Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:07 02.07.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Защо жената тръби:"Аз не съм като другите"...нови [re: лoнryp мpъc.] Отговор на мнението
Авторindra (Нерегистриран)
Публикувано31.05.06 19:14



майко мила, това ако ти слабата активност, не ми се мисли каква е силната...

не се засягам, а отказвам да приема за верни генерализиращи твърдения, основани единствено и само на недостатъчен собствен опит.

предлагам да прекратим комуникация, първо щото си ми твърде многословен и малкосмислен (аууу, какъв женски недостатък) и второ защото вярваш, а не мислиш изказванията си. т.е. рационалното ти бяга, а аз за съжаление емоционалния ти подход не го разбирам.
айде, със здраве.



Тема Re: Защо жената тръби:"Аз не съм като другите"...нови [re: Бapбapeлa] Отговор на мнението
Автор пopyчиk Pжeвckи (същият)
Публикувано31.05.06 19:27



не е оправдано мъж да се прави на това, което не е за да прави секс с жена щот го бил гонел хормона

Боже мили, а виждала ли си жена на какво е способна да се направи за да получи даден мъж? И двата пола се държат еднакво. И е нормално - всеки иска да се хареса, т.е. да бъде харесван.

по-добрият вариант е платения секс

Аз пък ти казвам, че не е по-добре. Ти лично колко пъти си го правила, за да твърдиш, че е по-добре? Щото ако не си, e все едно да ми обясняваш какво е "казарма" при условие, че не си била там - няма как да знаеш добре ли е, зле ли е. И въпросът не е в това дали може или не може да си плаща - всеки може да намери пари поне един път ей тъй от любопитство да пробва.

Та тъй - твоята теорийка също не издържа и е цялата в дупки. Въпреки, че не съм привърженик и на отсрещната страна. Като почне обаче някоя "дама" да ми обяснява как "платения секс" е по-добре и как сме прости (щото сме прасета и вечно ни съ и$е), и бедни (щото не можем да си плащаме)....
Стига с тия идиотско-феминистки класификации и митове на префърцунени псевдоинтелигентни пикли - мъжете (нормалните) рядко, (да не казвам никога), искат да правят секс заради самия секс.



Тема Re: За мъжъ и жинътъ това е мойътъ тиория.нови [re: Бapби] Отговор на мнението
Автор Гиди longur мpъceн! (cancerogen)
Публикувано31.05.06 22:38



Не виждам какво толкова лошо има ако мине номера на някой,който иска евентуално да спи с теб.Ти да не си отказала секса вече?
Не разбирам как така нещо ми е убягнало и затова съм се подразнил?Аз си мислех,че съм му обърнал внимание и затова съм се подразнил.....
Винаги съм знаел,че точно ти можеш да ни светнеш по вечния въпрос "какво искат жените",но ще си затраеш,за да ни е кофти. Но все пак си отговорете сами на този въпрос,той е важен най-вече за вас!
А мен най-вече ме вълнува въпроса дали и третата световна ще започне от Балканите?

ДОШЪЛ СЪМ ЗА НЕЩО СУХО!

Редактирано от Гиди longur мpъceн! на 31.05.06 23:03.



Тема Re: Защо жената тръби:"Аз не съм като другите"...нови [re: neverojatna] Отговор на мнението
Автор Гиди longur мpъceн! (cancerogen)
Публикувано31.05.06 22:40



Слушам ви,моля.

ДОШЪЛ СЪМ ЗА НЕЩО СУХО!


Тема Re: Защо жената тръби:"Аз не съм като другите"...нови [re: indra] Отговор на мнението
Автор Гиди longur мpъceн! (cancerogen)
Публикувано31.05.06 22:54



Ти пък от къде си толкова сигурна,че нещата които пиша са основани само на моя при тва недостатъчен опит?
Не можем всички да сме като теб рационални в чувствата си....
Това е и едно от нещата,което винаги ме е учудвало в жените-как успяват да се ръководят от чувствата си почти във всяка ситуация и успоредно с това да са толкова пресметливи създания.

ДОШЪЛ СЪМ ЗА НЕЩО СУХО!


Тема Re: Защо жената тръби:"Аз не съм като другите"...нови [re: Гиди longur мpъceн!] Отговор на мнението
Авторindra (Нерегистриран)
Публикувано01.06.06 01:27



ми не знам - като срещна някоя жена, ще я питам.



Тема Re: Защо жената тръби:"Аз не съм като другите"...нови [re: Гиди longur мpъceн!] Отговор на мнението
Авторanonimna (Нерегистриран)
Публикувано01.06.06 21:56



аз лъжа 2-3-ма.Сами си го търсите вие мъжките.И на всеки 1 викам ,,аз не съм такава"!Хе!Единият бил женен,другият-разведен,не ми казва,мълчи си като риба и спи с няква.Ай сиктир!Ама и аз ги лъжа,че много ги обичам и те малоумниците май се връзват щото ме търсят за любов пък и сладко говоря.Вие сте гадни полигамни типовеи заслужавате сатър



Тема Което автоматично ме навежда на другия въпрос...нови [re: Гиди longur мpъceн!] Отговор на мнението
Автор Гиди longur мpъceн! (cancerogen)
Публикувано01.06.06 21:57



...Абе що колкото по-гадно се държим с жените,толкова повече ни обичат,а душичките дето им угаждат и "какво искат жените" е най-често връхлитащата ги питанка, правят на гъз?
Обичат да ги лъжат,обичат гаднярите.....всяка ще го отрече,но опитът и фактите говорят сами-Повечето жени са мазохисти!
Дори да й е писнало, да го мрази до мозъка на костите си утре пак някой гадняр ще я излъже,след което става непреклонна за около 6 месеца и после си хваща някой балък,за да компенсира....

ДОШЪЛ СЪМ ЗА НЕЩО СУХО!


Тема Re: Защо жената тръби:"Аз не съм като другите"...нови [re: anonimna] Отговор на мнението
Автор Гиди longur мpъceн! (cancerogen)
Публикувано01.06.06 21:58



И ти си полигамна типка и заслужаваш да те пребият с камъни!

ДОШЪЛ СЪМ ЗА НЕЩО СУХО!


Тема Re: Момент,нови [re: Гиди longur мpъceн!] Отговор на мнението
Авторaнoнимнa (Нерегистриран)
Публикувано01.06.06 21:59



Айде,бе,човек се любил с мечтите си




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.