Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:05 10.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: обяснение ли ?????нови [re: Бapбapeлa] Отговор на мнението
АвторHия (Нерегистриран)
Публикувано29.06.06 12:42



Беше доказано, че е здрав /още е в затвора/.
Освен ако не приемем патриархалния морал за болестно състояние.





Тема Re: Някакви обяснения да има мъжкатанови [re: тeco] Отговор на мнението
Автор Cтaниcлaв! (SAGITTARIUS)
Публикувано29.06.06 12:58





Благодаря за диагнозата.
Искрено казано аз на жена до сега не съм посягал и нямам намерение да го правя.

Относно противоречието - явно не си съвсем започнат, че думата "слабост" има повече от едно значение, а именно че не означава единствено и само физическа слабост. Но не смятам да се впускам в подробности. Има тълковни речници за тази дума. Ако нещо не разбираш - чети.

Иначе примерът, който си дал никак, ама никак не е удачен. Въпреки, че доказването на мъжественост по този начин (с битки) също дълбоко в себе си е някакъв вид проблем



Тема Re: обяснение ли ?????нови [re: Hия] Отговор на мнението
Автор Jolee ()
Публикувано29.06.06 13:14



Да... за посоката на импулса съм напълно съгласна. Енергията, като се насочи в нещо градивно е чудесно.

Но проблема според мен си остава сложен.
И както описваш ти: че действията се развиват пред много хора и никой не реагира, той е и обществен.

На тема психичните заболявания...За съжаление не са пренебрежимо малки в тези случай. И в други.
В нашият "21 век" /както казва колегата/ мисля, че психичните проблеми на хората нараства застрашаващо и не бива да се подценяват.

Но тука вече ще спра, че тя темата ще стане много медицинска.

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Jolee на 29.06.06 13:16.</EM></FONT></P>

Редактирано от Jolee на 29.06.06 13:17.



Тема Re: обяснение ли ?????нови [re: Hия] Отговор на мнението
Автор Бapбapeлa (pearl)
Публикувано29.06.06 13:44



това което си описала не е болестно състояние само, а патологично . да бие жена си ей така за кеф и да я убие накрая.





Тема Re: Някакви обяснения да има мъжкатанови [re: cъp_Aйвънxoy] Отговор на мнението
Автор Бapбapeлa (pearl)
Публикувано29.06.06 14:38



защо говориш за скапан животец на жената . не ти ли минава през ума че може би мъжа е имал скапан животец и е решил да скапе и нейния понеже е по-лесно да избива недоволството си от скапания си живот като бие жена си...... я да иде да се сбие някъде другаде с равностоен на него, може и жив да не остане , може и в панделата да лежи, понякога и 24 часа в ареста са доста неприятно нещо . да ти минава пред ума че е искал да се ожени за нея, щото е повярвала на лъжите му колко е свестен, щото е така възпитана че след като се е омъжила за него ще го търпи и няма да се разведе . освен това мислиш ли че жена би се омъжила за мъж, който налита на бой преди да са се оженили - ей така знае го какъв е, че ще я бие, че ще я малтретира и така от мазохизъм щото и харесва да я тормозят и бият е решила да се омъжи за него.

мисля че мъжете- побойници се крият че са такива преди да се оженят и проявяват това си качество след брака.

освен омъжване им и развеждане доколкото съм запозната.



Тема знаеш ли какво значи ...нови [re: Hия] Отговор на мнението
Автор Apxaнreл (паднал ангел)
Публикувано29.06.06 18:51



... да оставиш някой да ти се качи на главата ???
Ето това е станало... търпението невинаги е добродетел...
А това дето го написа е гадно и не знам какви са тези родители дето вместо да застанат зад гърба на жената са пускали изрази от сорта на "Ти си го избрала сега ще търпиш" .... Ееее аман от селяци дето заради едните му стари разбирания (жената да има мъж по закон) са готови да жертват нечие щастие


Гадост!

когато си на земята - небето не те привлича

Тема Re: обяснение ли ?????нови [re: Hия] Отговор на мнението
Автор Apxaнreл (паднал ангел)
Публикувано29.06.06 18:55



патриархалния морал няма нищо общо с подобни селски изцепки... Това са някакви просташки изблици на не знам какво....
Не виждам нищо нормално в това да биеш жена или дете ....

когато си на земята - небето не те привлича


Тема ами съгласен съм с теб но....нови [re: Jolee] Отговор на мнението
Автор Apxaнreл (паднал ангел)
Публикувано29.06.06 19:02



.... продължавам да твърдя, че крайните изцепки идват предимно в следствие на хиляди компромиси именно от страна на жените.
Да - понякога може и както при теб се е случило да стане инцидентно (той е ударил стената за да не удари теб) ... и ако при този инцидент ти не реагираш а си затраеш следващия път кой знае.... Именно това казвам че когато жената почне да търпи първо повишаване на тон безпричинно ставайки някакъв тип отдушник за отрицателните емоции на някой простак дето му крив света... не се знае какво следва....
А само слушам разни кретении за това коя как търпяла да се отнасят с нея и се чудя за какво е това мълчание и търпение... Нещата така не се оправят а стават по-гадни.
Иначе си права за всичко но аз съм си на мнение че човек когато нещо не му изнася трябва да го казва директно и безцеремонно за да не се стига до крайности....

когато си на земята - небето не те привлича


Тема прав е човеканови [re: Бapбapeлa] Отговор на мнението
Автор zaphod (void *lpNothing)
Публикувано30.06.06 09:31



аргумента му за дискотеките ми хареса. а твоето са празни приказки барбарелке. къде си видяла продавач да вика "вмирисана риба"? ако се набуташ със вмирисана риба, сърди се на себе си, а не на продавачите.




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема като стана въпрос за вмирисана рибанови [re: zaphod] Отговор на мнението
Автор Cтaниcлaв! (SAGITTARIUS)
Публикувано30.06.06 09:50



..се сетих за един виц.

Мъж отива на пазара да купува скумрия.
Приближава до сергията и пита продавача:

- Рибата прясна ли е?
- Прясна е. Преди малко я хванах.
- А защо такава воня се носи от нея?
- Абе, човече, ти като спиш контролираш ли се?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.