Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:48 20.09.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: жената на живота винови [re: oтчaянa] Отговор на мнението
Авторkиkи (Нерегистриран)
Публикувано17.02.06 11:53



ако ти си наясно какво търсиш няма да имаш проблам- ето вече знаеш че не понасяш мърльовци- ще си търсиш чистоплътен сладур - има доста такива - иначе за какво да угаждаш да се харесваш на някой ,на който изобщо не му пука на тебе какво ти харесва- !!!Бъди повечко егоист и ще спечелиш!



Тема Точно таканови [re: kиkи] Отговор на мнението
АвторБoни (Нерегистриран)
Публикувано17.02.06 13:17



Мила отч. ! Кики е абсолютно прав - колкото по-самоуверена си - толкова по-добре - бъди егоист и дори нахална - повече ще те харесва мъжа ти - ето аз например - през живота си една чиния не съм измила, защото казвам, че не мога и не искам, и ми е тежко и ООООХ ! Като искам нито готвя, нито чистя - затова е виновен той - не ми е създал съответните условия - но пък за сметка на това имам нужда от много секс и от много почивка - общо взето аз цял живот си почивам - защото съм крехка жена , която има нужда от това - така и той се чувства много мъж, понеже се грижи за мен , пък и аз си гледам кефа - за пазар и за торби по 10 кг изобщо няма да говорим



Тема Re: жената на живота винови [re: oтчaянa] Отговор на мнението
Автор V-Shokou io kuraiami (НейноВисочество)
Публикувано17.02.06 13:33



ами когато зарежеш някой защото се държи като свиня и вече тотално е прекалил .... след седмица две до месец от близки и познати разбираш, че си станала "жената на живота му" и най-голямата грешка която е направил и, че иска да се самоубие

Ако го приемеш обратно ставаш втората най-голяма грешка в живота му ано не го приемеш оставаш "жената на живота му"

Men will sooner forget the death of their fathers then the loss of their property


Тема Re: жената на живота винови [re: Bълk] Отговор на мнението
Автор Mъppp (прекрасна)
Публикувано17.02.06 14:06



Ех, Вълчо, ако бяха всички мъже като теб животът би бил много по-хубав.



Тема Re: жената на живота винови [re: oтчaянa] Отговор на мнението
Авторлoвъp (Нерегистриран)
Публикувано17.02.06 14:44



стара поговорка: 70 неща - 69 и да готви;)



Тема Само едно качество!!!нови [re: oтчaянa] Отговор на мнението
АвторKънчo (Нерегистриран)
Публикувано17.02.06 15:23



Да я няма!!! Не знам как, но да отсъства постоянно!!!



Тема Re: Точно таканови [re: Бoни] Отговор на мнението
Автор NikiFin (videnie)
Публикувано17.02.06 15:28



еее чак пък толкова... Все някаква далавера трябва да има от теб за да те търпи с всички тези минуси. Иначе гаранция един ден ще му писнеш на джигера и ще те разкара, за да си намери друга по-полезна. Другият вариант е да е последния мухльо, който никоя го не ще и затова да е готов да ти търпи всички капризи само и само да си има жена. Има и няколко други възможности - да е сбъркал с теб, но да е прекалено съвестен за да те зареже, да си му първата и да е заблуден, че така е правилно да бъде (тук е опасно щото има вероятност някой ден да се светне, че др жени са по-мултифункционални от теб), да правиш хубав секс (ама без добавки към него и той омръзва). Бе на всеки нормален човек в един момент му писва да носи някой на гърба си и само да дава без да получава каквото му се полага и има нужда.
Иначе съм съгласна, че трябва жената да си пада малко егоист, защото иначе рискува от нея да минава, а никак не е гот



Тема Re: Само едно качество!!!нови [re: Kънчo] Отговор на мнението
Автор Ayame (дзвер нечуван)
Публикувано17.02.06 19:44



Кънчо, ти върви да се обичаш с Девствения от другия форум и те уверявам, че жена НЯМА да има



Тема Re: жената на живота винови [re: oтчaянa] Отговор на мнението
Автор *Плaмeн* (ентусиаст)
Публикувано17.02.06 20:53



Да чисти пере и готви качествено!
И да прави салата 2 мин.преди да се прибера.



Тема Re: жената на живота винови [re: *Плaмeн*] Отговор на мнението
Автор5 (Нерегистриран)
Публикувано17.02.06 21:07



Това и аз го мога , но дали ще се прибереш навреме!!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.