Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:09 29.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Тема Re: ЧАКАЙ МАЛКО......нови [re: Poko] Отговор на мнението
АвторEДHA (Нерегистриран)
Публикувано13.04.06 15:57



////////////////////////



Тема Re: когато жена ви погрозняванови [re: woman] Отговор на мнението
АвторЛюбo Лeжaнkaтa (Нерегистриран)
Публикувано13.04.06 15:58



как да и каже че е хубава като е грозна
как да и каже че я обича като е грозна
как да и каже че е специална като е грозна

защо чиляка да лъже хайванчето




Тема Re: когато жена ви погрозняванови [re: edna] Отговор на мнението
АвторPoko (Нерегистриран)
Публикувано13.04.06 16:24



"Една жена е красива , когато се чувства обичана и желана"

Е кой ше обича и желае някакъв изнемогнал погрознял парцал? Ае стига сте живели само с хубави изрази за оправдание и успокоение...

Ограниченият бюджет или двете родени деца не са причина да се оправдавате за всичко - примерно за големия лоен г_з и 80-кила свинска мас.

А колкото за 100-годишният дядо със 1000 билести, изобщо не знам кво имаш предвид - то е ясно, че на 100 години на никой не му е до секс. Няма да правя сметка да си прекарвам живота с някой женски миризлив мамут, само щото да сме се гледали на стари години.

Не се ли хване в ръце и да заприлича на жена, ама такава каквато Господ я е създал - съблазнителна, секси половинка на мъжа, да си дига чукалата и ДРУМ! арее



Тема Re: когато жена ви погрозняванови [re: Poko] Отговор на мнението
Авторeднa (Нерегистриран)
Публикувано13.04.06 16:41



Аз като изглеждам добре , ама без да преувеличавам - много хубава жена съм, това мислиш ли че ще го спре на моичкоият да кръшка.Пък за това ,че ще остарееш , тогава кой ще е до теб - някое младо маце ли?



Тема Re: когато жена ви погрозняванови [re: Poko] Отговор на мнението
Авторeднa (Нерегистриран)
Публикувано13.04.06 16:43



Роко , между другото не изглежда да си женен



Тема Re: когато жена ви погрозняванови [re: eднa] Отговор на мнението
АвторPoko (Нерегистриран)
Публикувано13.04.06 20:16



Не съм женен и съм млад. Няма кво да мислим за след 50 години! Животът е тва, коет ти се случва докат праиш планове за бъдещето!

Готин пич съм и ако реша да се оженя ше настоявам да бъде всякога такваз, квато съм я взел. Инак - развод и на болкука!



Тема Re: когато жена ви погрозняванови [re: Poko] Отговор на мнението
Автор BълkМодератор (умора няма)
Публикувано14.04.06 02:36



Така както викаш, че ще е тази която си взел, дрън дрън та пляс, с тази агресия и показното желание да не зачиташ правата на другите издаваш това, че си сам и без гадже и това ти тежи, и ще се радваш да намериш някое което се доближава до идеала ти който описваш, ни по всичко личи, че ще те вземе тази която ще ти направи по-добрата свирка или има по-големи цици и по-тясно дупе и си я търсиш такава идеална ама заедно с това и да е умна и какво ли не, ама като я намериш внимавай, теб, наивен, да не те изхвърлят през прозореца като използван презерватив.



Тема Re: когато жена ви погрозняванови [re: Bълk] Отговор на мнението
АвторPoko (Нерегистриран)
Публикувано14.04.06 11:14



Мен досега никоя не ме е изхвърляла - все аз съм бегал. Кво да напавя кат не се развиват, чакат на гюме. А освен тези изисквания дет ги изброи требва и много други да притежава - да умее да готви, да чисти, с 2 думи да ме кара да съм доволен. Всестрано развито моме требва да е



Тема Re: когато жена ви погрозняванови [re: Poko] Отговор на мнението
Автор BълkМодератор (умора няма)
Публикувано14.04.06 11:58



а ти имаш ли какво да предложиш заедно с изискванията ти?



Тема Re: когато жена ви погрозняванови [re: Bълk] Отговор на мнението
Автор66 (Нерегистриран)
Публикувано14.04.06 13:26



абе за сега май предлага един гол хуй - ама сед някоя друга годинка като почне дане го вдига ще видим дали ще бяга или от него ще бягат при младите момчета хихихиххи




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.