Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:13 02.07.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Почити не се случванови [re: jaki] Отговор на мнението
Автор Бapбapeлa (pearl)
Публикувано21.01.06 22:19



да не съм разбрала сентенцията на тема. /

естествено, че всеки има своята истина . за отношенията мъж- жена тя / истината/ определено е една ... въпрос на време е за да стигнеш до моите изводи....

напротив -точно по темата е мнението ми.... 'за каквото и да си говорим- става въпрос за секс'..това не съм го измислила аз, а е 99 % в основата на взаимоотношенията мъж- жена , а темата е точно за това- възможно ли е определено взаимоотношение между мъж и жена- в случая приятелство..



Тема Re: Приятелство межди мъж и женанови [re: няkoя] Отговор на мнението
Автор:) (Нерегистриран)
Публикувано21.01.06 23:33



аз никога не съм имал жени истински приятелки, винаги съм се държал мило с тях само заради секса. успеваемостта не е била винаги висока, но е факт, че я е имало. значи бачка. след секса вече нищо не е същото...



Тема Re: Приятелство межди мъж и женанови [re: Bълk] Отговор на мнението
Автор:) (Нерегистриран)
Публикувано21.01.06 23:36



така е, съгласен съм 100%. освен това, за да са истински приятели мъжа и жената те трябва да правят и секс, тогава "напасването" ще е пълно. другото са глупости за пикли под 18 г. ама точно те пък са "лесни"



Тема Re: Ха-а-а-а, това беше като изказваненови [re: zaphod] Отговор на мнението
Автор:) (Нерегистриран)
Публикувано21.01.06 23:42



научи се да се усещаш, кога ставаш досаден (абе направо тъп) и се изнеси по терлици...



Тема Re: Почити не се случванови [re: Бapбapeлa] Отговор на мнението
Авторkery (Нерегистриран)
Публикувано22.01.06 06:48



Подкрепям мнението на jaki.Такива взаимоотношения съществуват и именно защото са рядки затова са и безценни.Сексът води до други посоки и нови отношения доста често не толкова положителни емоционално.Появата на ревност отдалечава приятелството и разрушава чувствата във всички посоки.



Тема Re: Почити не се случванови [re: kery] Отговор на мнението
Автор HAДEЖДA™ (dum spiro spero)
Публикувано22.01.06 09:19



Извинявай много, ама ревност има и при приятелството.

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ – ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ


Тема Re: Приятелство межди мъж и женанови [re: :)] Отговор на мнението
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано22.01.06 10:53



за мен пък глупости са твойте писаници



Тема Re: Приятелство межди мъж и женанови [re: .] Отговор на мнението
Авторexx (Нерегистриран)
Публикувано22.01.06 12:01



аман от тъпаци- естествено ,че като си ограничен духовно - си просто като едно животно - което като види самка и си мисли как да я оноди- всичко друго ще са глупости за тебе - ейде със здраве и приятно клецане на самките или самците



Тема някой се засегна май?нови [re: :)] Отговор на мнението
Автор zaphod (void *lpNothing)
Публикувано22.01.06 12:25



що така, да нямаш дъщеря?
да знаеш, хипертрофиралия сексуален нагон се унаследява. ако ти обичаш да си поебваш, и дъщеря ти ще обича. ще обича да се ебва със съучениците по детските лагери, ще обича да се поебва със комшиите от блока, а ако няма друго, даже и до някоя казарма може да отскочи. приеми реалностите и не се бунтувай :)




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: някой се засегна май?нови [re: zaphod] Отговор на мнението
Авторexxxxxxx (Нерегистриран)
Публикувано22.01.06 12:34



абе ти големи глупости изписа -Разплод ли си какъв си - незнам ама си много ограничен наистина айде спри се като не щеш да си обуеш терличките както са те посъветвали




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.