Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:01 30.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Защо жената тръби:"Аз не съм като другите"...нови Отговор на мнението
Автор Гиди longur мpъceн! (cancerogen)
Публикувано30.05.06 09:05



...след като и сама не вярва в това?
Разбира се,за да те зариби , да повярваш поне за миг и да си кажеш:"Таа май верно не е като като другите".
Жена,която на всеки тръби,че не била като другите,всъщност е по-тъпа и посредствена от "другите".
От 3 поредни пъти и трите съм се убеждавал в това.

ДОШЪЛ СЪМ ЗА НЕЩО СУХО!

Редактирано от Гиди longur мpъceн! на 30.05.06 09:09.



Тема Re: Защо жената тръби:"Аз не съм като другите"...нови [re: Гиди longur мpъceн!] Отговор на мнението
АвторPaл (Нерегистриран)
Публикувано30.05.06 09:40



Защото си вярва. Или защото иска да си вярва. И не го правят само жените...



Тема Re: Защо жената тръби:"Аз не съм като другите"...нови [re: Гиди longur мpъceн!] Отговор на мнението
Автор Гиди longur мpъceн! (cancerogen)
Публикувано30.05.06 10:41



Най -ме дразни в жените как си менят мнението по 3004898479536812895 пъти.Зариби те с нещо от сорта,др.седмица ще отидем еди къде си.....и тва значи ,че няма да отидете.Най-ме дразни когато сами дадат идеята за нещо и после си търсят причина,за да не стане...Батти изродите,тва от циклите ли е незнам,ама ме вбесява,не по малко от рекламите на демски превръзки по националната(менструалната) телевизия.
А иначе в най-неподходящия момент може да й скимне най-голямата щуротия.
Прави й се секс когато е в мензис или при положение,че цял ден сте лапали мухите тя те буди да я ебеш в 3:45.....решава да си купи нещо скъпо точно когато бюджета е зле,изтърсва няква тъпотия в най-неподходящото време....точно когато имаш нужда от подкрепа те преебе.....Жените общо взето са доста ирационални създания....затова постоянно се оплакват,че се влюбват в неподходящите мъже.
Добре,бе може ли,примирно излизаш с две жени и тия почват на маса ,сърбайки съмнителни коктейлчета,да си говорат за гнусния мензис нещо,докато ти тъпо мълчиш и ти се иде да си бръкнеш в носа,за да видиш гнусливата им реакция.А двама коча в пича компания като си заговорат за хуя или ташаците са големи простаци и дамите правят повръщащи гримаси....

ДОШЪЛ СЪМ ЗА НЕЩО СУХО!


Тема Re: Защо жената тръби:"Аз не съм като другите"...нови [re: Гиди longur мpъceн!] Отговор на мнението
АвторPaл (Нерегистриран)
Публикувано30.05.06 12:19



Е, не се впрягай толкова. Представи си колко досадно щеше да бъде ако бяхме еднакви... Не търси логика, погледни малко по-философски на нещата.



Тема Момент,нови [re: Гиди longur мpъceн!] Отговор на мнението
Автор Virgo (Тайпан)
Публикувано30.05.06 12:24



това май е по-скоро мъжки приоритет да се прави, че това-онова вместо да си каже, че просто му се иска нещо леко и неангажиращо



Тема И аз не съм като другитенови [re: Гиди longur мpъceн!] Отговор на мнението
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква)
Публикувано30.05.06 12:58



Аз съм НАЙ-ГОЛЕМИЯ ИДИОТ. И само някой да го е оспорил. Две еднакви жени няма, бе, така че прави са си жените.

Стига простотии бе, тате!


Тема Re: Защо жената тръби:"Аз не съм като другите"...нови [re: Гиди longur мpъceн!] Отговор на мнението
Автор AюмиAши (ронин)
Публикувано30.05.06 15:40



Само не разбрах къде съзря противоречие. Щом тя е по-тъпа и посредствена от "другите", значи наистина не е като другите. Не се е опитвала да те подведе. Сам си си виновен че търсиш някакъв скрит подтекст там, където го няма...

Отронен цвят
завърна се на клона.
Я, гледай - пеперуда!


Тема Re: Защо жената тръби:"Аз не съм като другите"...нови [re: Гиди longur мpъceн!] Отговор на мнението
Автор Petkana_Divata ()
Публикувано30.05.06 17:05



Ей, уважаеми, я да ми разясниш, ти сам ли си ги харесваш такива, или някой зорлям те бута при тях?



Тема Re: Защо жената тръби:"Аз не съм като другите"...нови [re: Гиди longur мpъceн!] Отговор на мнението
Автор Бapбapeлa (pearl)
Публикувано30.05.06 18:54



аз питам защо мъже го правят - да тръбят че не са като другите, след като много добре знаят че не е така. ти може да си се убеждавал 3 пъти, аз съм се убедила поне 3 пъти по 3 по 3 в това, което написах току що.



Тема Re: Защо жената тръби:"Аз не съм като другите"...нови [re: Бapбapeлa] Отговор на мнението
Автор indra (macondo)
Публикувано30.05.06 22:52



нема смисъл, на него му е безразборно....
до вчера вилнееше в женския - почти съм убедена вече, че някоя кифла го е направила на маймуна и сега, многопластово разслоен, е в екзистенциална криза.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.