Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:26 29.09.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема криза на средната възраст или мухльонови Отговор на мнението
Авторзaщo (Нерегистриран)
Публикувано09.11.05 22:21



Моят мъж напоследък се е вманиачил по интернет игри и по цял ден цъка на компа.Проблема е че това според мен оказва влияние на секса, който никакъв го няма.Имам чувството че ако не го поискам той въобще няма да се сети...Но иначе се сеща за чашката и цигарката и ми се струва , че да се напие му доставя по-голямо удоволствие.След разпивка обикновено веднага си ляга без да вечеря все едно че мен ме няма.
Веднъж го питах дали не си израхдова сексуалната енергия другаде а той ми каза " като че ли имам време".Това означава ли че може да има друга?
Вчера не издържах и го питах защо е толкова студен към мен напоследък - никаква реакция, опитах се да говоря с него - никаква реакция, най-накрая се разревах и той издаде нещо като уффф и отиде в спалнята без нито думичка да каже. Аз разбира се се наревах и спах на дивана. Сутринта никаква реакция от негова страна и вече вечерта ме пита - още дълго ли ще се цупиш?



Тема Re: криза на средната възраст или мухльонови [re: зaщo] Отговор на мнението
Авторha! (Нерегистриран)
Публикувано10.11.05 10:51



proba



Тема Re: криза на средната възраст или мухльо [re: ha!] Отговор на мнението
Авторизнeнaдaнa (Нерегистриран)
Публикувано10.11.05 10:59



Приятелски съвет: И в мъжкия и женския клуб, четат и пишат почти едни и същи хора, така, че е достатъчно да се пуска темата в единия.
Да не живееш с бившия ми съпруг? Или става дума за негов неизвестен на мен близнак? Изтърпях тази ситуация 2 години. После се оказа, че имало една сериозна връзка и много други сексуални увлечения, в които са потъвали и всичките му доходи и енергия. Разбрах една година след развода, когато един от колегите му ми разказа подробности. Питах, защо не ми е казал по-рано - отговорът беше - мъжка солидарност. За мен всичко е минало. Дано се справиш успешно. Твоята история може да е различна от моята.



Тема Re: криза на средната възраст или мухльонови [re: ha!] Отговор на мнението
Автор BълkМодератор (умора няма)
Публикувано10.11.05 11:00



мина

-----------------
живей днес, защото вчера няма да се върне, а утре може и да не дойде!


Тема Re: криза на средната възраст или мухльонови [re: зaщo] Отговор на мнението
Автор Blake (извънземен)
Публикувано10.11.05 11:10



Имам чувството че ако не го поискам той въобще няма да се сети...

А на тебе религията ли ти забранява да си поискаш??? И защо вечно трябва да се чака мъжа да изчука жена си, а жената да не проявява никаква инициатива, само като й се щракне с пръсти, да ляга и да се разкрачва?

Т.е. исках да кажа, помисли си дали проблема не се крие някъде в тебе...

Just a genius



Тема Re: криза на средната възраст или мухльонови [re: зaщo] Отговор на мнението
Автор V-Shokou io kuraiami (НейноВисочество)
Публикувано10.11.05 12:41



ами това с игрите е нормално но твоят е попрекалил

- след като се опитваш да инициираш разговор а той не желае да говори /е няма как да го накараш да говори/ но факт е, че ако не желае да говори според него проблем няма или проблем има и това си ТИ което значи че не заслужаваш отговор /един познат има същият проблем с жена си ТЯ не желае да говори и той се мъчи като грешник да изкопчи реакция от нея - нещата отиват на развод/

Грешка номер 1 - Той е спал в спалнята а ти на дивана /за него проблем няма има само за тебе/ трябвало е ти да го изгониш на дивана за да осъзнае, че нещо не е наред
Грешка номер 2 - /предполагам/ му слугинстваш готвиш му, переш го, чистиш, миеш чинии и тн. /за него проблем няма на него си му е конфортно ти какво се цупиш или пък си страдаш него не го вълнува/ Оставиго гладен и непран и да видиш как ще трябва да се откъсне от компютъра поне за да си сготви или набута дрехите в пералнята и да ги простре после нали на работа трябва да ходи
Грешка номер 3 - стоиш си в къши и го гледаш как те игнорира, следващият път като се хване с компютъра излез с приятелки, в местното кафе или на разходка където и да е

Накарай го да излезе от зоната на "личният си конфорт" - ако след месец два още се държи така и не желае да говори сте на етап развод ..... няма смисъл да си губиш времето и да се чувстващ целодневно нещастна

Men will sooner forget the death of their fathers then the loss of their property


Тема Re: криза на средната възраст или мухльонови [re: Blake] Отговор на мнението
Автор V-Shokou io kuraiami (НейноВисочество)
Публикувано10.11.05 12:43



е извинявай ама ако само ти го искаш а той не ... какво точно ще си помислиш а ??? че нещо можеби не е наред

Men will sooner forget the death of their fathers then the loss of their property


Тема Re: криза на средната възраст или мухльонови [re: V-Shokou io kuraiami] Отговор на мнението
Автор Blake (извънземен)
Публикувано10.11.05 13:37



айде сега се постави от страната на мъжа и задай въпроса така: "е извинявай, ама ако само аз я искам, а тя мене не, какво точно да си помисля?"

Нали усещаш накъде бия? Както вече е известно, секса е игра ЗА ДВАМА, соловите акции се наричат САМОЗАДОВОЛЯВАНЕ...

пъ. съ. Не съм убеден, че конкретния случай е точно такъв, но е редно понякога и жените да се замислят върху този аспект... предполагам е готино да си харесвана и да се натискат да те бибипкат... ама повярвай, същото важи и за мъжете...

Just a genius



Тема Re: криза на средната възраст или мухльонови [re: V-Shokou io kuraiami] Отговор на мнението
Автор мaлko мишлeнцe (червено зло)
Публикувано10.11.05 14:04



Много интересна картинка си описала, но дали е вярна?
Защо не погледнеш красноречивото заглавие на темата? "Криза на средната възраст или мухльо.." Една жена, която пита публично дали пък мъжа й не е мухльо, е доста вероятно да му казва/показва, че го смята за такъв. Защо не помисли върху това първо и после да си намести последиците от нежелание за разговор, секс и .т.н Хората не спират просто така да говорят...



Тема Re: криза на средната възраст или мухльонови [re: зaщo] Отговор на мнението
Авторзaщoтo (Нерегистриран)
Публикувано10.11.05 15:38



нещо не върви.
явно има да ти казва нещо за отношенията ви, но още не се осмелява. може би по някакъв начин се чувства подценен или прекалено обсебен от грижите ти, или си затънала в битовизми, а на него му се иска някакво разнообразие; може би се чувства ограничен от теб по някакъв начин.
само мога да ти пожелая да няма друга, дори и все още виртуална.
опитай се да го предизвикаш да говори. ако не желае да разговаряте човешки, опитай се да го ядосаш - няма да издържи и ще си излее всичко.
сигурно няма да ти хареса това, което ще чуеш, но може да видиш изход от ситуацията. дано да се разберете в крайна сметка.
от опит мога само да ти кажа, че аз замлъквам, когато не виждам изход, когато съм принудена да търпя някого, а не намираме общ език!
желая ти успех!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.