Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:58 28.09.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема моля за съветнови Отговор на мнението
Авторbeauty (Нерегистриран)
Публикувано04.01.06 11:08



какво би накарало един мъж да вземе решение и да направи избор? Не говоря единствено за благоприятния за мен избор -дори и другия в който аз ще загубя ..но трябва да се сложи край колкото и тежък и трагичен да е защото така не мога да издържам.Опитах с разговори не става всичко приключва с разговора , тръгвах си винаги ме връщаше..искам да разбере че не може така и че трябва да избере ,че не може да бъде всяка нощ със мен и да живее наполовина със жена си каквато и отговорност да има към нея.Искам да го накарам да вземе решение и да го каже с високо вдигната глава без да се крие и да увърта колкото и да ме нарани ще бъде по-добре..кажете ми какво трябва да направя за да го накарам да го направи??
p.s.не съм заблудена и нямам напразни илюзии както и знам много добре каква е възможният изход от това и че той най-вероятно няма да е в моя полза но нещо трябва да се направи.



Тема Re: моля за съветнови [re: beauty] Отговор на мнението
АвторXXL (Нерегистриран)
Публикувано04.01.06 11:57



Ми той избора
си го е направил
за момента - да бъде и
с двете........



Тема Re: моля за съветнови [re: XXL] Отговор на мнението
Автор dimex (познат?)
Публикувано04.01.06 12:37



Само дето на нея избора не и изнася и сега ако може да направи друг избор
И какво значи винаги ме връща. Ако упражнява насилие - оплачи се в полицията, ако си се върнала доброволно - стига рева за глупости и си намери неженен.



Тема Re: моля за съветнови [re: beauty] Отговор на мнението
Автор Бapбapeлa (pearl)
Публикувано04.01.06 14:09



казваш му да не ти се мярка пред очите, докато не вземе решение .

какво значи - тръгвах си, винаги ме връщаше. как те връщаше - с полиция ли.... извинявай уважаема, но ако не искаш- няма да се върнеш. той ще увърта докато му позволяваш.

не е в твоя полза да се товариш негативно и да живееш и с неговия проблем/ а случая ангажимент към жена му /. ако се страхуваш- че ще избере да не се разделя с жена си , а да се раздели с теб . това се случва в голям процент от случки като твоята. не можеш да го принудиш да се раздели с жена си , но можеш да искаш от него решение - окончателно. ти и сега си губещата страна - щото си губиш времето с ангажиран мъж, който седи на два стола .

струва ми се че тръсиш начин как да го убедиш да зареже жена си и да живее с теб само , защото той сега не иска да го прави. оставяш се да те манипулира - бил те връщал, бил увъртал ... ами не се оствяй.... от теб зависи дали ще те манипулира или не....



Тема Re: моля за съветнови [re: Бapбapeлa] Отговор на мнението
АвторKpъcтю (Нерегистриран)
Публикувано04.01.06 14:11



СТига МА!



Тема Re: моля за съветнови [re: beauty] Отговор на мнението
Авторoти (Нерегистриран)
Публикувано04.01.06 14:32



понякога липсата на решение е най-доброто решение.

не насилвай нещата, следвай ги...

от колко време е тази връзка?



Тема Re: моля за съветнови [re: Kpъcтю] Отговор на мнението
Автор Бapбapeлa (pearl)
Публикувано04.01.06 14:34



на теб пък каква ти е болката. или те е яд че съм права - щото съм права в разсъжденията - и си го знам.

какво не ти харесва- че съветвам жената да не се оставя да бъде манипулирана ли.... ще я съветвам - що да си губи времето с такъв .... ще спестя епитетите- щото все пак пиша в мъжкия клуб. живота не дава отсрочка на никого, нито връща пропиляното време в безмислени връСки с женени мъже

дали ще виси на въдицата да й губи времето мъжа- си е неин избора..

като не ти харесва мнението ми...нали знаеш че ми е през.... .



Тема Re: моля за съветнови [re: oти] Отговор на мнението
Автор Бapбapeлa (pearl)
Публикувано04.01.06 14:52



на жената и е се е изчакало чакането- не става ли ясно от темата й.

времето за чакане е свършило. ако продължи да ' не насилва нещата' - задълбочава проблема си- нейния. и какво точно 'да следва' според теб..... това положение може да продължи с години . поне аз не виждам какво следва - освен да продължи да си губи времето и да трупа негативизъм в себе си, заради собствената си несигурност, докато мъжа умува- да взема ли решение, да не взема ли и какво решение да вземе ..

съвет като твоя - че липсата на решение е най-доброто решение изнася в случай че и двамата са семейни - и мъжа и жената .

от женска гледна точка- моята- тя си губи времето, а мъжа я мотае / тя сама го казва по-горе/, защото така му изнася. .



Тема Re: моля за съветнови [re: Бapбapeлa] Отговор на мнението
Авторoти (Нерегистриран)
Публикувано04.01.06 15:07



момичето моли за съвет, аз й давам моя съвет.

ти държиш да последва твоя съвет ли? Нейна си работа, аз нямам такива претенции. ..



Тема Re: моля за съветнови [re: beauty] Отговор на мнението
Автор V-Shokou io kuraiami (НейноВисочество)
Публикувано04.01.06 16:00



ами той не взима решение, че така си му е конфортно ..... а на тебе какво ти пречи ТИ да вземеш решение след като той не желае ???

До колкото се вижда така и двете сте му сигурни жена му не го изхвърля ти не го напускаш от какъв зор да се мъчи да избира човека?
Eй така може да си се влачите по течението тримцата и да чакате решение от господ, да не насилвате нещата все пак .... цял живот имате да го пропилявате ехееее

Men will sooner forget the death of their fathers then the loss of their property



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.