Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:20 02.07.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Тема Re: Жената ,за която ще се оженя!нови [re: longur] Отговор на мнението
Автор neverojatna (будна)
Публикувано11.06.06 13:03



мдааааааа, такава съм си, ако се намери и един добър мъж....





Тема Re: Жената ,за която ще се оженя!нови [re: neverojatna] Отговор на мнението
Автор Гидиlongurмpъceн! (cancerogen)
Публикувано11.06.06 20:19



Трудно ли се намират такива?

ДОШЪЛ СЪМ ЗА НЕЩО СУХО!


Тема Re: И тук прозира....нови [re: лoнryp] Отговор на мнението
Авторлoнryp-ни, (Нерегистриран)
Публикувано11.06.06 22:33



ама май пак не разбираш главонто. А именно, че не е важно коя ти искаш да вземеш за жена, а коя ще вземе теб.



Тема Re: И тук прозира....нови [re: лoнryp-ни,] Отговор на мнението
Авторлoнrypъ (Нерегистриран)
Публикувано11.06.06 23:01



А ти некъф двойник ли се падаш или будната ми гражданска съвест?


То е ясно,тая дето ще взема ще вземе и мен!Сещаш се?



Тема Re: Жената ,за която ще се оженя!нови [re: Гидиlongurмpъceн!] Отговор на мнението
Автор neverojatna (будна)
Публикувано12.06.06 12:02



за съжаление да...





Тема Re: Жената ,за която ще се оженя!нови [re: neverojatna] Отговор на мнението
Авторлoнrypъ (Нерегистриран)
Публикувано12.06.06 16:01



Тъпото е,че хората и от двата пола казват,че много трудно е да си намериш що годе свястна половинка.


Това ни изпълва с безднадеждност и непукизъм!



Тема Re: Жената ,за която ще се оженя!нови [re: Гиди longur мpъceн!] Отговор на мнението
Авторжeнo, нo нe тийн (Нерегистриран)
Публикувано04.07.06 16:54



Чета ти писанията и честно казано си мисля, че май някоя "мъжемразка" ти е разказала играта. Може и да греша, разбира се

. Принципно си прав. Колкото по-малко е преживял човек, толкова по-незасегнат е, но ..... в един хубав момент, когато ти си на 40..., а бленуваното ти девойче е на 20.... /нали такива сметки си правиш/, какво те кара да мислиш, че същото девойче няма да поиска да попреживее някои неща, на които им се вика израстване? Това, че ще бъдеш перфектния всезнайко, който ще и замества всеки опит в живота? Между другото, когато жените се оплакват от предишни връзки не означава, че са станали мъжемразки /поне аз не съм/, но определено означава, че са доста по-внимателни /умните жени/.
Две мои приятелки направиха това, което ти искаш, а именно омъжиха се за доста по-млади от тях мъже. Преди това, естествено бяха "мъжемразки" . И за двамата мъже мога да потвърдя, че са изключително добри съпрузи, т.е. са под чехъл отвсякъде.....

Та, късмет с девойчетата, а дотогава с мъжемразките.



Тема Re: Жената ,за която ще се оженя!нови [re: жeнo, нo нe тийн] Отговор на мнението
Автор Гидиlongurмpъceн! (cancerogen)
Публикувано05.07.06 21:40



Попадал съм на такива,но не може да се каже, че ми е разказала играта.
нали я знаеш тая песен-СИИЧКО СЕ ВРЪЪЩАА...


За всеки случай несподелената сълзлива любов е за предпочитане пред попадането на скептична мъжемразка с феминизирани възгледи....
За какво израстване става дума?Морално,умствено,физическо..... Няма да взимам за жена някой инфантил от детската градина я!
Примерът който привеждаш за твоите приятелки е типичен за това как хубавите ябълки прасетата ги ядат(мили и грижовни съпрузи страдащи под игото на семейната феминизация)...
Моля се това да не сполети и мен някой ден,за да няма убийства....

По-добре на хората в устата,отколкото на баба ти в гъза!

Редактирано от Гидиlongurмpъceн! на 05.07.06 21:42.



Тема Re: Жената ,за която ще се оженя!нови [re: жeнo, нo нe тийн] Отговор на мнението
Автор Гидиlongurмpъceн! (cancerogen)
Публикувано05.07.06 21:45



И още едно въпросче-
твоите мъжемразки след като попаднаха на такива гиздави съпрузи ,доволни ли са или все нещо не им е наред и хленчат?

По-добре на хората в устата,отколкото на баба ти в гъза!


Тема Re: Жената ,за която ще се оженя!нови [re: Гиди longur мpъceн!] Отговор на мнението
Автор BълkМодератор (умора няма)
Публикувано05.07.06 21:57



абе ти все още ли не си се оженил?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.