Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:45 01.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Какво трябва да е направил един мъж в живота си?нови Отговор на мнението
Автор Mapчo (новак)
Публикувано07.02.06 12:09



Някой ми беше казал, че е достатъчно да си построил къща и да си посадил
дръвче, за да се чувстваш, ако не щастлив, то поне удовлетворен.
Аз бих прибавил, да си срещнал истинска Любов, да си бил с нея и да си преодолял разочарованието от раздялата с нея. Бих прибавил още някои по-дребни неща, като да си правил секс с циганка, негърка, мулатка, индийка, китайка и японка. Определено за един мъж също така е важно да се е реализирал в областта, в която работи. Да си е подсигурил пълна финансова независимост. И най-важното да може да се погледне в огледалото без угризения на съвестта.

Някой сеща ли се за нещо друго?

Редактирано от Mapчo на 07.02.06 12:10.



Тема Re: Какво трябва да е направил един мъж в живота си?нови [re: Mapчo] Отговор на мнението
Авторvik (Нерегистриран)
Публикувано07.02.06 14:17



Да.
Да е създал и отгледал поне едно дете.
Това важи и за жената.
Какво трябва да направи човек в своя живот:
-да посади дръвче;
-да построи къща;
-да отгледа дете.
Горе -долу така беше.



Тема Re: Какво трябва да е направил един мъж в живота си?нови [re: vik] Отговор на мнението
Автор Mapчo (новак)
Публикувано07.02.06 16:28



Това за детето е така, но без да влизам в спор, сам не можеш да направиш и отгледаш дете.



Тема Re: Аз се сещамнови [re: Mapчo] Отговор на мнението
Автор Mиcиcипи (руса амбиция)
Публикувано07.02.06 16:43



... за една японска (ако не се лъжа) поговорка: Ако до 20 годишен не си млад, до 30 - Учен и до 40 - богат .... никога няма да бъдеш.

Don't let Yoursefl be hurt this time (или поне не намагнетизирай стружките)


Тема Re: Какво трябва да е направил един мъж в живота си?нови [re: Mapчo] Отговор на мнението
Автор AюмиAши (ронин)
Публикувано07.02.06 17:40



Ами ето това е свързано с Голямата любов - да съумееш да я задържиш, и когато страстта запачне да угасва - да я трансформираш, и да се грижиш за нея ден след ден.

Отглеждането на дете е дългосрочно ежедневно усилие. Изисква обвързаност, търпение и взаимност - все неща, на които един мъж трябва да се научи...

изненадан от снега,
за миг ми се стори,
че разпознах някой в очите на кучето.


Тема Re: Какво трябва да е направил един мъж в живота снови [re: Mapчo] Отговор на мнението
Автор *Плaмeн* (ентусиаст)
Публикувано07.02.06 18:05



Сега ше ме караш да ходя да търся индийка,китайка и японка
Тамън се бях рахатясал че съм стигнал до някъде,а ти пак ме върна в първи клас



Тема Re: мъж в живота си?нови [re: Mapчo] Отговор на мнението
Автор Aтинянkaтa Taйcън (воин)
Публикувано07.02.06 20:01



да изкъпе циганката преди да я наебе

На върха на копието


Тема Re: Какво трябва да е направил един мъж в живота си?нови [re: Mapчo] Отговор на мнението
Автор Ayame (дзвер нечуван)
Публикувано07.02.06 20:31



Да се наспи



Тема Re: Какво трябва да е направил един мъж в живота с [re: Mapчo] Отговор на мнението
Автор Bloody Sword (Нерегистриран)
Публикувано08.02.06 00:46



Много шибана дума е "трябва".Кой има право до ти казва какво трябва? Живей си живота както намериш за добре и по свое усмотрение.



Тема Re: Какво трябва да е направил един мъж в живота си?нови [re: Mapчo] Отговор на мнението
Авторeзepo (Нерегистриран)
Публикувано08.02.06 09:15



Само дето срещането на голямата любов не зависи от теб и думичката "трябва" тук не важи. Става въпрос само за волевите възможности...




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.