Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:44 19.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: жената на живота винови [re: oтчaянa] Отговор на мнението
Автор Ayame (дзвер нечуван)
Публикувано17.02.06 21:13



Стига бе, Отчаяна, тебе те заряза един мърльо, защото си му каза, че му миришат чорапите и не само, което е по-лошото! И сега питаш как да не загубиш следващия! Само ще ти кажа, че си човек, а не диванчапраз угодница, дето не смее да каже на един мъж че смърди, да не би да не му угоди нещо! Засрами се! Опомни се! Ако някой те обича и се разбирате, то той те обича и се разбирате. Толкоз. И още нещо: значи ти питаш тук какви качества трябва да притежава жената и градиш ли, градиш, а той не се сеща да си изпере гащите, но видиш ли ти нямаш усещането, че имаш право да му предявяваш 'претенции'!!! Абе разбирам, че не си падате по думичката феминизъм, ама ей, жено! Освести се! И ти си човек! Ох, ядосах се



Тема Re: жената на живота винови [re: Ayame] Отговор на мнението
Авторoтчaянa (Нерегистриран)
Публикувано17.02.06 22:22



Да бе, така е, прав/а си! Аз иначе не позволявам да ми се качват на главата...
Ама наскоро четох, че мозъчният профил на влюбения много наподобява този на един напълно ненормален човек...
Аз на този, който ме заряза, му казах каквото подобава, де, ама сега просто доизживявам.



Тема Re: жената на живота винови [re: Ayame] Отговор на мнението
Автор Bloody Sword (Нерегистриран)
Публикувано18.02.06 01:34



А ти как задържаш мъжете,я сподели? Дай съвет вместо плюеш бившия на "отчаяна" без да го познаваш
Какви невероятни качества притежаваш с които да привличаш като магнит пиронче пичовете около теб ?



Тема тфа е ...нови [re: Ayame] Отговор на мнението
Автор BълkМодератор (умора няма)
Публикувано18.02.06 03:26



... любофта се определя според миризмата на чорапите ....

за фемининципатките ще се въздържа, просто си оставам с убеждение, че всеки луд е с номера си и не ме карай да си казвам мнението за това, че пак ще стане поредна междуполова война ....

между другото, тоя като си оставя мръсните гащи и чорапи, жената трябва да ги прибере в пералня - по същия начин мъж оставя доста други неща в къщи както и в самата жена, за което тя трябва да бъде благодарна.

-----------------
живей днес, защото вчера няма да се върне, а утре може и да не дойде!


Тема Re: тфа е ...нови [re: Bълk] Отговор на мнението
Автор 7karina ()
Публикувано18.02.06 15:26



умопомрачително мъжкарско изказване!

Не се обръщай назад, може би нещо те настига!


Тема Re: тфа е ...нови [re: Bълk] Отговор на мнението
Автор Ayame (дзвер нечуван)
Публикувано18.02.06 18:27



Woww, Вълк!!! Комплех ли надушвам?! Не ти отива... Феманципатки... хаха. Дано се шегуваш.



Тема Re: жената на живота винови [re: Bloody Sword] Отговор на мнението
Автор Ayame (дзвер нечуван)
Публикувано18.02.06 18:32



Явно има някви под невзрачната ми външност и малкото ми мозък, а, да не забравя и бедната си душевност Щом са се намерили глупчовци да се прилъжат... Интересно ми е само защо така се засегнахте всички от възмущението ми, че една жена трябва освен да предлага и да изисква? Имам предвид, и ти и Вълк скочихте - ?!?! Изненадана съм. Нещо ненормално ли има в това, което казах?



Тема Re: жената на живота винови [re: Ayame] Отговор на мнението
Авторrинчeтo (Нерегистриран)
Публикувано18.02.06 18:52



мъжете винаги се дразнят когато жените изискват нещо от тях- те искат да ги приемаме безусловно дори да не са си сменяли миризливите чорапки и дори да попръдват и да се уригват около нас- но не дай си боже жената да не се е объзкосмила- тогава се мусят ...............абе жените забравяме ,че най- важното нещо е да отстояваме собственото си АЗ!



Тема Re: жената на живота винови [re: rинчeтo] Отговор на мнението
Автор BълkМодератор (умора няма)
Публикувано18.02.06 21:28



не ти ли се струва, че си избрала леко грешен клуб за пропаганда на отстояване на аз нас вас и там каквото и да е то.

-----------------
живей днес, защото вчера няма да се върне, а утре може и да не дойде!


Тема Re: жената на живота винови [re: Ayame] Отговор на мнението
Автор Bloody Sword (Нерегистриран)
Публикувано19.02.06 02:03



Не съм се засегнал.Само отклоних малко темата към теб понеже въпроса на първия пост е с какви качества би се превърнала в жена на живота на някого.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.