Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:29 18.05.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Това не ви ли дразни......нови Отговор на мнението
Автор nelin (любопитен)
Публикувано20.03.06 15:19



"В момента има твърде много потребителски заявки, моля опитайте отново."



Тема Re: Това не ви ли дразни......нови [re: nelin] Отговор на мнението
Автор Blake (извънземен)
Публикувано20.03.06 15:27



ми дразни ме, и още как... да не говорим, че миналата седмица си сдобих автоматичен бан заради тая глупост... ама едва ли някой от дир-а го интересува тая работа, то всичко е оставено на самотек доколкото знам...

Just a genius



Тема Re: Това не ви ли дразни......нови [re: Blake] Отговор на мнението
Автор nelin (любопитен)
Публикувано20.03.06 15:31



Значи не съм се ошашавил още и има и други на които е направило впечтление.



Тема Re: Това не ви ли дразни......нови [re: nelin] Отговор на мнението
Автор Sweet Sorrow ()
Публикувано20.03.06 16:12



Не просто ме дразни, а направо ми съсипва нервната система.... някакъв ужас просто...

Blake как така си получил автоматичен бан, как стана, дай повече инфо, че ми стана интересно. Като нищо мога и аз да осъмна някой ден с този бонус...



Тема Re: Това не ви ли дразни...... [re: Sweet Sorrow] Отговор на мнението
Автор Blake (извънземен)
Публикувано20.03.06 16:19



ми като ми излезе подобно съобщение, скачам на F5 (Refresh/Reload), само че съм улучил момента да го направя при постване на постинг, в резултат на което съм активирал автоматичния бан за изпращане на твърде много мнения за единица време. Добре че беше буля Virgo-вица да ме оправи поради което сега съм набутан с едно черпене на същата и ще си търся загубите по съдебен път от виновниците

Just a genius



Тема Re: Това не ви ли дразни......нови [re: nelin] Отговор на мнението
Автор kem.kem. (любоп. бърборко)
Публикувано20.03.06 19:37



В последно време ДИР БГ е под всякаква критика що се отнася до клубовете..........



Тема автоматичния бан е времененнови [re: Blake] Отговор на мнението
Автор zaphod (void *lpNothing)
Публикувано20.03.06 21:00



аз преди си бях докарал такъв, когато мненията не искаха да се постват. мисля че сегашната ситуация е за предпочитане, понеже само кибичиш на рефреша докато те пусне. ясно е че няма да го докарат никога да бачка както трябва, но така е с всичко безплатно.




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: Това не ви ли дразни......нови [re: nelin] Отговор на мнението
Автор Mъppp (прекрасна)
Публикувано21.03.06 13:12



Ами вече толкова свикнах, че се учудвам, когато не се покаже. А когато искам да изкажа ценното си мнение, ако не го копна, задължително се появява. А иначе обикновено става.



Тема Re: Това не ви ли дразни......нови [re: nelin] Отговор на мнението
Автор indra (macondo)
Публикувано21.03.06 14:40



а, не - доставя ми удоволствие.
и направо получих оргазъм когато бъгавия сайт ми занули регистрацията: пиша из клубовете от 2002, а в профила ми пише, че съм се регнала преди месец...




Тема Re: Това не ви ли дразни......нови [re: nelin] Отговор на мнението
Авторeзepo (Нерегистриран)
Публикувано21.03.06 16:57



Може да сменят изречението с "Прекаляването с нета води до престрастяване и т.н." като надписите на цигарите...грижат се хората за здравето на потребителите си, кво сега...претенции




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.