Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:30 02.07.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Безвремие...нови Отговор на мнението
АвторГюллeтo (Нерегистриран)
Публикувано05.06.06 09:59



Ситуацията е следната. От мноо време нищо и никой не ме тласка. Стоя си кат закотвен в чакъла. Прилича на сцена от онзи сладникаво-недоклатен филм, дето главния герой се събуждаше все в един и същи ден. Не съм се флюбвал от години, откакто изтеглих джакпота от кучкарника, маскиран като гълъбарник. Сетне, каръка продължава - попадам на несъвместимости, или на миловидни създания, които са решили да такат на два стана или просто да кръшнат. Всепоглъщата тъпня. В бизнеса стимули найн, досадата доминира, а нявга бех работохолик.

Дращя тук не да се оплаквам, а да чуя има ли некой баш умник или некоя умница, дето са преминали в утрешния ден ?!?



Тема Re: Безвремие...нови [re: Гюллeтo] Отговор на мнението
АвторPaл (Нерегистриран)
Публикувано05.06.06 11:37



Като няма стимули, създавай си ги! Можеш да започнеш фитнес например, или разходки сред природата през почивните дни, или за риба... Не може без усмивки.





Тема Re: Безвремие...нови [re: Гюллeтo] Отговор на мнението
Автор Гиди longur мpъceн! (cancerogen)
Публикувано05.06.06 11:43



Кво говориш,бе братче?Хич даже не е сладникаво...Нали и аз съм така понякога.....Гледам да разтоварвам по всички възможни начини....помага!



ДОШЪЛ СЪМ ЗА НЕЩО СУХО!

Тема Re: Безвремие...нови [re: Гюллeтo] Отговор на мнението
Автор тpънчeтo (ентусиаст)
Публикувано05.06.06 11:48



харесва ми сравнението с гюлле:)

иначе не знам какво да кажа, защото мен обикновено ме бутат и дърпат, не тласкам аз
освен това, че и на безвремието ще му дойде времето, амахааааа



Редактирано от тpънчeтo на 05.06.06 11:49.



Тема Re: Безвремие...нови [re: Гюллeтo] Отговор на мнението
Автор Бapбapeлa (pearl)
Публикувано05.06.06 11:49



ако чакаш някой да те побутва и да ти уреди случването на нещо дето да те побутне - ще си останеш с чакането само. харесваш си някое занимание и се занимаваш с него без да мислиш за всепоглъщащата тъпня наоколо. изолирай я от съзнанието си - никак не е трудно.

както си се натоварлил негативно как мислиш че ще върви и бизнеса.... ми няма да върви . намусеното поведение се проектира върху всичко , което прави човек.

що за негативни мисли баш в началото на лятото.





Тема Re: Безвремие...нови [re: Гюллeтo] Отговор на мнението
Автор r u (green)
Публикувано05.06.06 12:00



Пусни обява че търсиш гюллетласкачка свръхтежка категория



Тема Re: Безвремие...нови [re: Paл] Отговор на мнението
АвторГюллeтo (Нерегистриран)
Публикувано05.06.06 12:26



Изброените стимули са част от безвремието. Може би съм се отучил да се кефя на такива хитринки. Усмивки изгряват чат-пат, но състоянието "не пей ми се" е устойчиво.



Тема Re: Безвремие...нови [re: Гиди longur мpъceн!] Отговор на мнението
АвторГюллeтo (Нерегистриран)
Публикувано05.06.06 12:29



Разтоварвам братче Лонгуре, ама нещо ми убягва ефекта. Дали да не започна да се натоварвам...





Тема Re: Безвремие...нови [re: тpънчeтo] Отговор на мнението
АвторГюллeтo (Нерегистриран)
Публикувано05.06.06 12:32



Имаш късмет


Да не си камъка на Сизиф



Тема Re: Безвремие...нови [re: Гюллeтo] Отговор на мнението
Автор тpънчeтo (ентусиаст)
Публикувано05.06.06 12:35



аха, само че ме бута по нанадолнище



та ме догонват после, един вид:)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.