Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:32 12.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Секс и алкохолнови [re: HAДEЖДA -] Отговор на мнението
Автор xaджи Дoнчo (мераклия)
Публикувано28.10.05 10:14



Проблема е до специалист, ама нали трябва първо да се осъзнае, че нещо не е наред с живота му така и да се появи желание за някаква промяна.

Я обнимаю батарею.
Хочу тепла, хочу тепла.
Хочу чтоб эта батарея,
Меня как баба обняла.


Тема Re: Секс и алкохолнови [re: HAДEЖДA -] Отговор на мнението
Автор npocmak (фул)
Публикувано28.10.05 21:39



ми не... първо отговорих и тогава прочетох надолу...
голяма чашка има... голям мъж трябва да е...

но, по-вероятно е големи проблеми да има



Тема Re: Секс и алкохолнови [re: eзepo] Отговор на мнението
Автор npocmak (фул)
Публикувано28.10.05 21:41



мнинам...
това ли показва твоят опит



Тема Re: Секс и алкохолнови [re: Юлия] Отговор на мнението
АвторПoдoбeн (Нерегистриран)
Публикувано29.10.05 12:09



Един мъж, не може да прави секс,ако има стрес.Естествено има изключения,но те са в графата "бърз секс".Алкохола намалява стреса и тогава има желание за стрес.Преди години имах много стресова работа и подобен проблем с алкохола.След скандали спрях алкохола и секса също спря.
След като не се напива,не прави пиянски скандали проблема е по скоро в здравето му.Поговорете спокойно на тази тема.Ако започнеш да правиш скандали той ще пие тайно и много повече.
Трябва да знае тая своя слабост и да се контролира в количеството,защото проблемите идват после.Не е зле да си направи ехография на черния дроб.Профилактично за черния дроб може на 3 месеца да взима по 2 опаковки "Трансметил".Лекарството пречиства черния дроб.
Също и витамини "Центрум" помагат за пречистване на черния дроб.
Важното е той да осъзнава алкохолната зависимост и да се бори с нея.
Това е болестно състояние (подобно на наркоманията)и за съжаление не се лекува,но може да се контролира.



Тема Re: Секс и алкохолнови [re: xaджи Дoнчo] Отговор на мнението
Автор HAДEЖДA - (ИПСБ)
Публикувано29.10.05 13:14



Даа Хаджи, прав си, обаче мойте скромни наблюдения ме навеждат на мисълта, че това с осъзнаването не винаги се получава, или се получава тогава, когато вече е мааалко късничко

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ – ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ


Тема Re: Секс и алкохолнови [re: Пoдoбeн] Отговор на мнението
АвторЮлия (Нерегистриран)
Публикувано08.11.05 15:52



Проблемът е в здравето му,да-започна да качва кръвно налягане,но не смея да му давам Трансметил без лекарско предписание,а Центрум са витамини, но нали няма опасност да повишат кръвната му захар?
И защо след скандали си спрял алкохола и секса също?После не се ли оправиха нещата?
Дигах гири и не пи 3-4дни,но снощи пак изпи 300 или 400г.......за съжаление няма време да ходим по баирите,нито да спортуваме
Преди години пак имаше такива залитания,но увладях положението,но тогава беше на дваисет и няколко,а сега е на40
Всъшност,ако си си решил проблема,как стана това и кое те провокира да решиш, че имаш проблем????



Тема Re: За съжаление...нови [re: ABe] Отговор на мнението
Авторbozo (Нерегистриран)
Публикувано08.11.05 18:50



Po golema prostotia ne sym 4uval. Sigurno si mislite 4e triabva da ve ebem vsiaka ve4er...... Ebasi



Тема В първият ти постинг пишеш, ченови [re: Юлия] Отговор на мнението
Автор [unknown] (незнаен)
Публикувано09.11.05 19:57



той не е алкохолик.
Аз се подведох от тази информация...
Съжалявам, че ти го казвам но 300- 400 гр. на вечер си е чист алкохолизъм.
Понеже не мога да ти дам друг съвет- ще ти споделя личен опит:
До преди 12г. много пушех. Наистина много- минимум две кутии на ден.
Не пиех изобщо. Е, да кажем 50гр. на коледа, студентски празник, рожден ден и т.н. Тоест- 4-5 пъти годишно по 50гр. максимум. И то не защото ми се пиеше, а защото все пак трябваше да казвам "наздраве".
Да се върна на пушенето...
Толкова много ми пречеше, че накрая едвам изминавах по 500метра и трябваше да седна да си почина.
А до преди 10г. бягах по 10км. на ден... Тренирах ориентиране.
Като ги съпоставя с 500 м. ходене...
Разбрах, че нещата са отишли твърде далеч...
И така на 07.04. 1993г. реших, че повече няма да пуша.
Вече 12г. не съм запалвал цигара, но...
Вместо да пуша започнах да пия. Просто трябваше да си намеря заместител.
Уж първо на шега- вместо да държа цигара, държах чаша и така до ден днешен.
Не мисля, че съм алкохолик. Не пия повече от 100- 150 гр на вечер.
Обаче усещам, че имам проблем.
Та до тук за мен!
Защо ти написах цялата тази тирада... Спомни си народната мъдрост: " клин, клин избива".
Опитай се да му намериш някой заместител.
Та дори и да е вреден. Само да не е алкохола, защото твоят човек наистина има сериозен проблем с него!

"Животът е извор на наслада, ала където пие и сбирщината, там всички кладенци са отровени."


Тема Re: В първият ти постинг пишеш, ченови [re: [unknown]] Отговор на мнението
Автор BълkМодератор (умора няма)
Публикувано09.11.05 23:15



след алкохола тръгват леки наркотици ... това което казах преди - деградирание то е необратимо ако не се промени начин на живот като се сменя работа, приятели, компания, жена или местоживеене .. все едно от нещо ще помогне.


-----------------
живей днес, защото вчера няма да се върне, а утре може и да не дойде!

Редактирано от Bълk на 09.11.05 23:19.



Тема Re: В първият ти постинг пишеш, ченови [re: [unknown]] Отговор на мнението
АвторЮлия (Нерегистриран)
Публикувано11.11.05 14:59



Като изхождаш от факта, че нямаме много време,за какъв заместител говориш?За фитнес,катерене по баири и изобщо безстресов целесъобразен живот нямаме време......та какъв заместител предлагаш?При мен сексът е алтернатива, но явно не и при него,та затова и озаглавих така темата, а не, че изобщо не правим секс или че единствено под влияние на алкохол,той избива стрес с алкохол това е,а аз не искам да е така и затова питам тук старило и патило,та дано нещо излезе,защото прогнозирам сериозни проблеми за вбъдеще.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.