Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:22 02.07.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Искам да знам какво значи тованови Отговор на мнението
АвторЙoaнa (Нерегистриран)
Публикувано21.11.05 09:06



Искам да знам какво значи това от мъж на доста години и в действителност много зает - мила ще ти се обадя, просто в момента съм много зает. Следва от моя страна, добре де, ако не искаш да се видим, значи няма да се видим, и от негова, ти не ме ли чуваш какво ти казвам - ще се видим като се освободя, и от моя страна, ама аз искам да знам дали искаш и смятам че си достатъчно зрял за да ми кажеш истината, няма да се тръшна да рева ако не искаш и той ми казва - щом се освободя ще се видим и така - 100 години. И макар вътрешно да усещам, че нещо не е ОК, същевременно смятам, че достатъчно ясно съм обяснила, че предпочитам да ми кажа истината, а не да ме мотае, си чакам, чакам, обаче май чакам "от умрял писмо"



Тема Re: Искам да знам какво значи тованови [re: Йoaнa] Отговор на мнението
Автор indra (macondo)
Публикувано21.11.05 10:44



струва ми се, че човекът е зает, а ти му пилиш нервите.
друг подходяш израз е "да търсиш под вола теле".
описано по този начин създава такова впечатление.

esto no es tan simple como parece


Тема Искам да знам какво значи тованови [re: indra] Отговор на мнението
АвторЙoaнa (Нерегистриран)
Публикувано21.11.05 10:50



А той не ми ли пили нервите? Още повече, че когато човек иска да се види с някого или поне знае, че на другия му е мъчно за него, винаги може да намери поне 1 свободен час. И какво толкова ако ми каже - не ми се занимава с теб, няма да се самоубия ако ми го каже право в лицето. Така само ме кара да си мечтая за неща, които май няма да се случват повече. Защо ме мотае - не е малък и не ми прилича на човек който се притеснява да казва каквото мисли.



Тема Re: Искам да знам какво значи тованови [re: Йoaнa] Отговор на мнението
Авторkk (Нерегистриран)
Публикувано21.11.05 10:54



Мисля че вече ти е казал истината - като се освободи, ще ти се обади. Дали ще се освобождава от работа, други ангажименти, други партньор(ки), от съмнения, терзания или нещо друго, все едно. Ако не се обади, значи не се е освободил от някое от гореизброените. Ако имаш нерви - чакай, ако нямаш - край нататък.



Тема Re: Искам да знам какво значи тованови [re: Йoaнa] Отговор на мнението
Автор Mъppp (пристрастен)
Публикувано21.11.05 11:29



Или наистина е зает, или не му се дават обяснения. Престани да му се обаждаш за известно време и тихичко си гризи ноктите. Знам, че е много трудно.



Тема Re: Искам да знам какво значи тованови [re: Йoaнa] Отговор на мнението
Автор indra (macondo)
Публикувано21.11.05 11:32



защо разглеждаш само двете крайни състояния? или да зареже всичко текущо и важно и да хукне да се гледа с тебе, или край - дай си ми куклите и парцалките. има и междинни варианти, в които иска да е с теб, но важни и спешни неща трябва да бъдат свършени преди това. което не означава отказ от общуване с теб, просто е отлагане на общуването. това с "винаги може..." не винаги работи. понякога не е възможно.
оставам с впечатление, че човекът относително ясно ти обяснява точно това.
в темата за снега дадох един линк на надежда - погледни го. това е типичен пример за сбъркана комуникация, не твоя човек.

esto no es tan simple como parece


Тема Re: Искам да знам какво значи тованови [re: Йoaнa] Отговор на мнението
Автор SoulMate (черешке сладка)
Публикувано21.11.05 11:33



Това значи, че си досадна параноичка. Остави човека да работи, като го разсейваш още повече го бавиш.




Тема Re: Искам да знам какво значи тованови [re: SoulMate] Отговор на мнението
АвторЙoaнa (Нерегистриран)
Публикувано21.11.05 12:53



Щеше да е чудесно ако наистина беше така, но току що разбирам, че буйно се е веселил тия дни. Кажете ми пак че е параноя. Кофти ми стана, но от самото начало си знаех какъв е случая. Уви зрялата му възраст ме накара да повярвам в думите му. И сега не ми казвайте, че може би е искал да се повесели без мен защото еди какво си. Работата е ясна. Жалко. Много жалко.



Тема Re: Искам да знам какво значи това [re: Йoaнa] Отговор на мнението
Автор V-Shokou io kuraiami (НейноВисочество)
Публикувано21.11.05 14:41




един такъв ама от наистина заетите да видиш как намираше време за мен леле /можеби защото не ме интересуваше/ от тогава някой като ми каже, че е "зает" не му вярвам ама хич

Обаждаш му се - той зает, един ден, два дни, седмица пишеш го умрял и си продължаваш живота ..... ей най-мраза мъже които си оставят "вратичка" за всеки случай и го овъртат

Men will sooner forget the death of their fathers then the loss of their property


Тема ше ти кажанови [re: Йoaнa] Отговор на мнението
Автор Kaлинckи (forever more)
Публикувано21.11.05 15:49



случай от моя личен опит, но е добре да ти каже той и това да бъде твоя личен опит. искам да кажа, че моят опит не значи, че е твоят случай.
но.
когато аз се запознах с един мъж, който все ми казваше, че е много зает и ще ми се обади точно, като се освободи и все се радваше на моите обаждания и предложения, но все нямаше време за възможност да се видим и да прекараме някакво време заедно, беше така от началото на май до края на юли, значи 3 месеца, докато общ познат човек не ми каза, че през това време той се запознал с някаква жена и си намерил приятелка. та значи аз съм в резервите, докато се развие другата връзка с намерената приятелка и ако не се случи намерената приятелка, ето ме мен. обаче аз си тръгнах. като си намерят едни приятелки, аз си тръгвам.
тъй де. просто се сетих за мой случай, но пак казвам, това не значи, че и твоят трябва да е такъв. ами по-скоро, като не ти харесва тая процедура неговата, си намери нещо/някой, което повече да те радва. така мисля аз - на който не му харесва да се маха, а не да почне да рови, да вземе да се закопае само...

толко си може...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.