Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:53 19.05.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Някакви обяснения да има мъжкатанови Отговор на мнението
Автор Бapбapeлa (pearl)
Публикувано10.06.06 10:02



аудитория по въпроса.

Всяка втора жена яде бой
www.standartnews.com

40 процента, или почти всяка втора българка, яде бой вкъщи. Това сочат данни на МБМД, представени при отчета на проект за повишаване благосъстоянието на децата. Според шефката на социологическата агенция Мира Янова децата стават агресивни, защото възприемат този модел на поведение. Майките, претърпели насилие, пък често не могат да сдържат нервите си и от своя страна си бият децата.



гледам модератора е решил да пише кодекс - няма да е лошо да включи точка и по този въпрос - за причини, мотиви, последствия и т.н. за това явление- боя на жената в къщи.



Тема Re: Някакви обяснения да има мъжкатанови [re: Бapбapeлa] Отговор на мнението
Автор kem.kem. (любоп.бърборко)
Публикувано10.06.06 10:21



Моето лично мнение е, че боят в никакъв случай не е възпитателна мярка при жени и котки, щото стават още по лоши......ама...



Я сега помисли обаче, че повечето мъже нямат достатъчно реплики в запас, с които да отвърнат на домашното насилие от страна на половинките си.............и от там всеки ползува оръжието, което има. Не е редно.......ама за съжаление....

п.п. С теб вече сме коментирали, че домашното насилие и тормаз има различни форми...



Тема Re: Някакви обяснения да има мъжкатанови [re: Бapбapeлa] Отговор на мнението
Авторlongur (Нерегистриран)
Публикувано10.06.06 11:07



Не съм бил жена от 5 ти клас.





Тема Re: Някакви обяснения да има мъжкатанови [re: longur] Отговор на мнението
Автор Xoлдън (уморен)
Публикувано10.06.06 11:14



Аз пък хич.




Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат

Тема Re: Някакви обяснения да има мъжкатанови [re: Бapбapeлa] Отговор на мнението
Автор Karea ()
Публикувано10.06.06 15:59



Извинете, че се намесвам с женско мнение. Според мен проблемът с домашното насилие е проблем на цялото общество. Вината не може да се търси само в мъжете. Сама го доказваш: "Майките, претърпели насилие, пък често не могат да сдържат нервите си и от своя страна си бият децата." Toва не е оправдание! Да не говорим, че много майки бият децата си и без да са били бити от мъжете си. Изобщо раздаването на шамари в нашата родина си е отколешна практика и е характерна и за нежния пол.





Тема е кво толкова?нови [re: Бapбapeлa] Отговор на мнението
Автор zaphod (void *lpNothing)
Публикувано11.06.06 12:01



без бой няма ред. аз като бях малък много се нервех родителите ми като се карат, и завиждах на един приятел, на когото родителите никога не ги бях виждал да се карат. после разбрах тайната - баща му е бил майка му два пъти. два пъти през целия брак, но достатъчно за да разреши веднъж завинаги всичките хиляди потенциални спорове, които в разните интелектуалски семейства горят всеки ден. гледам днешните пишлемета, разглезени, нагли. и защо? защото родителите им четат разни педераски книги, че детето трябвало да се възпитава с добро, и да му се обяснява, а не да се бие.
за да не каже някой че съм сексист, ще спомена че ми е все едно дали мъжът бие жената, или жената мъжът - някой трябва да бие и да е глава на стадото, това е. аман от цивилизованост.




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: Някакви обяснения да има мъжкатанови [re: Бapбapeлa] Отговор на мнението
Автор пopyчиkPжeвckий (същият)
Публикувано11.06.06 13:54



Интересно.... значи аз и моите приятели сме израстнали все по нечетните семейства от тая класация.
Пък и семействата на приятелите ми са все нечетни също.....

П.С. А децата стават агресивни, защото обществото ги залива с агресия по разни медии и на всичкото отгоре им показва ясно да разберат, че само ако са агресивни ще преуспеят.

Редактирано от пopyчиkPжeвckий на 11.06.06 13:55.



Тема Re: Някакви обяснения да има мъжкатанови [re: Бapбapeлa] Отговор на мнението
Автор cool_alyn (непознат )
Публикувано11.06.06 14:03



Поредно доказателство, че жените не мислят много и не търсят много.
Що свестни пичове познавам, дето са сами.

Какво да го коментирам - коментирал съм го преди години



Тема то пък мъжете като са се размислили...нови [re: cool_alyn] Отговор на мнението
Автор zaphod (void *lpNothing)
Публикувано11.06.06 15:22



със времето и жените и мъжете си променят вкуса в положителна посока. няма как, житейски опит. на младини повечето хора имат отчайващо лош вкус. женските харесват татуираните хулигани с моторите, а момчетата наблягат на циците, отвореното поведение и добре изглеждащата опаковка. затова браковете-сделки, уредени от родителите, не са никак лош обичай, но за съжаление не особено модерен напослдък.






NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: Някакви обяснения да има мъжкатанови [re: Бapбapeлa] Отговор на мнението
АвторPaл (Нерегистриран)
Публикувано12.06.06 11:35



Жените сами са си виновни, че не защитават правата си. Щом им харесва да са боксови круши кой им е крив?! Да не би да ги е вързал някой?! Не е луд който яде баницата а който му я дава!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.