Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:31 07.07.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: табелитенови [re: Бapбapeлa] Отговор на мнението
Автор *Плaмeн* (ентусиаст)
Публикувано09.01.06 18:55



Благодаря,но в кат не знаят нищо
Имам катаджия с когото си пийваме ракийка вечер,човека каза че няма право да ми направи каквото и да било ако не е побликувано в държавен вестник и нямат излишно разрешение за това.
Всъщност и той не знае ако ме види на 2-ри март със старите табели какво трябва да прави.
Абе загубена работа!!!



Тема Re: табелитенови [re: *Плaмeн*] Отговор на мнението
Автор BълkМодератор (умора няма)
Публикувано09.01.06 18:58



В отговор на:

Всъщност и той не знае ако ме види на 2-ри март със старите табели какво трябва да прави.




хехе .... те тия знаят какво трябва да правят и няма значение с какви табели си, пак ще ти намерят цаката да плащаш

-----------------
живей днес, защото вчера няма да се върне, а утре може и да не дойде!

Тема Re: табелитенови [re: Bълk] Отговор на мнението
Автор *Плaмeн* (ентусиаст)
Публикувано09.01.06 19:23



Няма да стане
Аз и затова пуснах темата.
Да знам правата,щото аз като съм прав съм много крив не може се излезе на глава с мен!
Стотинка не давам на полицай,даже и дума не давам да става!



Тема Re: табелитенови [re: *Плaмeн*] Отговор на мнението
Автор Cтaниcлaв! (културтрегер)
Публикувано09.01.06 19:29



да, знам
и поляците карат със старите черни номера с белите букви...
но тук е друга работа...



Тема Re: табелитенови [re: *Плaмeн*] Отговор на мнението
Автор Бapбapeлa (pearl)
Публикувано09.01.06 20:09



има законово основание. сега не ми се рови да търся и тия закони. срокът за смяна на номерата беше 31 декември 2006 година .издърпаха го 9 месеца напред- т.е. до 31 март 2006 година- имаше някакво изискване заради влизането на БГ в ЕС - не го помня точно . като влизаме в ЕС - а това трябва да е на 1.01.2007 г. трябва да сме със новите номера.

така че има законово основание, но сега нямам време да го издирвам къде е и да ти го постна.



Тема Re: табелитенови [re: *Плaмeн*] Отговор на мнението
Автор Бapбapeлa (pearl)
Публикувано09.01.06 20:15



не е вярно, че не знаят от КАТ. айде сега . не се вързвай на приказките на който и да е полицай, ами отивай да си сменяш номерата докато е време. познат няма да те спаси - недей разчита. и щом ти го казвам- значи е така.

ще го публикуват в ДВ или ще има някакво указание - скоро говориха за това - че срокът е скъсен до 31 март 2006 година , обаче сега нямам време да ровя . други неща имам да ровя и чета .

понеже се разрових - намерих следното - това е от страницата на РДВР- Варна



а ето тук е и самата наредба



виж Преходни и заключителни разпоредни- параграф 3 и особено алинея 3 към този параграф. да не четеш наред- в края на наредбата са.

нали търсеше законово основание- няма да те глобят, просто ще прекратят служебно регистрацията на автомобила.

Редактирано от Бapбapeлa на 09.01.06 21:02.



Тема Re: табелитенови [re: Бapбapeлa] Отговор на мнението
Автор *Плaмeн* (ентусиаст)
Публикувано09.01.06 21:29



Аз не разчитам някой да ме спасява.
този човек веднъж ме спаси като ми каза че в него момент никой не може да ми прави акт за винетка,сещаш ли се дето никой не знаеше нищо а по весниците се тръбяха невероятни истории.Което е и идеята на управляващите-чакай да ги шашнем,белким снесат.(периода около септ.2004)
та спира ме едно лайно за проверка,носех дървен материал и се вижда от далече.Всичко е наред и лайното ми иска винетка

познай кво му се случи!!!!!!!!!!!!!1
Не познаваш батко като си знае прават,въпреки че буса се води "товарен' КАК СЕ ПЕНИ.и сещаш ли че го отказах от намеренията му.
Тва ти го разправям щот келеши сякакви а аз трябва да знам как е по закон!
За това ще съм благодарен ако можеш да ми изкараш от някъде тези стандарти,кой и кога ги е наложил?
БДС 15980,и другия -7591



Тема Re: табелитенови [re: *Плaмeн*] Отговор на мнението
Автор Бapбapeлa (pearl)
Публикувано09.01.06 21:37



а това няма да стане..да ти търся стандартите.... на мен за мислене и ровене ми плащат драги. друг въпрос е че съм на кеф и това намерих. то ти стига. за другото няма какво да умуваш. наредбата е публикувана в ДВ 1/03.01.2006 г.



Тема Re: табелитенови [re: Бapбapeлa] Отговор на мнението
Автор *Плaмeн* (ентусиаст)
Публикувано09.01.06 21:48



Е,благодаря тогава и за товаНадявам, се да не съм отнел от скъпото ти време
Понякога и аз драскам в "направи си сам"неща за които би трябвало да взимам хонорар,но нали за това са форумите,да си помагаме с квот можем
Пак благодаря но аз не съм съгласен с това че за едни може за други не и ще протестирам докрай,за това търся всякаква информация по въпроса.
Извинявам се ако съм банален



Тема Re: табелитенови [re: Bълk] Отговор на мнението
Автор Бapбapeлa (pearl)
Публикувано09.01.06 21:52



за тях нищо не пише, нито се е чуло нещо. по друга наредба ще да са.... трябва да се пита.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.