Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:19 29.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Тема Re: когато жена ви погрозняванови [re: Бoляpka_cвeтлo] Отговор на мнението
Авторeднa (Нерегистриран)
Публикувано11.04.06 11:34



Може ли да ми отговориш на един въпрос- Ти как изглеждаш? отави ли следи времето по тебе? За това ли се женим , нали като се събираме даваме обещание , че ще ме заедно и в добро и в зло, и в здраве , и в болест.....
Задавам ти въпрос, защото моя съпруг беше 68 килограма изглеждаше супер, сега гони 100 кила ,. пуснал е огромно шкембе, но аз пак го обичам и той за мен е единствен.Той обаче като тебе ми прави забележки за външния вид, макар че съм качила само 5 килограма зимата.
Аз съм дала живот , родила съм и съм свалила след бременноста си 25 кг.
Защо за мъжете е толкова важно жената да е перфектна , а вие дори и да дебелеете, дори и да побеляват косите ви, дори и да погрознявате - на вас ви е позволено.



Тема Re: когато жена ви погрозняванови [re: eднa] Отговор на мнението
Автор NRG52 (свэтло чэрэн)
Публикувано11.04.06 11:49



"а това ли се женим , нали като се събираме даваме обещание , че ще ме заедно и в добро и в зло, и в здраве , и в болест....."

За това, не се женим.



Тема Re: когато жена ви погрозняванови [re: NRG52] Отговор на мнението
Авторeднa (Нерегистриран)
Публикувано11.04.06 13:22



Е, това беше добър отговор.



Тема Re: когато жена ви погрозняванови [re: Йopдaн] Отговор на мнението
Автор neverojatna (будна)
Публикувано11.04.06 13:25



явно ти си се сдухал, сладур...
и какво значи готино гадже? кльощава с големи цици?
а ти как изглеждаш? оплешивяващ шкембелия ли? имай поне малко уважение към нея, особено ако е майка на децата ти и е търпяла заради тях и заради теб много лишения и безсънни нощи...



Тема Re: когато жена ви погрозняванови [re: neverojatna] Отговор на мнението
Авторвтopa (Нерегистриран)
Публикувано11.04.06 15:08



иска да му разрешим да си кръшне? ми, те тези работи човек сам си ги разрешава. ама не се знае коя ще го иска, сигурно е тлъст плешив



Тема Re: когато жена ви погрозняванови [re: втopa] Отговор на мнението
АвторPaл (Нерегистриран)
Публикувано11.04.06 16:18



Купи на жена си цветя и секси бельо. Направи и вечеря на свещи. Ако те пита как така си решил, кажи и че защото много я обичаш и желаеш. Продължението на вечерта е ясно... Да видим как ще изглежда жена ти после!



Тема Re: когато жена ви погрозняванови [re: Paл] Отговор на мнението
Авторeднa (Нерегистриран)
Публикувано11.04.06 16:37



Не мога да повярвам , че тоз съвет го дава мъж , ако е така ТИ СИ ИСТИНСКИ МЪЖ.Жената е красива , когато е обичана!



Тема Re: когато жена ви погрозняванови [re: Paл] Отговор на мнението
Автор NRG52 (свэтло чэрэн)
Публикувано11.04.06 17:03



Нахранена за последно и гушнала букета с нови гащи?



Тема Re: когато жена ви погрозняванови [re: eднa] Отговор на мнението
АвторPaл (Нерегистриран)
Публикувано11.04.06 18:01



Ралица, Рал ме нарича моят любим.



Тема Re: когато жена ви погрозняванови [re: втopa] Отговор на мнението
Автор neverojatna (будна)
Публикувано11.04.06 18:21








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.