Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:09 04.07.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема табелитенови Отговор на мнението
Автор *Плaмeн* (ентусиаст)
Публикувано08.01.06 21:38



Абе мом чета,трябва ми информация за това кога и защо трябва да си сменяме регистрационните табели на колите!
аз не ходя по много клубове,и ще съм благподарен да ме насочите къде мога да прочета нещо актуално по въпроса!
Благодаря предварително и успешна работна седмица



Тема Re: табелитенови [re: *Плaмeн*] Отговор на мнението
Автор Бapбapeлa (pearl)
Публикувано08.01.06 21:52



старите номера трябва да се сменят до края на март. отива се с талона и с платена гражданска отговорност. смяната на номерата струва- 80 лева. - поне на мен това ми казаха от КАТ . обаче едно не ми стана ясно и ще го проверявам - ГО е със стария номер. какво става после - след като се сменят номерата .

ако имаш време , обади се в КАТ. ти мисля беше от Варна . звънни на 6-52-91 - това е централата на РДВР- Варна и искай да те свържат с Регистрация.

е не съм момче, но имам да сменям едни номера и се заинтересувах.



Тема Re: табелитенови [re: Бapбapeлa] Отговор на мнението
Автор Cтaниcлaв! (културтрегер)
Публикувано09.01.06 09:07



По вестниците се появиха статии, че от КАТ ще издават на всеки едно талонче със стария регистрационен номер. Така че като те спрат, показваш го и готово.



Тема Re: табелитенови [re: Бapбapeлa] Отговор на мнението
Автор Линдa (щастливка)
Публикувано09.01.06 10:23



А да предположим че колата си е на твое име и си със бели номера но няма на тях изписано БГ знаменцето,пак ли трябва да си ги сменяш?????
Не трябва ли само тези които не са си прехвърлили колите на свое име те да си сменят номерата????
Благодаря предварително!!!



Си което бях,ще бъдеш което съм

Редактирано от Линдa на 09.01.06 10:25.



Тема а талоните? [re: Линдa] Отговор на мнението
Автор maminsladak (дружелюбен)
Публикувано09.01.06 11:20



аз пък имам от номерата серия В ХХХХ СВ обаче талона ми е от старите - ония големите сивите. трябва ли да си сменям талона?



Тема Re: табелитенови [re: Линдa] Отговор на мнението
Автор Cтaниcлaв! (културтрегер)
Публикувано09.01.06 11:56



Не виждам никаква връзка между това на чие име е колата и номера.

Законът е ясен - сменят се жълтите номера с черните букви, старите черни номера с бели букви и белите номера с черните букви.

Не се променят само тези, които имат българския флаг на тях със синя лента отляво.



Тема Re: а талоните?нови [re: maminsladak] Отговор на мнението
Автор Cтaниcлaв! (културтрегер)
Публикувано09.01.06 11:57



Ако номерът ти има българския флаг, талонът ти изобщо не е проблем.



Тема Re: табелитенови [re: Cтaниcлaв!] Отговор на мнението
Автор BълkМодератор (умора няма)
Публикувано09.01.06 16:56



сините ХХ ще си останат по старому, така ли?

-----------------
живей днес, защото вчера няма да се върне, а утре може и да не дойде!


Тема Re: табелитенови [re: Bълk] Отговор на мнението
Автор Cтaниcлaв! (културтрегер)
Публикувано09.01.06 17:10



нищо не се казва за тях

чужденците гледат много да не ги тормозят с такива глупости



Тема Re: табелитенови [re: Cтaниcлaв!] Отговор на мнението
Автор *Плaмeн* (ентусиаст)
Публикувано09.01.06 18:51



Защото аз подочух друга версия.
Ако не се пререгистрира автомобила т,е. да се сменя собственик или нещо такова няма да имаш проблем да караш със старите табели.
Което е и логично.
Във франция и Италия все още си карат със съответно жълтите и черните,мисля и в Полша още ги има тяхните черни,а са в ЕU.
Само че ние сме не сме в Европа а в страната на чудесата и затова зададох въпроса,дали има вече пълна яснота по въпроса.
Щото ако е така,март наближава,а никой не е изскочил с нещо конкретно и и законо съобразено разбира се.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.