Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:06 01.07.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Битов проблем Отговор на мнението
АвторZvezdi4ka (Нерегистриран)
Публикувано18.06.06 12:02



Моля мъжката половина да даде съвет: за пералня коя марка е по-добра - Electrolux /сглобена в Полша/ или Zanussi /сглобена в Европа/. Цените и на двете са почти еднакви.
Благодаря ви предварително !



Тема Re: Битов проблемнови [re: Zvezdi4ka] Отговор на мнението
Автор Xoлдън (уморен)
Публикувано18.06.06 13:13



Май е все тая.Но микровълновата ми е Електролукс(май от Полша ) и не съм много доволен.Иначе печката ми е Уърпул (Полша) и съм доволен.Зануси от Европа=кой занае от коя страна коя.Пералнята ми е Самсунг (не знам от къде)засега пере,ама аз имам забележки,защото е шумна на някои програми.Всички са на 2-4 години.Сега е много трудно да препоръчаш нещо.Страната производител няма значение.Зависи фабриката как се управлява.
Аз бих заложил на Зануси.

Горение също е добра марка.А бе от еднакви параметри избираш средната цена.Гледай да е 1200 оборота.Да няма електронен дисплеи и програматор, и разни простотии,които ти усложняват живота.Да е проста с копчета,да има стоп на центрофугата,половин пране,енергиен клас "А".


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат

Тема Re: Битов проблемнови [re: Zvezdi4ka] Отговор на мнението
Авторпичa oт xимичeckoтo (Нерегистриран)
Публикувано18.06.06 14:24



хахахахахахаха.....


не знам,но въпроса ти е забавен!



Тема Re: Битов проблемнови [re: Zvezdi4ka] Отговор на мнението
Автор Бapбapeлa (pearl)
Публикувано18.06.06 14:58



не гледай марката на пералнята само , а какви функции има. вземи си такава, дето ще може да пере и малко и много пране , с по малко- разход на вода и ел.енергия .

не са ми познати тия две марки , за да кажа коя е по-добра.

не гледай цената . само с цена не се пере.

къде е сглобена е последното , което трябва да те притеснява. важното е да е от добра серия - без дефекти. всички уреди се произвеждат на серии.



Тема Re: Битов проблемнови [re: Бapбapeлa] Отговор на мнението
АвторZvezdi4ka (Нерегистриран)
Публикувано18.06.06 18:33



Ами вече взех Zanussi-то. Оказа се, че и двете марки се сглобяват в едни и същи заводи в Полша, така че реших да взема тая с по-ниската цена.Параметрите са им едни и също и на външен вид си приличат..така, че май няма знаение.
Радвам се, че някой се забавлява на този така досаден проблем.



Тема Re: Битов проблемнови [re: Zvezdi4ka] Отговор на мнението
АвторBиж ти (Нерегистриран)
Публикувано20.06.06 06:55



Не знаех, че Полша не е в Европа!!!



Тема Ми...нови [re: Bиж ти] Отговор на мнението
Автор ABe (разсеян)
Публикувано20.06.06 08:59



толкова време е била ту в Германия, ту в Австрия, ту в Русия, че хората са забравили къде е.

Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.
Бъдете високи!


Тема Re: Битов проблемнови [re: Bиж ти] Отговор на мнението
Автор ponqkoga6teidvam (във съня ти...)
Публикувано20.06.06 10:28



То като се замислиш и Турция има европейска част. На кой му се рискува с шедьоври, измайсторени там.

..като нечакан и далечен гостенин.
Не ме оставяй ти отвън на пътя..


Тема Re: Битов проблемнови [re: Zvezdi4ka] Отговор на мнението
АвторHaблюдaтeл (Нерегистриран)
Публикувано21.06.06 01:14



Electolux и Zanussi са 2 марки на една фирма. Мисля, че преди време Electrolux купиха Zanussi. Иначе Zanussi е италианска фирма, аз имам миялна Zanussi, която да чукна на дърво работи безпроблемно десета година.

По същия начин преди години Technics купиха Panasonic. Аз имам домашна уредба Panasonic, която е е 1:1 с един модел на Technics. Даже и дистанционните им са еднакви, само дето тази Panasonic беше по-евтина.



Тема Бе отплеснахме се от тематанови [re: Haблюдaтeл] Отговор на мнението
Автор Xoлдън (уморен)
Публикувано21.06.06 19:22



Тя мацката си купи вече.
Сети ме за Техникс и Панасоник.
Тахникс е за по сериозни уредби,а Панасоник за битови евтини уреди.Т.е. ширпотрба на Техникс.
Но добри са им уредбичките за в къщи.




Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.