Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:08 12.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Секс и алкохолнови [re: Юлия] Отговор на мнението
Автор Mъppp (пристрастен)
Публикувано20.10.05 16:50



Може да ме обявят зя алкохоличка, но не е страшно. Щом пие вкъщи. Направи му повечко и хубава салата, по някое време му сервмирай небрежно яденето.
Без забележки се опитай да го спреш на 1-2. Предложи му да се разходите, или игра шах или покер. Колкото и ужасно да звучи, аз правя хубав секс след пиене. Ако почнеш да му правиш забележки, може да тръгне да пие другаде.
Не се притеснявай, все още всичко е добре. Ако не пиеш, сипи си 1 чашка и я ближи. Желая ти щастие.



Тема Re: Секс и алкохолнови [re: Mъppp] Отговор на мнението
АвторЮлия (Нерегистриран)
Публикувано24.10.05 15:13



Мен ме ужасява количеството, защото аз не пия.Той изпива не по 1-2,а по 3-4 до 5големи и нито се напива,нито има други изцепки, но количеството е голямо-това е проблемът.Рядко не пие,случва се разбира се, но седне ли почти всяка вечер-количеството е голямо



Тема Re: Секс и алкохолнови [re: Юлия] Отговор на мнението
АвторKoлeвa (Нерегистриран)
Публикувано24.10.05 21:16



Може би тривиалните успокоения няма да свършат работа...Моят кабинет се посещава периодично от дами, които споделят подобни проблеми. Естествено не съпругата е причината за алкохола, тук влияят и други фактори като средата, в която работи, социалния статус, нивото на стрес и др.
Между другото тази зависимост се наблюдава при хора на ръководни постове (съвсем разбираемо), но почти винаги се намира решение при желание от двете страни...



Тема Re: Секс и алкохолнови [re: Koлeвa] Отговор на мнението
АвторЮлия (Нерегистриран)
Публикувано27.10.05 16:03



Работи в предимно мъжка среда,заема ръководен пост,под голям стрес е,но възприема проблема като мрънкане от моя страна и явно няма желание от негова страна да се решава.Аз не правя сцени, но съм силно обезпокоена и не знам как сама да започна борба с този проблем.Мислех си за ултимативи, но се страхувам, че под влияние на стреса няма да вземе разумното решение,а ще развалим отношенията или семейството си.Моля за съвет.



Тема Re: Добре де,нови [re: [unknown]] Отговор на мнението
Автор идEoт (ентусиаст)
Публикувано27.10.05 16:23



такова количество е здравословно

България не ме обича, а аз съм ебати пича.



Тема Re: Секс и алкохолнови [re: Юлия] Отговор на мнението
Автор xaджи Дoнчo (мераклия)
Публикувано27.10.05 16:47



Проблема е в стреса, не в секса.
Опитай се да намериш начин да го насочиш към други форми за сваляне на стреса, различни от алкохола, които може да включват и теб, а може и без теб - спорт, разходки, повече движение, навън, на природа. Опитвайте се всеки възможен момент да заминете някъде, за няколко часа или за уикенда.

Говори с него - прояви загриженост и разбиране към това, че е под голямо напрежение, за да бъде семейството ви финансово стабилно. Покажи му, че искаш да му помогнеш да свали това напрежение, с твоя помощ, вместо с алкохол. Алкохола временно разтоварва психиката, но на другата сутрин всичко е пак същото..

Я обнимаю батарею.
Хочу тепла, хочу тепла.
Хочу чтоб эта батарея,
Меня как баба обняла.


Тема Re: Секс и алкохолнови [re: Юлия] Отговор на мнението
Автор npocmak (фул)
Публикувано27.10.05 19:47



по-скоро, дозата алкохол е за по-бързо и по-добро отпускане.
дозата донякъде помага за намляване на сетивността, а оттам и за увеличаване продължителността на ерекцията, респективно - половият акт.
е, зависи от дозата де

според мен, мъжът ти обръща по чашка, за да пренебрегне проблемите, които всеки си има, заради животът който видим и за да си повдигне самочувствието - да се представи по-добре на семейното ложе.

предлагам ти да му правиш компания на чашката
лошо няма.

има една приказка - "Пияна жена - весела къща"



Тема Re: Секс и алкохолнови [re: npocmak] Отговор на мнението
Автор eзepo (няма ме)
Публикувано27.10.05 22:05



"Пияна жена - весела къща"
Мдаа, това е щото жената нищо не си спомня

Is he crazy or is he light-years ahead of the rest of us


Тема Re: Секс и алкохолнови [re: xaджи Дoнчo] Отговор на мнението
Автор HAДEЖДA - (ИПСБ)
Публикувано27.10.05 22:25



страхувам се , че вече ни разходки ни нищо помага.500 гр. за мене определено не е доза за разпускане.

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ – ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ


Тема Re: Секс и алкохолнови [re: npocmak] Отговор на мнението
Автор HAДEЖДA - (ИПСБ)
Публикувано27.10.05 22:31



а ти не прочете ли по нагоре, че на въпросния "мъж" чашката му е ...около половин килце???ако на тва му казваш отпускане.....

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ – ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.