си досадили ужасяващо много бързо!



Тема Re: ...мъжки клуб ли бре ?....нови [re: zlodeika] Отговор на мнението
Автор Apxaнreл (паднал ангел)
Публикувано26.06.06 22:00



... аре са :) Кат си пусна шкембето пак ми кажи че страхотно било че се променяме.... Ххахахаха Тадеуш :)
Иначе убаво е че се променя ситуацията най вече... и пейзажа... - къща.... къща.... градинка.... къща..... хотел.... ( е тва е ... последното)



когато си на земята - небето не те привлича

Тема Re: ...мъжки клуб ли бре ?....нови [re: Apxaнreл] Отговор на мнението
АвторБapби (Нерегистриран)
Публикувано26.06.06 22:15



още се чудя от време на време що един мъж преди близо 2 години ми изказа претенции от рода ' що не може нищо да не се промени с години и да е по старому. що няма нищо постоянно и гарантирано ' .... мммм.... какво трябваше да му отговоря според теб ?

драми заради изневярва правят несигурните в себе си хора- и мъже и жени... еднообразието убива - това също важи и за жените и за мъжете . всеки човек има нужда от своето си лично пространство- от онова чекмедже чийто ключ носи на врата си .

така е.... с това мъжко метросексуалстване...ако някой корифей от фЬЕшъна или модния свят вземе че напише ' модно е да се виси по клоните като маймуна , просто виждам как ще се реши въпроса със задръстванията.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.